UT-Austin می پرسد دانش آموزان به خود قرنطینه برای 14 روز قبل از ترم در میان COVID-19 همه گیر

دانشگاه تگزاس در آستین است یک درخواست برای دانش آموزان رهبری وجود دارد این پاییز: قرنطینه برای 14 روز.

UT-Austin تنظیم شده است شروع کلاس ها دوباره در اوت. 26 با اکثر کلاس های زیادی رخ می دهد آنلاین. دانشگاه چهارشنبه اعلام کرد که دانش آموزان باید محدود تماس با دیگران برای دو هفته قبل از ترک برای آستین و یا در آینده بر روی پردیس دوباره.

بازگشت به مدرسه: UT-Austin لیست سناریو است که می تواند منجر به خاموش شدن شامل دانشجو مرگ

“ما با تکیه بر همه دانش آموزان را بسیار جدی مسئولیت جلوگیری از گسترش COVID-19 و خود quarantining مهم گام اول” رییس جمهور موقت جی Hartzell گفت: با توجه به Austin American-Statesman.

این آخرین به روز رسانی از دانشگاه به عنوان آن را آماده برای باز کردن به دانش آموزان در پاییز در میان ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

نیویورک تایمز گزارش داد که UT-Austin گزارش کرده 449 coronavirus موارد در میان دانش آموزان و کارکنان بیشترین موارد گزارش شده در هر دانشگاه از جمله در زمان داده.

دانشگاه را از حساب رسمی توییتر عقب رانده برابر نیویورک تایمز ” گزارش و گفت: نبود اطلاعات کافی از مدارس دیگر است و UT-Austin ردیابی هر دو در و خارج از محوطه دانشگاه موارد است.

پاییز امسال این دانشگاه است که اجرای اجباری ماسک سیاست در تمام ساختمان های دانشگاه. COVID-19 آزمون در دسترس خواهد بود برای دانش آموزان, اما در هزینه $88 برای یک سواب بینی تست و $53 برای یک آزمایش خون برای COVID-19 بادی با توجه به دانشگاه خدمات بهداشتی سایت.

در اوایل این ماه در حین بازداشت کارگر برای دانشگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 و درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>