معاون رئیس جمهور پنس نشان داد با فرمانداران با وجود تهمت حملات

واشنگتن – روز پس از واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee توییتی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و coronavirus شیوع رئیس کارکنان او یک تماس از یک دستیار به مایک پنس اگر درخواست Inslee می تواند در دیدار با معاون رئیس جمهور.

زمانی که Inslee دفتر توافق پنس خواهد پرواز خود را به دولت بعد دستیار بود و برای اجرا به دلیل پنس بود در گفتگو با خبرنگاران و می خواستم به اعلام سفر در 30 ثانیه.

اشتیاق از پنس سابق ایندیانا فرماندار برای رسیدن به ایران’ رئیس اجرایی – از جمله کسانی که بدست وسط با دولت بود به همین ترتیب آشکار در نظر او به Inslee.

“ما در حال فرمانداران و ما را در درک این” دیوید پستچی Inslee است رئیس ستاد یاد پنس گفت.

معاون رئیس جمهور طبیعی خویشاوندی با فرمانداران کمک کرده است تا او را بکشید نادر شاهکار خشنود هر دو رئیس و آن رئیس خود را مورد حمله است.

“او می شود همراه با مردم من فکر می کنم خیلی بهتر از من انجام می دهم” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. “مایک می تواند قرار داده تا با چیزهایی که گاهی اوقات من می گویند” این شگفت انگیز است که او می تواند قرار داده تا با آن است. “

پنس نیست همیشه قادر به ارائه همه چیز را با درخواست فرمانداران که نا امید شده توسط جنبه های دولت فدرال در پاسخ به بزرگترین بحران بسیاری از آنها را همیشه روبرو خواهد شد.

اما پنس به طور کلی می شود نمرات بالا برای خدمت به عنوان یک رابط.

این نقش او را در آغوش گرفت به طور منظم از طریق گفتگو با فرمانداران که او در آن ارائه می دهد کمک به مرور بوروکراسی و زمینه درخواست برای منابع بیشتر است. پنس برطرف تنش ها زمانی که آنها شعله ور.

“او واقعا مفید و درگیر” گفت: میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یکی از دموکرات ها علاوه بر Inslee چه کسی رئیس جمهور انتقاد کرده است و گفت: پنس نباید مقابله با.

تجزیه و تحلیل: برای فرمانداران coronavirus یک آزمون از عوارض مرگبار آن برای برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن

یک صدای دوستانه,’ اما او می تواند ارائه است ؟

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناکامی با دولت فدرال پاسخ.

فرمانداران باید گله و شکایت از تست و کمبود تجهیزات. آنها تحت فشار قرار دادند برای اجرای قوی تر از یک جنگ قدرت عمل برای افزایش تولید هواکش تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی. و آنها بارها و بارها خواست منسجم تر استراتژی ملی از جمله متمرکز فرایند توزیع نجات بخش لوازم بنابراین متحده نمی پیشنهاد در برابر یکدیگر و دولت فدرال است.

“وجود دارد یک نوع عدم هماهنگی” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه که ریاست انجمن فرمانداران ملی و عمومی که خجالتی در مورد صحبت کردن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما در حال بهبود روند اما این است که قطعا یک موضوع است.”

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات به دادگاه تجدید نظر به طور مستقیم به پنس برای کمک به توصیف در نامه ای به دولت “بحران در سطح کمبود” تجهیزات برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

در مورد خواسته فرماندار تعاملات با پنس سخنگوی کونور کاهیل گفت: پلیس قدردانی معاون رئیس جمهور “پاسخگویی و دسترسی” اما “همچنان نگران وضوح و شفافیت در اطراف زمان بندی و ویژگی های نجات بخش منابع.”

“چند هفته پیش هدایت به نظر می رسید که باید این مواد خود را که در کلرادو است که به طور فعال به دنبال,” کاهیل گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته. “و در حال حاضر هدایت به نظر می رسد تغییر اما هیچ کس خاصی است.”

در واقع بعد تهمت توییتی که او ارسال 100 هواکش به دولت نیست چرا که از پلیس – که شکایت کرده بود که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مسدود شده بود حمل و نقل هواکش – اما به درخواست کوری گاردنر دولت جمهوری خواه سناتور که چهره یک مشکل گشتند.

“رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است درمان نجات بخش تجهیزات پزشکی به عنوان emoluments او می تواند دل را به عنوان نعمت به وفاداران,” دنور پست نوشت: در سرمقاله.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات گفت روشن نیست که پنس “اقتدار در نهایت به ارائه بر روی چیزهایی که وعده داده شده توسط کاخ سفید است.”

“ما می خواهم آن را اگر بیشتر از وعده های که ساخته شده اند در سطح فدرال تحویل داده شده بود بر” پریتزکر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “من خوشحالم که یک صدای دوستانه در انتهای دیگر از تماس در معاون رئیس جمهور و من فکر می کنم که او در حال گوش دادن به فرمانداران حتی اگر گاهی اوقات او نیست و قادر به انجام درخواست های ما.”

منحصر به فرد: در چهار ویرانگر هفته آمریکایی ها’ ترس از coronavirus منفجر شده اند

نظرسنجی: متحده نیاز به کمک بیشتر از فدرال

نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از مردم موافق با بسیاری از فرمانداران که دولت فدرال باید بیشتر انجام دهید.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان به یک Monmouth University نظرسنجی گفت: واشنگتن انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به متحده است.

“اکثر آمریکایی ها مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موقعیت است که دولت فدرال است یک نسخه پشتیبان تهیه به کشورهای” ناظر انتخابات پاتریک مورای گفت.

پنس به تکرار سرود که این دولت رویکرد “به صورت محلی اجرا, دولت موفق و فدرال پشتیبانی می کند.”

و او را تکیه به حمایت از نقش است.

“او کسی است که سازماندهی و متقاعد همه به فرمانداران درگیر در بحث و گفتگو” هوگان گفت. “او افزایش یافته است به این مناسبت است. … من فکر می کنم او انجام داده واقعا باور نکردنی است.”

ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس در بر داشت این است بیشتر احتمال دارد که بسیار مثبت و یا منفی انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد و متوسط بیشتر نظرات از پنس است.

وجود دارد یک تفاوت قابل توجه در میان دموکرات ها. نزدیک به یک در چهار نفر می گویند آنها یک “معامله بزرگ” و یا “مقدار عادلانه از اعتماد” در پنس به ارائه اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس در مقایسه با 14 درصد که می گویند که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هفتاد و سه درصد از دموکرات ها مورد بررسی مارس 9-10 می گویند که “بسیار” یا هیچ اعتماد پنس و 84 درصد می گویند که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نقاشی بر تجربه گذشته

وقتی که تهمت قرار داده پنس مسئول دولت Coronavirus نیروی کار در اواخر فوریه, معاون رئیس جمهور اشاره کرد که او فرماندار ایندیانا در سال 2014 که اولین سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در مورد ایالات متحده آمریکا پدید آمده در ایندیانا است. پنس گفت که او یاد گرفته که از اهمیت مشارکت بین سطوح مختلف دولت و مقامات بهداشت در پاسخ به بیماری های خطرناک عفونی.

پنس انجام نشده است یکی دیگر از بحران بهداشتی او می خواهم در برخورد با زن به عنوان فرماندار در سال 2015 این کشور را برای اولین بار شیوع HIV مربوط به تزریق دهان مسکن. مطالعات در مجلات پزشکی گفت: شیوع بیماری می تواند مانع شده اند اگر دولت تا به حال عمل کرده و سریع تر اجازه می دهد تا تمیز کردن سوزن مبادلات.

نمونه هایی از کمک های

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو علنا تشکر پنس برای پاکسازی موانع با غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا نیویورک آزمایشگاه می تواند انجام دهد خود به خود coronavirus تست. که به طور چشمگیری افزایش تست ظرفیت.

“من تا به حال خواسته معاون رئیس جمهور پنس برای رفتن به فدرال قدرت و می گویند بیایید FDA و CDC از تصویب اجباری, کسب و کار, که فدرال تنگنا و اجازه متحده با استفاده از خود آزمایشگاه” کومو گفت: در اواسط ماه مارس.

به همین ترتیب پنس کمک واشنگتن روشن موانع نظارتی پس از آن در بخش بهداشت و درمان می تواند اعتبار آزمایشگاه های محلی.

“ما قادر به سلامت ما آزمایشگاه مدیر در تماس مستقیم با فرد در FDA که تا به حال شنیده ام از معاون رئیس جمهور که این یک اولویت” گفت: پستچی های Inslee aide.

زمانی که پنس را دولت بسیار کوتاه بود و در کیت های آزمایش ماه گذشته ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم رسیده به سلف خود برای کمک به. پس از پنس متصل هولکوم با CDC مدیر دولت رو به افزایش جزر و مد بیش از آن تا زمانی که کیت می تواند تولید به صورت محلی.

“چند لحظه پیش به من تلفن با معاون رئیس جمهور” هولکوم گفت: در یکی از جلسات در ماه مارس است. “او فقط چک … من قادر به اشتراک گذاشتن با او چه نگرانی های ما بودند.”

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دیگر جمهوری خواه گفت: فرمانداران در حال استفاده می شود به خرید و فروش با معاون رئیس جمهور که توسعه آغاز شده و قبل از coranavirus.

“از آنجا که من فرماندار شد او رسیده در موارد متعدد به من فقط برای دیدن اگر من نیاز به هر چیزی و یا اگر او می تواند از کمک” DeWine گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

در طول بحران بهداشت و درمان DeWine گفت: پنس کمک کرده است برش از طریق نوار قرمز چندین بار از جمله در هنگام اوهایو بود تنظیم نحوه ادامه تغذیه دانش آموزان کم درآمد بودند که دیگر قادر به دریافت غذای رایگان در توقیف مدارس.

ثابت تماس

پنس برگزار کرده است و تعداد بی سابقه ای از تماس با فرمانداران با توجه به هوگان. گروه تماس می تواند بیش از دو ساعت است.

“ما در حال تعامل با فرمانداران هر روز و هفت روز هفته” پنس گفت: در یک جلسه. “و ما ضمن استقبال از آن است.”

طی تماس با تمام فرمانداران مین جانت میلز خواست دولت را فراموش نکنید در مورد روستایی متحده است. پنس به او گفت که او می خواهم سازماندهی یک تماس فقط برای روستایی متحده به تمرکز بر چالش های منحصر به فرد با توجه به WABI-تلویزیون.

وقتی پنس خواسته شده بود در جلسه هفته گذشته در مورد کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی شکایت که هیچ یک از هفت درخواست به FEMA برای تامین شده بود برآورده پنس گفت او صحبت نکرده بود با کلی در مورد آن است.

“اما من شما را در رسیدن به این شب, قطعا,” او گفت:.

بعد کلی از حزب دموکرات گفت: پنس “مطمئن باشید من او را به انجام همه چیز را او می تواند” برای دیدار با دولت ضروری ترین PPE نیاز دارد.

“عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی همچنان به عنوان یک مشکل” او گفت: در اخبار جلسه. “اما من می گویم که معاون رئیس جمهور پنس شده است یک متفکر شریک در سراسر این بیماری همه گیر کار کرده است و ما در ایمان خوب است.”

محرک چک: trump’s نام برای چاپ در $1,200 چک بیرون رفتن به آمریکایی ها

هنگامی که شما در حال گرفتن خود را coronavirus محرک بررسی کنید ؟ در اینجا یک راه جدید برای پیدا کردن

در مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن

معاون رئیس جمهور solicitousness تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن شکایات مکرر است که فرمانداران باید سپاسگزار بیشتر از آنچه دولت در حال انجام است برای آنها.

زمانی که Inslee توییتی در ماه مارس که دولت فدرال و همکاری برای مبارزه با کروناویروس موفق تر خواهد بود “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گیر به علم و گفته حقیقت” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Inslee یک مار است که “نه فرماندار.”

رئیس جمهور که در یک توییتر مبارزه با ایلینویز’ پریتزکر قبل از متهم او را قادر به انجام کار خود را و “همیشه شکایت.” او معامله توهین با کومو و با اشاره به Whitmer به عنوان “نیمه روید.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همه میشیگان فرماندار می کند “نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال” پس پنس نباید در برخورد با او و یا Inslee.

“من می گویند, ‘مایک همین حالا تماس بگیرید و فرماندار واشنگتن است. شما در حال اتلاف وقت خود را با او. همین حالا تماس بگیرید در میشیگان’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه ماه گذشته. “شما می دانید آنچه که من می گویند ؟ اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید.”

پنس رئیس جمهور گفته است که “راست تیرانداز” است که بی سر و صدا تماس به هر حال.

Whitmer گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پنس باقی مانده است پاسخگو باشد.

“وقتی که من برای یک تماس تلفنی ما با یک تماس تلفنی برنامه ریزی شده به سرعت,” او گفت:.

اگر وجود دارد برخی از نگرانی در Inslee را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت کرده است که فرمانداران نیست به اندازه کافی سپاسگزار شده اند وجود دارد هیچ نشانه ای از مجازات با توجه به Inslee بالا aide.

“این هیچ چیز نیست. ما می دانیم که گاهی اوقات رئیس جمهور آن را دوست ندارم زمانی که افرادی که کار را برای او پیروی نمی سرب خود را در این مسائل از تن و چیزهایی که” پستچی گفت.

پنس او گفت: به نظر می رسد تلاش برای نشان می دهد او می تواند در دو حزبی مد با فرمانداران که در خط مقدم بحران است.

“و او را قادر به تعادل که” پستچی گفت: “با هر فشار او ممکن است یا ممکن است احساس از رئیس خود را.”

کمک: سوزان صفحه کورتنی سوبرامانیان یوسف Spector و تونی طبخ ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>