ویرجینیا هتل با استفاده از اتاق های خالی برای روشن کردن پیام امید برای مسافران

ظهر با نزدیک شدن به کن کروگر خود را کشیده قهوه ای سبد خرید پایین تاریک راهرو خالی ساختمان هتل.

“OK, 1207,” او گفت:, پارکینگ عملیات خود در مقابل درب اتاق هتل. “ما باید یک پنجره باز در اینجا است که نیاز به نزدیک است.”

وحشتناک: محبوب هوستون صبح نشان می دهد تولید کننده مذاکرات در مورد نبرد با کروناویروس

در داخل او بسته و پرده ها و روشن کردن یک لامپ و سپس مشورت نقشه خود برای توقف بعدی خود را در طبقه بالای DoubleTree در آرلینگتون ویرجینیا کریستال شهر محله. کروگر در حال حرکت بود سریع. او امیدوار بود به کار سریع از آنچه که تبدیل به یک کار مهم و بسیار قابل رویت بخشی از کار خود: جای طراحی های نمایش داده شده در هتل برج شمالی. او را مسئول باز و بسته شدن سایه از اتاق خالی که ترومپت, نشاط بخشی, پیام به مسافران در امتداد بزرگراه بین ایالتی 395 که در آن مشغول آزادراه متصل واشنگتن و ویرجینیای شمالی.

برای اولین بار وجود دارد یک قلب بزرگ. و سپس کلمه “امید” پس از ماه گذشته توسط “عشق.” در روز پنج شنبه آن زمان برای یک پیام جدید است که هتل کارگران امیدوار بود که الهام بخش مردم اما به طور خلاصه در یک منطقه هنوز هم بسیار وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

“این اتاق بعدی را باز” کروگر گفت: کار راه خود را به پایین راهرو مشاوره رنگی نقشه در طول راه.

“همه حق 12 انجام می شود,” او گفت:. “تنها نه بیشتر طبقه است.”

در اواسط ماه مارس به عنوان ویروس شروع به تصرف زندگی آمریکایی در راه بزرگ و کوچک اشغال هتل در سراسر کشور کاهش یافت. این زن 48 ساله هتل در نزدیکی فرودگاه شاید بهترین و شناخته شده برای آن رستوران گردان پشت بام تثبیت مهمانان خود را به یک ساختمان نگه داشته و آن برج شمالی خالی است. آنها هنوز هم عملیاتی هنوز هم رزرو مهمانان و هنوز جلسه در هر روز به عنوان کارکنان.

“ما خارش برای یک ایده به انجام چیزی بیشتر گفت:” چارلز هیل DoubleTree مدیر کل. “ما در مهمان نوازی; آنچه که ما انجام مراقبت از مردم است. در حالی که آن را محدود و کمی در حال حاضر ما تا به حال این فرصت خوبی.”

آنها شروع به تمرکز بر روی خالی برج بنابراین قابل مشاهده از یک منطقه شلوغ ترین معابر. آنها به بازدید از این برج به عنوان یک بوم نیاز به یک پیام است.

“ما می خواهیم مردم بدانند که: شما تنها نیستید مردم در حال فکر کردن در مورد شما” هیل گفت.

آنها حل و فصل در یک قلب است که احساس وحدت نماد آن نیز منطقی به نظر می رسید آسان به اجرا. کروگر در ابتدا کشیده پشت پرده به اندازه کافی برای ایجاد یک طرح مینیمالیستی. چند روز بعد او رفت اتاق توسط اتاق دوباره و پر در قلب است. نتیجه این شد یک تصویر قابل توجه به خصوص در شب – درخشان برای هواپیماهای تجاری فرود در ریگان ملی فرودگاه ها و وسایل نقلیه زیپ را از طریق شهرستان است.

بازخورد مثبت بود و این هتل کارکنان ادامه داد: پرتاب در اطراف ایده های. آنها “عشق” در اواسط ماه مارس و “امید” یک زن و شوهر از هفته بعد.

به عنوان آنها در مورد گزینه های خود را برای یک پیام جدید در ماه مه هیل فکر در مورد آنچه که او شده بود از دیدن او در هتل چند هفته گذشته. او نگه داشته به آینده را برای یک شب به ویژه هنگامی که یک خلبان خطوط هوایی جنوب غربی نزدیک میز جلو. او به ارمغان آورد یک زن با دو فرزند از فرودگاه که رشته برای شب خود را اتصال پرواز لغو شد.

خلبان ارائه شده به پرداخت هزینه برای خود اتاق و سپس از جیبش کیف پول خود را توزیع این زن پول نقد برای یک وعده غذایی.

“زن شروع به گریه و خواسته خلبان” می توانم به شما یک آغوش?'” هیل به یاد می آورد. “من از تماشای این همه چیز فقط یک نهایی نشانه ای از مهربانی و انسانیت که در آن برای یک دقیقه شما را متوقف فکر کردن در مورد اجتماعی فاصله و quarantining و همه چیز را در این جهان و شما می بینید این عمل محبت.”

تپه نمی شارژ خلبان یا زن برای اتاق و هفته بعد او و کروگر رسم خود را چهارمین طرح: “نوع.”

“این مرا به یاد همین دلیل کار ما در هتل” هیل گفت.

به عنوان ساختمان مدیر مهندسی کروگر مسئول ساختمان عملیات که به او نقش سرب در این پروژه است. علاوه بر اجرای هر طرح او اغلب به پایان می رسد خود را تغییر و با روشن کردن تمام چراغ های خود را شروع صبح روز بعد رفتن از یک اتاق به اتاق به تکان دادن همه آنها را.

پس از اولیه طراحی قلب هر دو برنامه ریزی و اجرای پیچیده تر شده اند.

“این نوع مانند یک Lite-Brite اگر شما تا کنون به حال کسانی که به” کروگر گفت: از 1970s-عصر اسباب بازی کودکان.

آنها شروع با یک پایه عکس از برج و برجستهنگار به علامت ویندوز. سپس آنها رسم کردن طرح در پاورپوینت و اکسل صفحه گسترده. به عنوان کروگر تبدیل “عشق” به “نوع” او با اتکا بر یک رنگی ورق که به او گفت که اتاق نیاز به پرده باز است که مورد نیاز آنها را بسته و لازم است که بدون تغییر در همه.

وجود دارد 10 طبقه در برج با 33 ویندوز در هر طبقه – 333 ویندوز در همه. آنها شکل که فقط به اندازه کافی برای چهار حرف احتمالا پنج اگر آنها جلوگیری از مزاحم M, W یا دیگر گسترده اسکله نامه. “نوع” نیاز به باز کردن سایه در 74 اتاق. کروگر نقل مکان کرد و از طبقه بالا به پایین و از چپ به راست یک اتاق در یک زمان. اتاق 717 مورد نیاز پرده بسته; درب بعدی در 719 آنها نیاز به باز می شود; و در 721 کروگر مجبور به ترک یک پنل اما پوشش دو نفر دیگر در یک قطعه کوچک از “N.”

“آه, مبل,” او گفت: پس از ورود به یک اتاق. “اوه.”

پس از کشیدن پرده باز کروگر تحت فشار قرار دادند صندلی از راه نقل مکان کرد و لامپ. “اشتباه برو اینجا,” او گفت:. کروگر می خواهد مطابق روشنایی در شب صفحه نمایش به طوری که او باعث می شود مطمئن شوید که هر لامپ 26 وات است. او به ویژه در مورد این جزئیات تا او نیز موقعیت لامپ دو پا از پنجره.

“من معمولا سریع واکر” او گفت:, در حال حرکت, “اما این مهم است به حرکت از طریق این اتاق به سرعت.”

کروگر می خواهد گردش به پایان خواهد رسید midafternoon ضرب و شتم آنچه باقی مانده عجله ترافیک یک ساعت.

“من نمی خواهم کسی به خود یک درایو از ماه در سراسر پل برای دیدن نیم ‘ثانیه’ و ‘L’ و هیچ ایده چه پیامی است,” او گفت:.

کروگر بسته پرده در اتاق 435 و پس از آن بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که نور در 437.

“یکی از آخرین گفت:” پس از نزدیک به سه ساعت از رفتن درب به درب. “است که باید آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>