VA گزارش پنج coronavirus موارد آن را به عنوان اقدامات غربالگری محدودیت در مراکز پزشکی

جانبازان و امور تجهیزات پزشکی در سراسر کشور در حال غربالگری بیماران و محدود کردن بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به عنوان آژانس هایش با پنج مورد از COVID-19.

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: بازدید کنندگان اجازه داده نخواهد شد در تمام در آژانس 135 خانه های سالمندان که خانه بیش از 8000 جانبازان گفت: کسانی که از امکانات “رفتن به وضعیت های اضطراری است.”

یک جانباز است و یک مورد تایید شده از ویروس, VA, مقامات گفت. چهار نفر دیگر را آزمایش مثبت است اما این یافته ها هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

آژانس مشخص نیست که در آن جانبازان و گفت آنها “یا در انزوا در خانه مطابق با دستورالعمل CDC یا در حال مراقبت در انزوا توسط کارکنان که به طور خاص آموزش دیده در آخرین CDC دستورالعمل درمان و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و کنترل عفونت تکنیک است.”

Wilkie گفت: یک جانباز با این ویروس تحت درمان در بیمارستان VA در پالو آلتو کالیفرنیا. یکی دیگر از جانبازان که تست مثبت بود درمان در شمال لاس وگاس VA بیمارستان با توجه به نوادا مستقل است. یک سوم شد و تحت درمان در بیمارستان VA در New Orleans اولین presumptive مورد در لوئیزیانا بار جزئي/New Orleans مدافع گزارش روز دوشنبه.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز را به می دانم که از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

VA سخنگوی کریستینا Mandreucci گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیچ یک از بیماران فوت کرده است. او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد موارد خود را و یا چگونه آنها ممکن است قرارداد این ویروس با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

وزارت امور سربازان بازنشسته است که این کشور بزرگترین یکپارچه سیستم مراقبت های بهداشتی با 170 بیمارستان و بیش از 1000 درمانگاه های سرپایی که در خدمت نزدیک به 9 میلیون جانبازان در سراسر کشور است. با توجه به بخش برآورد تقریبا نیمی از جانبازان بیش از 65 سال و در بسیاری از شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند آنها را بیشتر آسیب پذیر است.

“ما بیش از این است و ما مطمئن خواهند شد که همه چیز انجام شده است برای محافظت از کسانی که انجام داده اند بسیار برای کشور ما” Wilkie گفت: روز سه شنبه در یک لژیون آمریکایی کنفرانس در واشنگتن است.

Coronavirus غربالگری بازدید کننده محدودیت

در سراسر کشور و بیماران در بیمارستان ها و درمانگاه ها خواسته می شود یک سری از سوالات در مورد علائم سفر اخیر و تماس با هر کسی که COVID-19. کسانی که مصمم به در خطر “هستند بلافاصله جدا شده برای جلوگیری از بالقوه به دیگران” Mandreucci گفت.

VA تست بیماران و ارسال نمونه ها به ادارات بهداشت محلی و یا به یک آژانس آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. آژانس حداقل 2000 تست.

Coronavirus واکسن: چرا آن را بیش از یک سال دور با وجود محققان پزشکی پیشرفت

برخی از این غربالگری انجام شده است بیش از این گوشی قبل از بيماران نشان می دهد تا برای قرار ملاقات. بیماران نیز به نمایش در زمانی که آنها می رسند. “این ممکن است طول ورود بار به بیماران توصیه می شود که به اجازه می دهد که هنگامی که پس از رسیدن به قرار ملاقات” Mandreucci گفت.

برخی VA امکانات برقرار کرده اند سخت تر سیاست های, به خصوص کسانی که در مناطق با تعداد بيشتری از تایید coronavirus موارد است. در واشنگتن که در آن بسیاری از کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس رخ داده است و مراکز پزشکی در تاکوما, سیاتل و اجازه می دهد که کودکان زیر 12 سال در امکانات.

محدودیت های مشابه در محل در شهر فینیکس, آریزونا; Manchester, New Hampshire; و اشویل که در آن بیماران و یا هر کسی که با آبریزش بینی یا سرفه ملزم به پوشیدن ماسک.

Mandreucci گفت: گردش بوده است به طور موقت به حالت تعلیق در برخی از VA خانه های سالمندان.

“این قبیل اقدامات معمول و غیر معمول نیست برای این زمان از سال و ما مشتاقانه منتظر برقراری داوطلب ما بازدید کنندگان و جامعه گردش هنگامی که آن را بی خطر است به انجام,” او گفت:.

کروناویروس در خارج از کشور: ایتالیا قفل کردن 60M مردم و قطعات از چین بازگشت به حالت عادی

اقتصادی امداد: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور مالیات بر حقوق برش دیگر کمک های مالی برای کسب و کار و کارگران

جانبازان خیلی می ترسم’

Coronavirus اثرات در آژانس شده اند محدود به امکانات مراقبت های بهداشتی. VA لغو یک کلینیک ورزشی برنامه ریزی شده در اواخر این ماه در کلرادو که در آن صدها نفر از جانبازان برنامه ریزی شده بود به اسکی با سورتمه حمل کردن و بازی هاکی.

“در حالی که مراکز کنترل بیماری هنوز هم در نظر COVID-19 به پایین تهدید به طور کلی آمریکا و این تصمیم از فراوانی احتیاط” VA در بیانیه ای گفت.

جانبازان سازمان در حال تلاش برای اطمینان از اعضا به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد چگونگی و پرداختن به شیوع.

“ما تعداد زیادی از اعضا که خیلی می ترسم” گفت: جو Chenelly مدیر اجرایی سربازان آمریکایی و یا AMVETS.

VA مقامات هفته گذشته اعلام کرد که آن مراکز پزشکی آماده شد برای این ویروس و ویژه اتاق انزوا برای coronavirus بیماران. “متاسفانه, AMVETS اعضای من صحبت با شنیده در مورد آن دسته از اقدامات” Chenelly گفت. “آنها نمی دانند که اگر آنها می تواند و یا باید آزمایش می شود و در مراکز درمانی و یا امکانات سرپایی.”

سلامت “تا کنون بسیاری از نگرانی برای بسیاری از جانبازان” بسیاری از آنها پیچیده مسائل مربوط به سلامت Chenelly گفت.

“آنها برای پیدا کردن شادی در سال ارشد خود را با فعال بودن در جوامع خود و سفر,” او گفت:. “هر دو از کسانی که سرگرمی های مورد علاقه بودن را در خود نگه دارد و هیچ کس نمی داند برای چه مدت.”

جانبازان که جمع آوری شده در واشنگتن, دی سی, سه شنبه لژیون آمریکایی کنفرانس گفت: آنها کاملا آگاه از آسیب پذیری سالمندان جانبازان.

ادی Asberry گرجستان فرمانده لژیون دریافت مراقبت های پزشکی در یک VA درمانگاه در نزدیکی خانه اش در Powder Springs, Georgia. او در نمایش وجود دارد برای coronavirus قبل از یک قرار ملاقات 10 روز پیش.

“من فکر می کنم آنها باید یک برنامه خوب برای مبارزه با این” ویتنام دوران نیروی هوایی جانباز گفت. “آن را در اینجا — بیایید از آن داشته باشد و اجازه ندهید که آن را از دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>