دشوارترین سوال در مورد COVID-19 دانشمندان هنوز نمی توانید پاسخ

در حالی که دانشمندان و پزشکان در حال یادگیری بیشتر در مورد این رمان coronavirus هر روز دارد که ما نمی دانیم که در مورد این بیماری همه گیر.

ما وارد چند تا از murkier سوال در مورد این بیماری با هدف به روز رسانی آنها را زمانی که اطلاعات بیشتری در دسترس است.

خبر خوب در میان PANDEMIC: در اینجا 15 مثبت جدید به روز رسانی در مورد COVID-19

شما می توانید COVID-19 دو بار و یا شما ایمنی بدن برای زندگی پس از دوره نقاهت?

“ما واقعا نمی دانم.” شده اند وجود دارد چند بی اساس حساب های افراد در ژاپن و چین آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 پس از دوره نقاهت به طور کامل از COVID-19 اما علم هنوز نامشخص است.

“وجود دارد برخی از شواهد از reinfections اما ما واقعا نمی دانم” ایرا Longini در دانشگاه فلوریدا گفت: دانشمند جدید.

ممکن است که آزمون آن دسته از بیماران داده شد و معیوب. اگر مردم نمی توسعه ایمنی و سپس همه ما می تواند reinfected تا یک واکسن موثر در دسترس می شود.

چه مدت می تواند شما را آلوده و در عین حال نشان می دهد هیچ نشانه? و اگر شما بدون علامت چه مدت شما مسری است ؟

ناشناخته است. یک تجزیه و تحلیل از الماس شاهزاده کشتی کروز شیوع نشان داد که نزدیک به یک سوم از 104 آلوده مسافران بدون علامت باقی مانده و حتی پس از به طور متوسط 10 روز از مشاهده در نیروهای دفاع از بیمارستان مرکزی در ژاپن است.

اگر شما بدون علامت و سپس شما مسری هستند برای یک دوره از زمان, اما چگونه طولانی است که شناخته شده نیست. این نوع تست به صفحه نمایش به صورت بدون علامت عفونت است که هنوز در دسترس نیست با توجه به نگهبان.

همه گیر تصاویر از آسمان: باور نکردنی تصاویر ماهواره ای نشان می دهد اجتماعی فاصله از آسمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چه درصدی از حامل بدون علامت?

ناشناخته است. داده ها روشن نیست اما یک مطالعه در ایسلند یافت که 50 درصد بدون علامت است.

اگر شما یک عفونت خفیف شما می توانید تست مثبت توسط سواب گلو برای روز و حتی چند هفته پس از اینکه بیمار است. هنگامی که آن را امن به اطراف دیگران ؟

معلوم نیست. اما یک مطالعه که شده کارشناسی نشان می دهد که کسانی که فقط کمی بیمار نمی تواند دیگران را آلوده حدود 10 روز پس از اولین علائم با توجه به مجله پزشکی آمار.

وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا کسی تا به حال COVID-19 در گذشته ؟

هنوز رتبهدهی نشده است. اما آنتی بادی آزمایش برای بررسی یک عفونت قبلی در حال بنا به گزارش ها در حال توسعه است.

می توانید جدید کروناویروس معطل در هوا ،

قابل قبول است اما به احتمال زیاد بسیار نادر: Coronaviruses به طور کلی تصور می شود از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی به گفته CDC. اما اخیر موسسه ملی بهداشت مطالعه نشان داد که تحت شرایط آزمایشگاه سارس CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19 — می تواند وجود داشته باشد در یک aerosolized فرم. (پاتوژن می شود معلق در گاز است.) تحت چنین شرایط محدود آن می توانید زنده ماندن هوابرد تا سه ساعت در هوا هنوز هم.

اما تا کنون هیچ مدرکی که aerosolized سارس CoV-2 یک قالب اصلی انتقال ویروس در دنیای واقعی با توجه به آمار.

می کلروکين و هیدروکسی کلروکین واقعا کمک به درمان coronavirus بیماران ؟

به تعیین خواهد شد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام داروهای بالقوه “lou whiteman” در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته باعث برخی از افراد و حتی کشورهای به ذخیره آنها. یک مرد در ایالت آریزونا بود به طوری که تحت تأثیر تایید شده که او در زمان غیر دارویی نسخه در نظر گرفته شده برای استفاده در خانه آکواریوم و درگذشت.

یک مطالعه کوچک در چین یافت می شود که بیمارانی که کردم هیدروکسی کلروکین یک داروی مالاریا نمی مبارزه با کروناویروس جدید بیشتر از کسانی که نمی دریافت دارو با توجه به خبری بلومبرگ.

“رئیس جمهور صحبت شد در مورد امید” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: با معمول دیپلماسی است. اما برخی از دانشمندان شدت انتقاد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از مواد مخدر خواستار آن غیر مسئولانه در غیاب قوی آزمایش در مقیاس بزرگ.

کلینیک مایو منتشر شده کاغذ دوشنبه هشدار داد که “خاموش برچسب” purposing دوباره از مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین می تواند منجر به “مواد مخدر ناشی از مرگ ناگهانی قلبی” با توجه به نگهبان.

احتکار دارو منجر به کمبود تأثیر بیمارانی که نیاز به دارو برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

زمانی که رمان coronavirus منحنی در نهایت نوبت به پایین و قرنطينه, مستندات و پناهگاه در محل سفارشات در حال برداشته خواهد کشف نشده بدون علامت در بیماران ایجاد, تازه, راه های انتقال?

احتمالا. رویترز گزارش داد که برخی از کارشناسان هشدار می دهند این می تواند اتفاق می افتد اما آن را به دور از روشن. گسترده تست به صفحه نمایش بدون علامت حامل می تواند در کاهش این خطر است.

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>