ویروس حملات نامتناسب ضربه در بومانت جامعه لاتین

Latinos که در بومانت و شمال Jefferson County حساب برای 13 ٪ از جمعیت اما نزدیک به 30 درصد از COVID-19 موارد وجود دارد باعث فوری جدید توسعه از مقامات بهداشت عمومی.

Countywide نرخ رشد از تایید عفونت در جامعه لاتین است که رشد تقریبا هر نژادی یا قومی گروه از اواسط ماه مارس.

Beaumont عمومی وزارت بهداشت آغاز شده است را پاسخ دهند. این افزایش ویروس تست در مکان های شناخته شده برای بیشتر جامعه لاتین ترجمه مواد اطلاعاتی به اسپانیایی و گرفتن کلمه از طریق محلی اسپانیایی-زبان رسانه ای مدیر شری Ulmer گفت.

مرتبط با: SE بیشتر ساکنان تگزاس نیاز به پوشیدن ماسک در میان COVID-19 مورد رشد

این استراتژی به احتمال زیاد کمک خواهد کرد اما یک منطقه ای کارشناس بهداشت می گوید میزان ویروس’ گسترش در جامعه لاتین نشان دهنده دیرینه موانع به سلامت کلی.

شانون Guillot-رایت توسط مدیر تحقیقات سیاستگذاری سلامت برای مرکز پیشگیری از خشونت در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون است که تحقیق این که چگونه این موانع سنتی را تحت تاثیر ویروس’ گسترش در جوامع از رنگ.

“فکر کردن در مورد محله های مردم زندگی می کنند در جایی که مردم کار که در آن آنها را به انواع مختلف از مواد غذایی آنها به اینترنت دسترسی دارند و چگونه است که همه به پایان می رسد موثر بر سلامت مردم – آن اتفاق افتاده است قبل از همه گیر” او گفت:.

“در حال حاضر ما واقعا از دیدن چشمگیر اثرات از طریق COVID و آنچه که بدان معنی است برای سلامت طولانی مدت و ایمنی در سراسر سن گروه.”

Ulmer که گروه را پوشش می دهد نیمه شمالی Jefferson County, مقایسه, لاتین شیوع آن در میان آفریقایی-آمریکایی ها که تجربه کرده اند نامتناسب سطح و شدت coronavirus موارد است.

بیشتر اطلاعات

Coronavirus تست سایت

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر یکشنبه

که در آن: دلپذیر سبز کلیسای باپتیست 3420 سنت جیمز, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 3 بعد از ظهر دوشنبه

که در آن: نورتریج مانور 4155 میده, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر جولای 19

که در آن: جان دیویس مرکز جامعه 3580 E. Lucas, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر جولای 20

که در آن: پارک جنگلی United Methodist Church, 255 S. عمده درایو Beaumont

زمان: 9 صبح تا 3 بعد از ظهر جولای 20

که در آن: Stonehurst آپارتمان 1615 E. Lucas, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر جولای 21

که در آن: آلیس کیت مرکز جامعه 4050 نی, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر جولای 22

که در آن: استرلینگ Pruitt مرکز جامعه 2930 خلیج فارس, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر جولای 23

که در آن: راجرز پارک مرکز جامعه 1455 Dowlen جاده Beaumont

زمان: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر جولای 24

که در آن: پارک مرکزی جامعه مرکز تقاطع خیابان چهارم و Fannin, Beaumont

زمان: 9 صبح تا 3 بعد از ظهر جولای 27

که در آن: Pointe شمال 3710 ماگنولیا, Beaumont

این احتمال وجود دارد که عوامل خطر بیشتر در جامعه شد و تمرکز بیشتر زمانی که این بیماری همه گیر را آغاز کرد زیرا تعداد موارد بالاتر بود.

در حال حاضر به عنوان تعدادی از افراد آزمایش مثبت برای coronavirus اینچ نزدیک به درصد از کل جمعیت افزایش تعداد آلوده Latinos می ایستد در تضاد کامل.

از اواسط ماه مه در جفرسون کانتی را در جامعه لاتین دیده می شود تایید موارد رشد حدود 715%. که در مقایسه با کلی مورد رشد 526%.

یکی از عوامل موثر است که مانع زبان عیسی گفت Abrego مدیر هیسپانیک وزارت برای اسقف نشین کلیسای کاتولیک Beaumont.

بسیاری از جامعه لاتین در جنوب شرقی تگزاس, اسپانیایی صحبت میکند تنها او گفت: هنوز اطلاعات در مورد ویروس های ارائه شده به زبان اسپانیایی به این نکته محدود بوده است.

Abrego در حال همکاری با وزارت بهداشت برای انجام virus کمک رسانی از طریق زبان اسپانیایی-زبان رسانه است.

علاوه بر این Ulmer گفت: Latino افراد احتمال بیشتری برای زندگی در multigenerational خانوار. به عنوان اقتصاد بازگشایی و متوسط سن coronavirus بیماران کاهش یافته است که اعضای جوان آن خانواده را برداشت تا این ویروس در حالی که مشغول به کار و یا معاشرت آورده و آن را به خانواده خود را.

“دوباره به دنبال در حال حاضر آسیب پذیر جمعیت آنها به احتمال زیاد برای رفتن به ضربه سخت” Guillot-رایت گفت. “به ویژه هنگامی که شما را در بالا از آن ضروری کارگران در دستمزد پایین مشاغل نامتناسب مردم رنگ.”

که یکی از دلایل آن بوده است و بنابراین مهم است برای پیدا کردن راه هایی برای افزایش فرصت تست به طور خاص در جامعه لاتین. که راه آن موارد را می توان شناسایی و افراد آلوده جدا شده هر چه زودتر.

اواخر ماه گذشته دولت و آزمایش بیش از 400 نفر در El Cristo Rey کلیسای کاتولیک که Ulmer گفت: به طور خاص انتخاب شده برای جامعه لاتین.

Guillot-رایت گفت: کانال ها و پیام های در حال راه اندازی به آدرس coronavirus همچنین می تواند راه را برای رسیدگی به بسیاری از سیستمیک موانع به سلامت مراقبت از رفتن به جلو.

او به طور خاص اشاره به تمرکز بر روی با پوشیدن ماسک برای جامعه گسترده تر به جای فقط برای محافظت از خود به عنوان یک مثال است.

“برای مثال هنگامی که ما صحبت در مورد Latinx کارگران که ضروری کارگران در خط مقدم و بسیاری از مردم ما نمی خواهید برای قرار دادن (همه) تعهد در آن کارگران به پوشیدن یک ماسک و عمل, بهداشت,” او گفت:. “این واقعا طول می کشد مشتریان نیز هست. ما نیز تمرین امن بهداشت برای حفظ جامعه ما امن است.”

[email protected]

twitter.com/KaitlinBain

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>