Vaughans ساخت بسیاری از قرنطینه زندگی زناشویی

نوح Vaughan و رایلی Sartain-وان به اشتراک گذاری اشتیاق برای حرکت خفاش ها و خرد کردن توپ.

تازه ازدواج کرده اند تثبیت شده در بیس بال و سافتبال (persian) بود, از آنجایی که آنها بچه بودند.

نوح همه Montgomery County outfielder برای بسیار موفق برنامه در کالج پارک. رایلی در ضمن دو بار قهرمان دولتی و دولت infielder برای چندساله نیروگاه Aledo در منطقه فورت ورث.

هر دو ورزشکاران رفت و به بازی در سطح دانشگاهی — نوح در UT آرلینگتون و رایلی در تگزاس A&M. پس از موفقیت با ماوریکس و Aggies ترتيب هر دو تبدیل حرفه ای.

نوح شده بود اوکلند در 12th دور از MLB سال اول بازیکن پیش نویس دو تابستان پیش. رایلی امضا شده با حیاط قراضه سریع زمین مستقل حرفه ای و سافتبال تیم مستقر در کنر گذشته ممکن است.

پنج ماه از ازدواج گرفته اند و در پیچ و تاب و جالب در هفته های اخیر به عنوان زن و شوهر قرنطینه شده هم در طول COVID-19 شیوع. اما آن را نیز با توجه به جهان خارج یک نگاه اجمالی به رابطه خود را.

این همه آغاز شده و با کمی رقابت دوستانه.

ویروسی ویدئوها

برای ماه و نیم گذشته زن و شوهر شده است و ماندن در خانه و با توجه به همه گیر. آنها در حال حاضر ساکن در رایلی خانه پدر و مادر در فورت وورث در حالی که جستجو برای یک خانه از خود در این منطقه است.

با برخی از زمان اضافی در دست خود نوح و رایلی شده اند انجام بهترین خود را برای فعال ماندن. در انجام این کار آنها تبدیل به گاراژ و جلوی خانه به موقت پنبه حلاجی شده قفس با استفاده از یک توپ با یک اسفنج مانند بافت به زمین برای هر یک از دیگر.

یک روز دوربین بودند بدبختانه.

این ویدئو برای اولین بار ارسال شده به رسانه های اجتماعی بود و از نوح نوسانی برای (غیر موجود) نرده های خرد افزایش-توپ پرتاب شده توسط همسر خود در خارج از قاب و flamboyantly کوه در می رم خود را خفاش در جشن.

“هنگامی که همسر خود را تبادل نزدیک ترین چیزی که شما می توانید به یک live at-خفاش در لحظه … #sleepingonthecouch,” نوح نوشت در پست خود.

این ویدئو دوم نشان داد رایلی تبادل دوباره و این بار با ارائه یک ویرانگر ببالا موبایل و کامپیوتر. نوح در زمان یک هک یک بار دیگر اما آمد تا خالی است.

“بازپرداخت” او نوشت.

سومین تصویری معکوس نقش. نوح انجام تبادل و رایلی آماده بود برای او درخشید. چرخش بر روی یک زمین پایین و داخل سابق Aggies مشت زن او را شوهر حیاط برگزار شد او را دنبال کنید از طریق و پرتاب او بت به سمت.

“درس های آموخته شده: آیا بت تلنگر همسر خود را در” رایلی نوشت.

این ویدئو برای اولین بار ویروسی رفت آیا به عنوان آنهایی که به دنبال آن برداشت یک اشاره از SportsCenter. توییتر پست شده توسط ESPN گل سرسبد اخبار برنامه دارای بیش از دو میلیون بازدید. فیلم های خود را نیز بر روی تلویزیون خود را نشان می دهد و پس از آن برجسته شده است توسط چندین ورزشی رسانه.

“ما به نوعی از بازی است که بازی های زیادی می کند و ما فقط اتفاق افتاده است که دوربین های نورد که در روز” نوح گفت. “ما می دانستیم که یک بار ما رو که در دوربین آن خواهد بود بسیار خنده دار برای ارسال, اما ما تا به حال هیچ ایده این بود که به این نوع پاسخ. که باور نکردنی بود برای SportsCenter به دریافت نگه دارید از آن و پس از آن فقط نوع در زمان خاموش و آن را واقعا سرد است.”

پیام مستقیم

جالب اینجاست که به اندازه کافی زن و شوهر, اولین بار آمد به تماس با یکدیگر از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی.

حدود چهار سال پیش رایلی تا به حال فیلم دیگری از او ضربه ویروسی در ماه اوت سال 2016 میلادی درست قبل از او در مورد شروع سال دوم دانشگاه. نوح شد و بلافاصله تحت تاثیر قرار.

“او تا به حال چیزی باور نکردنی نوسان پا بزرگ پا زدن فقط واقعا عادی برای سافتبال, نوسان,” او گفت:.

یکی از نوح UT آرلینگتون هم تیمی های برچسب گذاشته شده توسط او در پست شناخت شباهت بین دو بازیکن است. نوح نیز ضربه زدن با پا و پا زدن در زمان و اظهار نظر با قلب-چشم از emoji.

“من فکر کردم این دختر هرگز رفتن به نظر من,” او گفت:.

او اشتباه است ، رایلی را ببینید, نظر, و او شروع به پریدن کرد به عمل است. او تا به حال یکی از دوستان که بازی سافتبال در UT آرلینگتون و رسیده برای برخی از کمک.

“من پیامک دوست من و گفت:” هی این پسر در نوع ، به نظر شما قرار دادن در یک کلمه خوب برای من?'” رایلی توضیح داد. “او مانند” کاملا. من اجازه دهید او را می دانم که شما فکر می کنم او را و او بگویید تا پیام شما را در Instagram.”

رایلی انتظار پاسخ سریع اما پس از چند روز نوح تا به حال هنوز هم از طریق آمده است. این زمانی است که شخص در زمان وضعیت به دست خود او. او در اولین حرکت با رسیدن به شوهر آینده اش.

“بعد که آخر هفته ما یک فرصت برای ملاقات زیرا که من به مدرسه رفتم حدود 30 دقیقه دور از جایی که او در فورت ورث” نوح گفت. “بقیه سابقه است از وجود دارد.”

نوح و رایلی رو درگیر در Oct. 27, 2018 و ازدواج کرده بودند در همان روز یک سال بعد.

به آخرین ساخته شده است

در حالی که عدم اطمینان از شیوع کروناویروس شده است در زمان به چالش کشیدن این زن و شوهر نیز رشد کرده و نزدیک را از طریق تجربه. به عنوان رایلی اشاره کرد و با خنده “ما نمی کشته یکدیگر است.”

“این فوق العاده است,” نوح گفت. “بدیهی است که آن شده است عجیب و غریب با تمام COVID چیز. معمولا در حال حاضر من چند هفته به فصل و او گرفتن آماده برای ترک او فصل است. ما در واقع هرگز صرف این مقدار زمان هم به دلیل در تمام طول کالج, ما تا به حال ارتباط راه دور. در طول دوران نامزدی من در بازی توپ و او هنوز در کالج برای کمی پس ما همیشه به نوعی از هم جدا در طول این زمان.”

زمانی که زن و شوهر نیست و هدف قرار دادن بمب کردن هر یک از دیگر آنها مانند کار کردن و بازی با هم. رایلی ادامه داد: به سافتبال درس به دختران جوان, همه تقریبا این روزها و پخت.

“ما صادقانه نوع homebodies,” نوح گفت: با خنده. “ما نوع خسته کننده است. ما واقعا ترجیح می دهند به ماندن در کنار هم و بازی Fortnite با هم بیرون رفتن و انجام مسائل.”

اضافه شده رایلی: “ما اساسا همان در قرنطینه و قرنطینه.”

از آنجا که آنها برای اولین بار شروع به دوستیابی, زن و شوهر بوده است به دنبال رویاهای خود و حمایت از یکدیگر در طول راه. رایلی به تازگی امضا برای سال دوم با حیاط قراضه و نوح است و امیدوار به گرفتن با یکی دیگر از MLB حق رای دادن.

“آن را سرگرم کننده به کسی که می داند آنچه که فرایند است” گفت: Riley سابق آمریکایی که خرد 37 صفحه اصلی اجرا می شود در کالج حرفه ای. “او را درک سختی ها و هیجان و موفقیت. به کسی که درک آن چیزهایی است که شما فقط می توانید با صحبت کردن با آن را واقعا مفید برای زندگی حرفه ای من است.”

نوح که تا به حال 23 خانه اجرا می شود در طول زمان خود را در دانشگاه تهران-Arlington, تکرار همسرش احساسات. در حالی که بازی در کودکان زیر سن قانونی در سال گذشته محلی محصول تا به حال نانامی به بازی با اعضا در ویسکانسین ققنوس و ورمونت.

“زندگی حرفه ای بازیکن بیس بال می تواند بسیار خواستار در زمان” نوح گفت. “که بزرگترین چیزی که برای من — فقط داشتن کسی که درک قربانی زیرا بسیاری از بار است که قربانی برگ او در پایان کوتاه است. برای او به کنار من در هر مرحله از راه است و هنوز هم به حمایت از من, که بزرگ است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>