تصویری: سامری خوب تلاش می کند برای جلوگیری آبجو سرقت مظنون می شود برای سوار شدن گرفته شده

منتشر شده

هوستون پلیس به دنبال یک جفت از مظنون که گفته می شود به سرقت برده آبجو از یک فروشگاه و با اشاره یک تفنگ را در یک مرد بی خانمان که شروع به پریدن کرد بر روی کامیون خود را به آنها را متوقف کند, با توجه به جرم و جنایت جلو.

با توجه به هوستون PD سرقت محققان ناشناخته مرد راه می رفت به راه راه واقع در 7925 Howard درایو بر روی یکشنبه, ژانویه 26 سال 2020 در 2:30 بعد از ظهر

امنیت تصویری را نشان می دهد گمان برداشت چندین 18 بسته آبجو و راه می رفت از فروشگاه بدون هر گونه تلاش برای پرداخت هزینه آنها با توجه به محققان.

شما هستید که؟: بهار زن قانع بانک او Tilman Fertitta پلیس می گویند

پلیس گفت: یک مرد بی خانمان که حلق آویز کردن در مقابل فروشگاه زد پس از مشکوک او به عنوان وارد شدن به کامیون خود را. سامری خوب است که دیده می شود در فیلم پریدن از روی کامیون گام ریل.

محققان گفت: به عنوان مظنون شروع به رانندگی با دور شاکی حلق آویز بر روی سمت کامیون دومین مظنون در جلوی صندلی مسافر از جیبش یک تفنگ دستی اشاره کرد و آن را در انسان است. او سپس شروع به پریدن کرد به مرحله راه آهن به عنوان کامیون سرعت خاموش, پلیس گفت:.

HoustonChronicle.com: 69 محکوم صرفا خوار سابق پلیس هیوستون را ‘شواهد’ می توانید ببینید محاکمه های جدید, دا, می گوید:

متهمان در صورت اتهام سرقت تشدید با یک سلاح مرگبار. اولین مظنون است به عنوان آسیایی و یا هیسپانیک, 5’03”-5’06”, لاغر, 26 تا 34 سال سن کلاه سیاه و سفید و سیاه و پف ژاکت شل شلوار جین آبی تیره و سیاه مو در یک موی دم اسبی.

مظنون دوم توضیح داده شده است به عنوان اسپانیایی ساخته شده است تا بدن, قاب, sleeve tattoos در هر دو اسلحه سیاه و سفید hoodie, کوتاه, سیاه, مو, 40 تا 49 سال سن داشتند و مسلح به یک تفنگ دستی.

Crime Stoppers ممکن است پرداخت به $5,000 برای اطلاعات منجر به شارژ و/یا دستگیری مظنون در این مورد. اطلاعات ممکن است گزارش توسط تماس 713-222-راهنمایی (8477) و یا ارسال آنلاین در www.crime-stoppers.org

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>