ویروسی خبرنگار بازده به GMA’ پس از ‘hilariously mortifying’ تصویری ظاهر بدون شلوار

معلوم می شود ممکن است یک حرکت نزولی به قرنطینه ما فوق العاده بازی گاه به گاه دانه.

یک ABC خبرنگار ویروسی رفت و پس از تماس تصویری ظاهر از خانه در “صبح به خیر آمریکا” صبح روز سه شنبه که در طی آن او به طور منظم لباس دکمههای پیراهن و ژاکت کت و شلوار در بالا اما به نظر می رسد فاقد یک جفت شلوار زیر.

خبرنگار را Reeve, پسر دیر “سوپرمن” ستاره Christopher Reeve, conferenced در “صبح به خیر آمریکا” به بحث در مورد یک داستان در مورد هواپیماهای بدون سرنشین آغاز به تحویل دارو در فلوریدا. دوربین فریم دیجیتال و گرافیک آن به نظر می رسد به عنوان اینکه او به طور کامل به لباس پوشیدن و در ابتدای بخش. اما نسبت به پایان پاهای برهنه او را شروع به نشان دادن روی صفحه.

روز چهارشنبه از بازگشت او به نشان می دهد خود را با استفاده از ویروسی حاضر به عنوان یک فرصت آموزش.

“من فقط در اینجا در خانه من راه اندازی برای یک روز دیگر از کار مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در تماس های تصویری در همه زمان ها در حال حاضر” Reeve گفت. “و تیتر یک یادآوری برای هر کسی که با استفاده از زوم, اسکایپ, FaceTime, هر چیزی را با یک دوربین: مطمئن شوید که شما قاب شات خود را.”

ABC خبرنگار معرفی داستان نزدیک به خانه: چگونه برای جلوگیری از “بی دست و پا و شرم آور” لحظات در چت تصویری به عنوان بسیاری از مردم حرکت از خانه کار تمام وقت در میان coronavirus قرنطینه.

“آره که من: پوشیدن شلوارک در GMA,” Reeve را صدای خارج از قاب نقطه را به عنوان تصاویری از شلوار خود را کمتر ظاهر سهشنبه روی صفحه ظاهر می شود. “من بازی گاه به گاه نیمه پایین رفتن ویروسی.”

Reeve نشان می دهد کسانی که در راه اندازی یک چت تصویری پس زمینه تمرکز بر استفاده از یک “منطقه خوبی روشن” با حداقل حواس او را پرت. “و همچنین در لباس پوشیدن – به طور کامل.”

وی افزود: “در یک یادداشت شخصی من فقط می خواهم بگویم من سعی می کنم به زندگی به طور جدی اما نه خودم. بنابراین من تا به حال یک خنده خوب در این, اما من نمی خواهم کسی به فکر می کنم که من نمی احترام و عشق من ، من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است و من می دانم که هر کس دیگری است ، و من شپشو دوربین اپراتور است.”

به عنوان کلیپ شروع به رفتن ویروسی شنبه Reeve شوخی که او “وارد… در اکثر hilariously mortifying راه ممکن است.”

او در ادامه به توضیح در رسانه های اجتماعی که او شروع به آماده شدن برای “post-GMA تمرین کمی بیش از حد به زودی” است و در حال حاضر بازنگری صبح خود را معمول است.

“هر sartorial راهنمایی از (آنلاین نظر) هستند که با پوشیدن کمربند شلوار و کفش در طول کار خود را در تماس های تصویری در خانه هستند و بیشتر خوش آمدید” او در توییتر نوشت. “در حال حاضر بازگشت به کار. پوشیدن شلوار.”

وی افزود: “امیدوارم که همه رو یک مقدار مورد نیاز بخندی.”

به عنوان coronavirus نیروهای تلویزیون میزبان در سراسر کشور به چشم پوشی خود را علاقه داشتن به studios, بسیاری از در حال ساخت با انجام stripped-down نسخه از خود را نشان می دهد در صفحه اصلی. گذشته از کیفیت دوربین و انواع درد و رنج فقدان کمد لباس و آرایش تیم ها در حال دادن بسیاری از پخش یک گاه به گاه بیشتر احساس.

Seth Meyers شده است با پوشیدن دکمه فراز در محل خود را به طور منظم و مناسب. Trevor Noah رفته با یک hoodie هر روز. سی ان ان Chris Cuomo تناوب بین دکمه فراز و تی شرت.

کتی پری در ضمن در زمان در خانه مد به یک سطح کاملا جدید: پاپ خواننده به نظر می رسد در ابتدا در صفحه اصلی برنامه “بت آمریکایی” در یک ضد عفونی کننده دست لباس.

قفسه و AirPods: چگونه اندرسون کوپر ساوانا اکلاهما و دیگر اخبار ستاره تنظیم به در خانه پخش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>