منتشر شده

تورهای مجازی از عصا جزیره ویترین مدل های جدید حرکت می کند-در خانه آماده و ویژگی های جامعه در حال حاضر در دسترس برای خانواده ها به دنبال تجربه برنده جایزه کتی جامعه حق برخورداری از آسایش و راحتی خود را در دسکتاپ کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه.

خریداران می توانید شروع به تجربه خود در CaneIsland.com و نگاهی به تور مجازی از هر یا همه جامعه, ویترین, مدل خانه. و یا تماس با سازنده نماینده فروش برای راه اندازی مجازی انتصاب به تور حرکت می کند-در خانه آماده و امکانات جامعه ، خریداران همچنین می توانید چت را با یک عصا جزیره نماینده و برنامه های خصوصی در فرد ملاقات در یک سازنده مدل و یا حرکت می کند-در خانه آماده است.

تورهای مجازی از شهرکهای عصا جزیره سفارشی-صفحه اصلی محله شامل حق بیمه و نیم هکتار homesites نیز در دسترس هستند.

عصا جزیره سازندگان در حال حاضر در حال ارائه ویژه خرید مشوق ها از جمله صفر دلار در هزینه های بسته و صرفه جویی در پول معاملات در انتخاب حرکت می کند-در خانه آماده است. خریداران می توانید بپرسید سازنده نمایندگان فروش برای جزئیات بیشتر.

در علاوه بر این به مجموعه ای از خانه های جدید نیشکر در جزیره را فراهم می کند به راحتی و فوری من-10 دسترسی نزدیکی به عمده وست هوستون کارفرمایان و فراوانی از نزدیکی, خرید ناهار خوری و سرگرمی. عصا جزیره خانواده همچنین دریافت آموزش گرد در کتی را برایانت مدرسه ابتدایی و در دراز مدت کتی ISD مدارس کتی دبیرستان و کتی دبیرستان در نزدیکی به جامعه است.

ساکنان لذت بردن از در طول سال تفریح و تناسب اندام در رفت و آمد مکرر به سبک نیشکر سه ماهه شامل یک ورزشگاه با بر روی تقاضا کلاس های دو طبقه, مرکز تناسب اندام, رقص, استخر, سبک تالاب خانواده و cabanas, کودکان, آب, زمین بازی و مرکزی چمن شومینه انبار و اوکس آشپزخانه & Bar, باز, برای, ناهار, شام و یکشنبه صبحانه. تمام وقت در محل زندگی مدیر همچنین در نظر دارد انواع گردهمایی جامعه از جمله فیلم شب بیرون, کنسرت, و, فصلی, خرید, رویدادهای.

برای مسیرهای رانندگی و اطلاعات بیشتر ، CaneIsland.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آفیس مگ

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *