ویروس راهپیمایی در, ایتالیا, ایران, آمریکا; تجهیزات پزشکی کوچک

SOAVE ایتالیا (AP) — ایتالیا, ایران و آمریکا گزارش داد افزایش جدید مرگ به عنوان عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس راهپیمایی خستگی ناپذیر در سراسر جهان روز شنبه باعث یک تقلا در سخت-آمار مناطق به راه اندازی بیمارستان تخت و دوباره رو به تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای حفظ سلامت کارگران امن است.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در تلویزیون نزدیک نیمه شب است اعلام کرد که او سفت کشور مستند و بستن همه امکانات تولید به جز ارائه کالاهای اساسی و خدمات.

ردیابی CORONAVIRUS: نقشه های تعاملی و نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19 سراسر هوستون بقیه تگزاس

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش زنده.

او هشدار داد شهروندان را آرام می شود و بیمار اصرار وجود دارد “هیچ جایگزین” نسبت به اعمال محدودیت بیشتر. دانشمندان استدلال کرده اند که اجتناب از حتی یک عفونت معنی نمرات بیشتر مانع از پایین خط.

در ایالات متحده, که در آن چندین ایالت دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت “به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال برای تجهیزات پزشکی.” کارکنان مراقبت های بهداشتی از شهر اوکلاهما به مینیاپولیس به دنبال کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی. کارکنان در بیمارستان دیترویت شروع ایجاد, در خانه, ماسک صورت برای کارگران است.

مذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید از سر گرفت بالا-سطح مذاکرات در یک بالن $1 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی بسته نجات خواست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتصاب یک معامله به ثابت یک ملت طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد اعتماد به نفس در مورد این کشور توانایی شکست دادن این بیماری همه گیر به زودی حتی به سلامت رهبران اذعان کرد که ایالات متحده به هیچ وجه نزدیک به اوج این بیماری همه گیر.

حداقل 38 نفر تست مثبت در شهر نیویورک Rikers Island زندان — مجتمع بیش از نیمی از آنها زندانیان. زندانی دیگری شد برای اولین بار در ایالات متحده به تست مثبت در یک زندان فدرال.

ایتالیا اعلام کرد که بزرگترین آن روز به روز افزایش عفونت, که رز به 53,000 مردم با نزدیک به 800 جدید مرگ و میر. به عنوان بدن شمع در بیمارستان morgues و کلیساها و پزشکی کارگران, درخواست برای کمک بیشتر وجود دارد هیچ نشانه ای در عین حال که ایتالیا رام قوس خود را از سرایت. ایتالیا در حال حاضر 4,825 مرگ و میر بیش از همه از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

در بریتانیا که در آن روز شنبه بود و روز مادر دولت تا به حال یک استارک پیام برای میلیون ها نفر: بازدید از مادر خود را می تواند او را بکشد. نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی ها به چشم پوشی خانواده سنتی بازديد احزاب و جمعه ناهار.

“اگر مادر خود را در حال سالمندان آسیب پذیر و یا پس از آن من می ترسم همه این آمار نشان می دهد که او بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus” جانسون گفت. “این زمان بهترین چیز این است که حلقه او تصویری تماس با اسکایپ, اما برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری تماس فیزیکی یا نزدیکی.”

پرتره از همه گیر: Houstonians’ زندگی در زمان coronavirus

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک های پنج شنبه برای مبارزه با کروناویروس جدید, با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه است که این ویروس می تواند ساخته شده توسط امریکا است. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا underreported.

در سراسر جهان بیش از 308,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 13000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.حدود 150 کشور در حال حاضر را تایید کرده اند موارد مرگ گزارش شده در بیش از 30 ایالت آمریکا.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 93,000 مردم بهبود بیشتر در چین است.

در اسپانیا و اروپا را سخت ترین-آمار کشور ایتالیا, واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را حتی قبل از روز یکشنبه جدید چوب خط حساب کردن از 28,572 عفونت و 1,720 مرگ و میر. ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز همایش در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی.

در ایالات متحده, New Jersey و سنت لوئیس اضافه شد به لیست در حال رشد از مناطق که در آن ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند. هاوایی فرماندار نهاد اجباری 14-روز خود قرنطینه شروع پنج شنبه برای بازگشت ساکنان و بازدید کنندگان و خواست مردم برای به تاخیر انداختن برنامه ریزی تعطیلات به الجزایر اقیانوس آرام.

میلان پایتخت ایتالیا موفق منطقه لمباردی, به نظر می رسد بیشتر خلوت تر از همیشه. مربع در مقابل Duomo خالی بود به جز یک زن و شوهر راه رفتن یک سگ.

لومباردی افزایش جریمه های نقدی برای مردم بدون یک دلیل خوب از 207 یورو ($222) به 5000 یورو ($5,380). مقامات تاسف در هفته گذشته که تعداد زیادی از مردم در خیابان ها بود و هنوز هم بیش از حد بالا برای شکستن این بیماری همه گیر. تعداد اتوبوس و تراموا و مترو قطع شد — اما این فقط باعث بیشتر ایتالیایی ها به بیرون رفتن در اتومبیل خود را و لغو شد.

اول از نه درشت روسی Il-76 هواپیماهای باری چپ Chkalovsky نظامی در فرودگاه مسکو در روز یکشنبه آوردن روسی پرسنل پزشکی و لوازم به ایتالیا از جمله هشت تلفن همراه پزشکی تیم است.

چین در شهر ووهان — جهانی که در آن همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و برای اولین بار در شهرستان را قفل شده — رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا موارد مشکوک. ووهان باید 14 روز مستقیم و بدون یک مورد جدید به منظور شدیدی سفر محدودیت برداشته شود اما یک قطار ویژه به ارمغان آورد و در بیش از 1000 خودرو کارکنان کارخانه برای اولین بار پس از وقوع.

پارک ها و دیگر مکان های تجمع در حال بازگشایی در چین به عنوان مردم بازگشت به کار و کسب و کار از سر گرفت. این کشور قرار داده شده است به افزایش محدودیت در کسانی که از خارج از کشور.

همه ورود به پکن از خارج از کشور باید قرنطینه خود را به مدت دو هفته در یک هتل در هزینه های خود را. و آغاز و تا روز دوشنبه پرواز به پایتخت خواهد بود منحرف به فرودگاه در شهرهای دیگر که در آن مسافران را به تصویب بازرسی بهداشت.

چین برای اولین بار مورد اخیر از جامعه عفونت گزارش شده یکشنبه در جنوب استان گوانگژو eportedly از یک ورود. به عنوان شیوع درگذشت پایین در داخل کشور هجوم مردم از آمدن به چین دامن زده ترس از تجدید حیات.

مرز نگه داشته و بسته شدن شرکت های هواپیمایی و نگهداری کاهش پروازها. این مسافت طولانی حامل امارات حیاتی شرق و غرب پیوند است که در حال حاضر قطع 70 درصد از آن مسیرهای شده بود پرواز به پکن با وجود شیوع ویروس. آن پکن پرواز, اما, دوشنبه به پایان خواهد رسید.

پس از ضبط آن دو, مرگ و میر, سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه. همه کوتاه مدت بازدید کنندگان را منع می شود در حالی که بازگشت مردم محلی مواجه خواهد شد 14 روز در قرنطینه. سریلانکا مسدود شده همه پروازهای مسافری و کشتی از ورود.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران Yanan وانگ در پکن; Antonio Calanni در میلان ایتالیا; Frances D’Emilio در رم; جیل بی قانون در لندن; امی Forliti در مینیاپولیس, مینه سوتا; Bharatha Malawaraarachchi در کلمبو سری لانکا; Christine مشخصات armario در بوگوتا, کلمبیا; آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی; پژوهشگر هنری هو در پکن و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>