بازیگر کهنه Orson Bean, 91 رخ داد و به کشته شدن ماشین در حالی که قدم زدن در لس آنجلس

Orson Bean, بازیگر و کمدین زده بود و کشته شده توسط یک خودرو در لس آنجلس در شب جمعه. او 91.

باقلا مرگ تایید شد توسط لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی به آسوشیتد پرس. آنها گفتند که مرگ او در حال بررسی به عنوان یک “ترافیک مربوط به” مرگ و میر.

پلیس لس آنجلس سروان. برایان Wendling گفت ABC در ابتدا که یک مرد شده بود و راه رفتن در ونیز محله لس آنجلس و کوتاه توسط یک وسیله نقلیه باعث او را به سقوط. سپس یک دوم راننده به او زده دوباره که باعث مرگ او شد.

NBC گزارش داد که هر دو راننده در آنجا ماند در صحنه و اقدام به اداره کمک اما باقلا درگذشت و در صحنه است.

ABC گزارش داد که بازیگر کوچه آسیاب 68 که باقلا بود ازدواج به 27 سال بود در صحنه در زمان حادثه.

او یک دختر, میشل از ازدواج اول خود را به Jacqueline de Sibour و فرزندان حداکثر و حزقیال و دختر Susannah از ازدواج خود را به کارولین ماکسول.

حرفه ای

باقلا شناخته شده برای کار خود را در تلویزیون و فیلم در مرحله. او enlivened بازی تلویزیون نشان می دهد به عنوان “حقیقت را بگویید” و بازی یک قلاب دار تاجر در 1990s در “Dr. Quinn, Medicine Woman.” او ادامه داد: برای فعال ماندن بر روی صفحه نمایش در سال های اخیر با مهمان عکس در چنین نشان می دهد به عنوان “Desperate Housewives” “How I Met Your Mother” و “خانواده مدرن است.”

او همچنین ساخته شده خود را در یک مقدار زیادی از فیلم ها — قابل توجه “آناتومی یک قتل” و “Being John Malkovich.” او همچنین ستاره دار در چند برادوی محصولات و دریافت تونی nod برای سال 1962 Comden-سبز موسیقی “مترو برای خواب.”

این بازیگر متولد شد و در برلینگتون ورمونت تحت نام دالاس فردریک لانه. او بعد از برداشت مرحله نام Orson Bean. باقلا در سمت چپ صفحه اصلی در 16 سال بعد از فوت مادر با خودکشی. پدرش جورج لانه بود عضو موسس ACLU.

او متوقف شد مشغول به کار در تلویزیون برای یک سال زمانی که او در لیست سیاه هالیوود در دوران جنگ سرد. او ادعا کرد این بود که با توجه به رابطه او با “ناز و مقاله نویس” در سال 2001 مصاحبه با توجه به آسوشیتد پرس. در حالی که او در outs, لوبیا, تبدیل, به, تئاتر, بازیگران در تولیدات در برادوی از جمله نقش در نشان می دهد مانند “هرگز در روز یکشنبه” و “هرگز خیلی دیر است.”

او در زمان شکست دیگری برای زندگی در استرالیا و بعد از بازگشت به ایالات متحده و در نهایت بازگشت به بازیگری است.

خارج از بازیگری

در حالی که باقلا شناخته شده است زندگی خود را در سرگرمی, او تا به حال منافع دیگر نیز در سیاست های آموزش و نوشتن و بیشتر.

باقلا شد مربوط به یک پیشرو در جناح راست مفسر اندرو Breitbart هنگامی که دختر خود Susannah عروسی او. باقلا نوشت: چند ستون برای Breitbart سایت خود را.

باقلا نیز یک نویسنده است. او نوشت: یک کتاب خاطرات به نام “بیش از حد کافی نیست” و یک کتاب در مورد عدم درمان سنتی به نام “من و Orgone.”

در سال 1964 لوبیا خریداری یک ساختمان در شهر نیویورک و افتتاح مدرسه بر اساس فلسفه Summerhill مردمي انگلیسی مدرسه تاسیس شده توسط A. S. Neill. که او نیز تاسیس فرزندان کویر, یک سازمان اختصاص داده شده به کمدین استن لورل و الیور هاردی با فصل در سراسر جهان است.

اخیرا باقلا تامین مالی اقیانوس آرام ساکن تئاتر گروه در ونیز.

طرفداران واکنش نشان می دهند

طرفداران و دوستان و همکاران سابق در زمان به رسانه های اجتماعی برای ادای احترام خود را.

Phil Lord, که در توییتر نوشت که او یک دوست و همسایه از باقلا خواسته است که پیروان خود را دعا برای بازیگر افسانه ای.

“می گویند نماز به صورت افسانه ای هیستریک, معشوق, Orson Bean امشب” پروردگار نوشت. “او همسایه من و دوست من است. او هرگز متوقف delighting مخاطبان حتی زمانی که آن را فقط به من گرفتن کاغذ. او به عنوان تشویق و الهام بخش و پر انرژی یک مربی به عنوان شما می توانید به امید دیدار.”

و برخی از به اشتراک گذاشته خاطرات مورد علاقه خود را از حرفه خود.

باب دیویدسون توییتی یک تصویر با عنوان “RIP آقای Bevis Orson Bean. شما با شکوه است.”

در مراسم تشییع جنازه دو روز پس از مرگ: مایکل داگلاس, کاترین زتا-جونز سوگواری کرک داگلاس

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر