ویروسی داستان نوجوان به طور تصادفی دعوت به اشتباه شکرگزاری توسط ‘مادر’ text طول می کشد غم و تاب و

شوهر از آریزونا که به طور تصادفی شروع به یک تعطیلات شیرین سنت با یک غریبه کل مرده است.

واندا Dench تایید به رسانه های محلی که Lonnie Dench درگذشت. شوهرش قبلا گفته یک خبرنگار که از او شده است می خواهم ارائه آب به فروشگاه های مواد غذایی در شب در میان همه گیر.

“او تا به حال حقیقی ترین قلب عشق شبیه هیچ دیگر است. او تا به بسیاری از اعمال محبت است که هیچ کس تا به حال شنیده ام در مورد” واندا Dench گفت AZFamily. “او قهرمان من. و من یک فرد بهتر چون از او.”

این Maricopa County دفتر معاینات پزشکی تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز که Lonnie Dench درگذشت یکشنبه اما نمی تواند تایید علت مرگ است. جمال Hinton غریبه-تبدیل-دوستان که جشن گذشته چهار شکرگزاری با Dench خانواده به اشتراک گذاشته شده است که Dench بوده است COVID-19 و ذات الریه.

“به عنوان برخی از شما ممکن است در حال حاضر متوجه امشب Lonnie نیست آن را” Hinton در توییتر نوشت. “او در گذشت صبح روز یکشنبه اما واندا به من گفت همه عشق و حمایت او از دریافت قرار دادن یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود, بنابراین من با تشکر از تک تک شما بچه ها برای که!”

داستان آغاز شد و در سال 2016 زمانی که Hinton دریافت یک متن تصادفی از واندا Dench او را دعوت به یک شام شکرگزاری با یک خانواده که نبود ، این جفت ارز بعید است تعامل ویروسی رفت که Hinton و سپس 17 مشترک یک تصویر از متون خود را در توییتر.

شام شکرگزاری سنت: او به طور تصادفی دعوت به شکرگزاری توسط ‘مادر بزرگ.’ چهار سال بعد او هنوز هم رفتن

Dench فکر او تا به حال پیامک نوه اش بود که به تازگی تغییر شماره تلفن خود را دعوت Hinton به شکرگزاری شام در خانه اش در مسا ،

Hinton اشتباه شد و خواست یک عکس از کسی که پیامک او.

“در واقع من فکر می کنم من مادر بزرگ” Hinton گفت: آریزونا جمهوری در سال 2016.

هنگامی که او را دیدم این عکس از یک زن او هرگز ملاقات او پاسخ داد: او مادر بزرگ خود را اما به شوخی پرسید: “آیا من می توانم هنوز هم یک بشقاب تاهو?”

Dench, انجام “چه بچه انجام” پاسخ داد: “البته.”

بنابراین Hinton رفت و در سال 2016. سپس در سال 2017, بعد از گرفتن یکی دیگر از دعوت (این بار عمدا). سپس دوباره در سال 2018 است. و در عین حال دوباره در سال 2019.

“برای او به ادامه رابطه من واقعا غافلگیر” دنچ گفت: جمهوری در سال 2017. “ما بیشتر از خانواده و بهترین از همه دوستان.”

در 2019, Hinton توییتی عکس از چهار سال گذشته از شکرگزاری با هم.

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>