UT Austin, Texas A&M در میان بالا, عمومی, کالج, دانش آموزانی که کسب بیشترین پس از فارغ التحصیلی

این هیچ راز کالج شهریه بالا رفتن سرسام آور است و منجر به بدهی های فلج کننده برای دانش آموزان در سراسر کشور است. در حال حاضر بیش از همیشه کالج دانش آموزان در حال جستجو برای مدارس که ارائه خواهد شد درجه است که آنها را امیدوار کننده های آتی با سالم حقوق و کمتر بدهی.

یک مطالعه جدید از پلت فرم تجارت الکترونیک Volusion صفوف بالا, عمومی, کالج که در آن فارغ التحصیلان کسب پول بیشتر. مشتاق دانشگاه تگزاس در آستین و تگزاس A&M – کالج ایستگاه دانش آموزان خوشحال خواهد بود برای پیدا کردن که دو مدارس رتبه بندی بالا در مطالعه جدید.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: “ارزشش را دارد؟”: Grads کالج بسته با بیشتر بدهی درآمد پایین

UT Austin رتبه شماره 8 و Texas A&M رتبه شماره 4 در Volusion لیست از مدارس دولتی از دانش آموختگان با کمترین متوسط درآمد.

UT grads کسب درآمد متوسط سالانه حقوق و دستمزد $46,000 پس از فارغ التحصیلی و ترک با متوسط بدهی $18,118. دانش آموزان پرداخت به طور متوسط از $10,398 در دولت شهریه و هزینه های در حالی که در خارج از کشور دانش آموزان پرداخت به طور متوسط از $36,744 در شهریه و هزینه های. بالاترین پرداخت مدرک ارائه شده در مدرسه مهندسی شیمی که به طور معمول منجر به شروع حقوق و دستمزد در حدود $78,400 با توجه به مطالعه است.

Texas A&M grads کسب حقوق و دستمزد متوسط $48,600 و ترک با متوسط بدهی $15,000. در دولت آموزان پوسته $11,234 برای شهریه و هزینه های در حالی که در خارج از کشور دانش آموزان پرداخت بیش از دو: $36,606. بالاترین پرداخت درجه مهندسی نفت که منجر به طور متوسط حقوق و دستمزد شروع از $81,800.

این مطالعه همچنین رتبه متوسط و کوچک مدارس که ارائه بالاترین شروع حقوق. دانشگاه هوستون روشن دریاچه رتبه شماره 12 در میان برترین کارهای مدارس با متوسط حقوق و دستمزد شروع از $44,500 در حالی که دانشگاه تگزاس در دالاس رتبه شماره 14 با متوسط حقوق و دستمزد $44,000. دانشگاه تگزاس در حوضه پرمین رتبه شماره 14 در میان برترین های کوچک دانشگاه با grads درآمد به طور متوسط حقوق و دستمزد شروع از $40,700.

تگزاس مدارس: چقدر بدهی دانشجویان فارغ التحصیل شده در سال 2018

به طور کلی این مطالعه نشان داد که فارغ التحصیلان با بالاترین شروع حقوق دارای مدارک تحصیلی در رشته های مرتبط با مهندسی علوم کامپیوتر کسب و کار و پرستاری است.

Volusion تجزیه و تحلیل داده ها از ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش از بیش از 500 کالج ها برای ایجاد رتبه بندی. مدارس رتبه بندی بر اساس متوسط درآمد در مقطع کارشناسی و شش سال پس از شروع مدرسه و گروه بندی های کارشناسی, ثبت نام در هر مطالعه است. مدارس زیادی در نظر گرفته شد که بیش از 20 ، 000 دانش آموزان; کارهای مدارس در نظر گرفته شد به 5,000 20,000 دانش آموزان و مدارس کوچک در نظر گرفته شد که از 1000 به 5000 دانش آموزان است.

>>>از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه در تگزاس مدارس ساخته شده است که رتبه بندی…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>