ویروسی بیتون دستگیری تصویری جرقه اداره پلیس تحقیقات

یک ویدیو نشان از دستگیری یک مرد جوان در بیتون باعث شده است امور داخلی تحقیقات در بیتون اداره پلیس. دو شاهدان عینی بودند پلیس دستگیر شده و پس از آنها سوال بیتون PD افسران در مورد دستگیری یک مرد سیاه و سفید ،

حادثه رخ داده در بیتون فروشگاه بازار سه شنبه در 2900 بلوک از بازار و خیابان است.

“او را دستگیر شدن بدون هیچ دلیل” یکی از شاهدان عینی می گوید: در این ویدئو. “هیچ علت احتمالی. هیچ چیز. فقط دستگیر شد.”

افسران کشیده بیش از 23 سال, پیر مرد Jostin مور برای اتهام نقض ترافیک. به عنوان افسران پلیس مور دو شاهدان عینی شروع به اظهار نظر در مورد بازداشت.

عدالت برای جورج FLOYD: ویروسی تصویری را نشان می دهد دلگرم کننده حاضر به عنوان پلیس تسلی هوستون در جورج فلوید رالی

“آنها کشیده شما بیش از برای هیچ چیز” دیگر شاهد وزن در. “از آنجا که او را متعجب? سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

این ویدئو گرفته شده توسط اشعیا Benavides پس از آن نشان می دهد یک افسر پیاده روی در سراسر پارکینگ و مقابله با شهود. یک افسر می پرسد شاهد به قرار دادن دست خود را پشت سر خود می اندازد و او را در بتن می باشد.

“شما در حال رفتن به رفتن با او را اگر شما آن را نگه دارید” یک افسر گفت.

“آزادی بیان” یکی از شاهدان عینی اظهار داشت.

“نه این که بیان. که رفتار آشوبگرانه,’ افسر پاسخ داد.

دفعات بازدید:همچنین: بیتون افسر تحت بررسی پس از فیزیکی بازداشت می رود ویروسی

Skylar گیلمور 24 و اشعیا فیلیپس, 23 بودند برای رفتار آشوبگرانه دستگیر-زبان عمومی خود را با استفاده از profanities پلیس اداره گفت.

بیتون PD منتشر کرده اند این بیانیه زیر را در مورد این حادثه:

“در ژوئن 2, افسران ما انجام ترافیک توقف خودرو در پارکینگ بیتون بازار فروشگاه رفاه واقع در 2900 بلوک از بازار و خیابان است. در طول آن متوقف و راننده خودرو 23 ساله Jostin مور از بیتون دستگیر شد برای نقض ترافیک و برجسته حکم از گوزن در پارک. در طول این دوره از توقف جمعیت کوچکی ساخته شده از چندین آقای مور همکاران شروع به جمع آوری خارج از فروشگاه. دو نفر از اعضای آن گروه 24 ساله Skylar گیلمور و 23 ساله اشعیا فیلیپس هر دو از بیتون شد و پس از آن دستگیر شده و همچنین برای رفتار آشوبگرانه-زبان عمومی خود را با استفاده از profanities در طول این رویداد. آقای گیلمور نیز به اتهام تداخل با وظایف از طریق شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه برای اقدامات خود در طول بازداشت خود. بیتون رئیس پلیس Dougherty اشاره است این حادثه به ما در امور داخلی بخش به انجام کامل و دقیق بررسی حادثه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>