رییس جمهور ونزوئلا مادورو متهم در ایالات متحده قاچاق مواد مخدر تحقیق

رییس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, بود اتهام فدرال قاچاق مواد مخدر و جرایم به عنوان بخشی از یک حد رسیدن به ایالات متحده بررسی کشش از نیویورک به فلوریدا گفته است که پنج شنبه.

دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که فوق العاده عمل سهشنبه گفت که اتهامات نیز در برابر بیش از یک دوجین دیگر ونزوئلا مقامات کشور از جمله رئیس دیوان عالی عدالت و وزیر دفاع.

مادورو دولت, مقامات گفت: “خیانت به مردم ونزوئلا به خط جیب خود را با پول مواد مخدر.”

سال های طولانی تحقیقات مقامات فدرال گفت: “نشان داد که دولت غوطه ور در “فساد در بالاترین سطح است.”

چهار-تعداد کیفرخواست علیه ونزوئلا شد unsealed در نیویورک و همچنین نام Diosdado Cabello رندن سر از ونزوئلا را ملی مؤسسان; هوگو آرماندو کروجل باریوس مدیر سابق اطلاعات نظامی و Clíver آنتونیو الکالا Cordones سابق کل ونزوئلا در نیروهای مسلح.

“دامنه و میزان قاچاق مواد مخدر متهم شده بود ممکن است فقط به این دلیل که مادورو و دیگران خراب نهادهای ونزوئلا و ارائه شده سیاسی و نظامی برای حفاظت از شایع مواد مخدر-تروریسم جنایات شرح داده شده در اتهامات عنوان شده علیه ما منهتن آمریکا وکیل جفری برمن گفت که ونزوئلا و دیگر مقامات “به صراحت در نظر گرفته شده برای سیل ایالات متحده با کوکائین به منظور تضعیف سلامت و رفاه ملت ما.”

“به مادورو رژیم بود لبه پنجره رساند تا با یک شم قضائیه و فاسد نظامی” دستیار دادستان کل برایان Benczkowski گفت که وزیر دفاع مجاز به طور منظم و زیاد محموله کوکائین به مقصد ایالات متحده آمریکا

در رابطه با وزارت دادگستری اقدام وزارت امور خارجه اعلام کرد پاداش تا 15 میلیون دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محکومیت مادورو و تا 10 میلیون دلار برای دیگر مقامات ونزوئلا نام در کیفرخواست.

“این افراد نقض اعتماد عمومی با تسهیل محموله مواد مخدر از ونزوئلا از جمله کنترل هواپیما که ترک از ونزوئلا پایگاه هوایی و همچنین کنترل مواد مخدر در مسیرهای از طریق پورت در ونزوئلا” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت.

پرداخت ارائه شده از طریق وزارت امور خارجه با مواد مخدر برنامه پاداش.

این داستان به روز خواهد شد….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>