به روز شده

تا پایان سال لیگ شهرستان قدیمی ترین پارک خواهد بود خود را به جدید ترین.

لیگ پارک 512 دوم سنت خرما به 1800s هنگامی که آن را به عنوان مرکز جامعه. این سایت از پزشکی نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی سخنرانی و تجدید حیات.

اگر چه کسانی که وقایع احتمالا بعید است در آینده این پارک است که به بازگشت به آن شهر کوچک و ریشه های حرکت به عقب به آن نگاه اصلی با یک دستهء موسیقی احساس و چمن های منطقه است.

“لیگ پارک است که بخشی از ما در مرکز شهر نوسازی طرح” شهر مدیر جان Baumgartner گفت. “ما آغاز شده است که از چند سال پیش و ما در نهایت در نقطه ای که ما در نهایت می توانید همه چیز در دست ساخت است. این یک makeover کامل از پارک.”

در حالی که ساخت و ساز در جریان است, لیگ پارک خواهد بود بسته به شروع Feb. 5. انتظار می رود که این بازگشایی در ماه نوامبر.

به عنوان بخشی از $3.33 میلیون در بازسازی به پارک برخی از فضاهای پارکینگ خواهد شد در حمایت از اضافه کردن فضای سبز اما این پارک را به طور کلی رد پای مناسب تر خواهد بود برای حوادث.

“ما می خواهیم به آن را بیشتر رویداد پسند است و شما می توانید پارک در حاشیه, برای, بزرگ, حوادث” Baumgartner گفت.

اگر چه پارک لاک پشت برکه گرفته خواهد شد از چند تا از پارک ستونهای باقی خواهد ماند و مانند gazebo در دادگاه های بسکتبال و زمین بازی.

برنامه شامل اضافه کردن محوطه سازی در امتداد لبه از پارک برای تکمیل درختان بزرگ و اضافه کردن نور های تزئینی لهستانی.

کار نیز به بهبود منطقه زهکشی

پیشرفت نیز کمک خواهد کرد که با انتقال آب از این شهرستان به پاک کردن نهر.

“وجود دارد برخی از زهکشی بهبود برنامه ریزی شده” Baumgartner گفت. “این روابط با زهکشی از جنوب FM 518 از طریق پارک و به کانزاس خیابان. کسانی که زهکشی بهبود را افزایش کلی منطقه تاریخی بین لیگ پارک و کانزاس است.

“این نوع از یک دو جانبه حمله است. چند سال پیش ما ثابت کانزاس خیابان و قرار دادن در لوله پایین که. در حال حاضر ما در حال اتصال به آن است.”

جان DeLapp یک نویسنده مستقل است. او را می توان در تماس texdelapp@gmail.com.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im