فهرست اوکس میزبان رویداد خانه باز در مارس 28

منتشر شده

فضای بیشتر. امکانات بیشتر. بیشتر فعالیت کنند. بیشتر به عشق. که چه Houstonians در حال پیدا کردن در کشور تپه و آن را توضیح می دهد که چرا بیشتر مردم در حال حرکت به سمت منطقه را در جامعه از اوکس در نیو برونفلس.

این 3,900 هکتار کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جامعه از توسعه دهنده SouthStar جوامع میزبانی خانه باز روز شنبه, مارس 28 از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر در آن زمان خریداران آینده نگر می توانید به کاوش در جامعه و ببینید چرا, قدیمی, اکس قانع کننده است مردم را به نقل مکان.

بازدید کنندگان می توانند تور آرایه ای از خانه های سفارشی نمایندگی های متنوع معماری, پایان سطح و مکان با تپه مناظر انداز باز مراتع و یا قدیمی-رشد درخت باغ. از تپه معاصر کشور به سنتی برای سفارشی معماری vernaculars این فرصت را به تجربه انواع سبک ها و محدوده قیمت و به دست آوردن الهام بخش و یا پیدا کردن خانه ایده آل.

به تازگی منتشر شده نهایی 16 زیادی در بیر کریک یکی از محبوب ترین انکلاوها در اکس’ تاریخ نیز در دسترس خواهد بود برای تور. بیر کریک نزدیک شدن کامل به فروش با تشکر از الهام کشور تپه انداز نورد توپوگرافی قدیمی اوکس و ترکیب ایده آل از حریم خصوصی و دسترسی. این 1-به علاوه هکتار homesites قیمت از $90,000 s.

مهمانان همچنین قادر خواهد بود به تور رفت و آمد مکرر امکانات رفاهی از جمله استخر و رودخانه تنبل مایل از مسیرهای پیاده روی, باشگاه تناسب اندام و اهل توسکانی ملایمت مرکز — صفحه اصلی برای بسیاری از سال و در طول وقایع, فعالیت ها و باشگاه دریافت-togethers — یکی از صاحبان’ مورد علاقه, همه چیز در مورد زندگی در جامعه است.

“ما می خواستیم به خارج از هوستون و به اینجا آمد و سقوط در عشق” گفت: صاحبان کیرک و آنت اسمیت. “ما عاشق همه باشگاه ها و گروه ها شما می توانید بپیوندید. ما بسیار فعال است و شما می توانید به عنوان کمی به کار و یا به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید.”

برای اطلاعات بیشتر بر روی اکس تماس 830-254-5091 و یا بازدید HillCountryLots.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>