UT جمهور آزمایش منفی برای COVID-19 بعد از, همسر, تست مثبت

در دانشگاه تگزاس در آستین جمهور Gregory L. Fenves را آزمایش کرده است منفی ها برای این رمان coronavirus COVID-19 با وجود همسر خود را تست مثبت با توجه به یک صدای جیر جیر از مسئولان دانشگاه.

این خبر پس از Fenves جمعه اعلام کرد از طریق یک نامه به UT جامعه است که این دانشکده اولین مورد از این ویروس همسرش کرمل.

Fenves ادامه خواهد داد به خود منزوی برای 14 روز به عنوان توصیه شده توسط دانشگاه تهران بهداشت Austin مقامات و آستین عمومی وزارت بهداشت با توجه به UT بهداشت ارشد clincial افسر دکتر Amy E. جوان است. UT را در بخش بهداشت و درمان نیز در تماس با کسانی که تا به حال از نزدیک و اخیر در تماس با Fenves, “مشاوره آنها را به هم همچنان به خود منزوی و نظارت بر علائم.”

چون Fenves بود “گسترده تماس با کسانی که در خانواده خود که آزمایش مثبت و این واقعیت است که او تا به حال نشان داده علائم وجود دارد باقی می ماند امکان او ممکن است عفونی قبل از خود COVID-19 تست” جوان نوشت: در نامه ای به دانشگاه جامعه یکشنبه. “بنابراین مقامات بهداشت عمومی توصیه ادامه داد: self-جداسازی برای کسانی که در تماس نزدیک. کسانی که با گاه به گاه و یا از راه دور تماس گرفته و کم خطر است و باید خود نظارت داشته باشند.”

مقامات گفت: به احتمال زیاد آن است که وجود خواهد داشت بیشتر موارد مثبت از ویروس در دانشگاه تهران جامعه در آینده نزدیک.

“همه اعضای جامعه باید در ادامه به پشتکار نظارت بر بهداشت فردی و بهداشت و اقدامات پیشگیرانه” مقامات اعلام کرد.

در پاسخ به گسترش ویروس این دانشگاه تمدید آن بهار از طریق شکستن مارس 30.

Fenves روز جمعه گفت که او همسر کارمل آزمایش مثبت برای این ویروس پس از سفر به نیویورک برای چندین مراسم با فارغ التحصیلان و دانشجویان در هفته گذشته.

“پس از سفر کرمل آغاز برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف. او آزمایش منفی برای آنفولانزا دیروز و پس از آن تست شده برای COVID-19. امروز صبح 5:30 a. m. ما با دریافت این خبر که او تا به حال آزمایش مثبت” Fenves نوشت. “این خبر آمد چند ساعت پس از محلی مقامات بهداشتی اعلام کرده بود دو, دیگر, موارد جداگانه در شهرستان تراویس.”

Fenves گفت: دومین عضو از خانواده اش که همچنین با این نسخهها کار در دانشگاه تهران است که فرض به این ویروس نیز هست. هر سه آنها Fenves گنجانده شده بودند و قرار داده شده در خود به انزوا.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>