یوتا جاز را داناون میچل در تصویری به روز رسانی از coronavirus قرنطینه: “من احساس می کنم خوب’

داناون Mitchell تشکر طرفداران برای حمایت از او را دریافت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و گفت: او احساس “خوب است.”

یوتا جاز گارد اضافه شده است که او همچنان در قرنطینه به دستور مقامات بهداشتی در یک پیام ویدئویی منتشر شده توسط NBA در روز شنبه.

“فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما بسیار برای ادامه حمایت خود را. آن را به معنای زیادی به من” 23 ساله میچل گفت. “من احساس می کنم خوب است. همه چیز به خوبی پیش میرود. فقط با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب را به عنوان به من گفته مقامات. به من گفته شد به ماندن در انزوا پس, در اینجا, بازی, بازیهای رایانهای در تمام طول روز. نمی توانید صبر کنید برای بازگشت وجود دارد و بازی در مقابل بهترین طرفداران در جهان است. واقعا دست بازی در مقابل شما بچه ها و من با دیدن شما بچه ها به زودی.”

PAYDAY در رفته: NCAA ساخته مسابقات خالص ایمنی از نزدیک به 400 میلیون دلار و پس از صرف آن

کروناویروس در XFL: سیاتل اژدها بازیکن که تست مثبت برای coronavirus قرنطینه شده

NBA خیریه: Giannis Antetokounmpo وعده 100.000 دلار برای کمک به دیگران’ آرنا کارگران

میچل شد دومین بازیکن NBA به مثبت دریافت coronavirus نتیجه آزمون پس از هم تیمی رودی Gobert اول بود. در همه 58 افراد مرتبط با جاز تست شده هستش توسط اوکلاهما مقامات بهداشتی.

Gobert مثبت آزمون را وادار لیگ برتر به حالت تعلیق در فصل به طور نامحدود.

جاز در نیویورک در هفته گذشته و میچل تعامل با پدرش داناون Mitchell یک دیرین مقابل دفتر کارمند New York Mets. Mitchell آزمایش منفی برای coronavirus در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>