ویدیو های ویروسی را نشان می دهد اکودو ساخت پرشور درخواست جورج فلوید معترضان

ویروسی تصویری از آخر هفته تظاهرات در هوستون نشان می دهد HPD ارشد هنر اکودو ساخت پرشور درخواست معترضان برای احترام به دنبال عدالت برای جورج فلوید.

فلوید است که در ابتدا از هوستون سوم Ward, درگذشت در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس هفته گذشته پس از افسر درک چوین که در حال حاضر به اتهام قتل و قتل نفس دیده می شد در فیلم دو زانو بر گردن او تا زمانی که او دیگر نمی تواند نفس بکشد. تصویری از فلوید مرگ موجب خشم از معترضان در شهرهای مختلف کشور منجر به روز-راه پیمایی طولانی و شورش.

مرکز شهر تظاهرات: عکس ها نشان می دهد گسترده مردم در انتخابات در هوستون تجمع اعتراض جورج فلوید مرگ

معترضان رنگی به مرکز شهر هوستون جمعه و راهپیمایی را از طریق شهرستان در اواخر شب به, منجر به خیابان تعطیلی برخی از غارت و بیش از 200 بازداشت. راه پیمایی ها و تظاهرات برگزار شد روز بعد در سراسر شهر و تگزاس که منجر رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام وضعیت فاجعه و ارسال نیروهای نظامی از گارد ملی.

در یکی از هوستون تظاهرات اکودو دیده می شد در حال حاضر به طور گسترده ای توزیع شده تصویری ساخت یک گرم تماس برای ساکنان باقی می ماند در حالی که راهپیمایی مسالمت آمیز.

“چگونه می توانم به شما در حفظ و یک زانو بر روی یک مرد گردن زمانی که او خواستار خود mama?” من به همه می گویم در این گرم* * * * * d* * * * ** * * * کشور اگر شما لازم نیست که یک f****** مشکلی که شما گرم* * * * * d* * * * ** مشکل” اکودو گفت: در این ویدئو. “ما خواهد مارس را به عنوان یک گروه با هر کس در این جامعه…اما من نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که برای پاره کردن این شهر است.”

در این ویدئو مشاهده شده است نزدیک به 7 میلیون بار پس از آن برای اولین بار ارسال شده به توییتر در روز یکشنبه.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: در هوستون دوستان و خانواده سوگواری ‘شمشیر’ جورج فلوید در میان خواستار اتهام قتل برای پلیس

یکی دیگر از مارس تنظیم شده است برای پنج شنبه بعد از ظهر در کشف سبز. فلوید را در بدن تنظیم شده است برای بازگشت به هوستون اما مقدمات مراسم تشییع جنازه باید حال انجام نشده است.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>