ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: شش ماه از بایدن جهش منجر به بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان coronavirus نگرانی

شش ماه قبل از روز انتخابات coronavirus همه گیر انجام داده است آنچه در استیضاح نیست: هزینه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را استفاده بیش جو بایدن در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

جدید ایالات متحده آمریکا امروز/بازرگانی Suffolk دانشگاه های نظرسنجی ها نشان می دهد که معاون رئیس جمهور سابق منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور با شش درصد و در 44% -38% تغییر از مغلوب ساختن پیشی جستن سه نقطه منجر شود در این نظرسنجی به عنوان او بود که استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر. در یک مسابقه بدون شخص ثالث مدعی بایدن حاشیه جهش به 10 امتیاز 50%-40%.

در نظرسنجی قبلی که تهمت به رهبری 44%-41% بایدن در وسط یک نبرد شدید برای نامزدی حزب دموکرات. در حال حاضر او را presumptive نامزد.

این یافته ها تاکید چالش است که کشنده بیماری همه گیر است که نما به رئیس جمهور سیاسی ایستاده است که ثابت شده است قابل ملاحظه ای با دوام از طریق تحقیقات به دخالت در سال 2016 انتخابات مجلس سنا استیضاح محاکمه بیش از رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین و دیگر مجادلات.

در حال حاضر جایگاه خود را ممکن است تهدید کرد در صورت سوال در مورد پاسخ به او و دولت او را ساخته اند به یک بیماری است که هزینه بیش از 55,000 زندگی در ایالات متحده و خطر اقتصاد کشور است.

زودتر نظرسنجی: استیضاح یا نه تهمت آگهی خود را دموکراتیک رقبا برای یک دوره دیگر

“من تا به حال به تماشای کاخ سفید جلسات گفت:” دموکرات اریک Haenfler, 67, بازنشسته معلم موسیقی و مدیر گروه از گیلبرت آریزونا بود که به نام در این نظرسنجی. “من نمی تواند ایستاده به تماشای او می گویند نادان همه چیز. آنها فقط تجمعات انتخاباتی و به هیچ اطلاعات – و چه اطلاعاتی از او به نادرست بود و گاهی اوقات خطرناک است.”

اما مرسدس دکتر رافیک نظریان, 29 سیاسی مستقل و متصدی بار از ساوانا گرجستان گفت: در پی مصاحبه ای که او برای حمایت از تهمت تا به حال نشده است متزلزل. “من فکر می کنم او را به انجام بهترین خود را به توانایی او گفت:” در پی مصاحبه. “من اعتقاد دارم که آن را خارج از کنترل خود را در این نقطه است. منظورم این است که هیچ کس نمی تواند کنترل یک ویروس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتوانه در مذاکرات باقی مانده است سنگ جامد: بیش از نه نفر از 10 جمهوریخواهان می گویند آنها را به رای دادن برای او. اما در میان مستقل خود ایستاده است کاهش 18 درصد از نظرسنجی انجام شده در ماه دسامبر به 27 درصد از 45 درصد است. (بایدن نشده برنده بیش از همه کسانی که رای دهندگان. او به دست اورد قابل توجه 8 امتیاز در میان مستقل اما در حال حاضر می گویند که آنها مردد هستند یا را برای رای دادن به یک شخص ثالث نامزد شده است.)

تهمت نیز از دست داده است پشتیبانی توسط دو رقم در میان مردان یک گروه است که بخشی از فعالیت های سیاسی خود را پایه. در حالی که مردان هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن بیش بایدن 46%-35% که باریک تر استفاده از در ماه دسامبر هنگامی که آن را 56%-30%. زنان در حال حاضر پشتیبانی بایدن 53%-30%.

کروناویروس و انتخابات: آواره دانشجویان نگران باشید که چگونه آنها رای

نه رتبه بالا به عنوان یک رهبر قوی’

خواسته حدود یک و نیم دوجین صفات مهم برای یک رئیس جمهور به بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن شد بصورتی پایدار و محکم تر مجموعه ای از آنها به صورت بایدن. است که برگ های اتاق بیشتر برای مبارزات انتخاباتی به تعریف دموکراتیک چلنجر در هر دو مثبت و منفی در راه است.

در حال حاضر اما رئیس جمهور سابق به ثمر رساند بالاتر net امتیاز مثبت امتیاز منفی منفی امتیاز) از رئیس جمهور را در تمام شش ویژگی.

این صفات عبارت بودند از:

  • “یک رهبر قوی.” نه دیده می شد با اکثریت آمریکایی ها به عنوان یک رهبر قوی با 45% گفت که توصیف تهمت و 52 درصد است که آن را نمی. برای بایدن 43 درصد گفت: این توصیف او; 47 درصد گفت: آن را نداشت.
  • “مراقبت در مورد افرادی مثل من.” بایدن غرق تهمت که آن را به همدلی; 57% گفت: آن را توصیف معاون سابق رئیس جمهور; فقط 39 درصد گفت: این توصیف رئیس جمهور.
  • “می داند که چگونه برای انجام کارها.” مغلوب ساختن پیشی جستن شانس کمی بهتر است. با 51%-45% رای دهندگان گفت که توصیف او با 48%-39% که آن را توصیف بایدن.
  • “می ایستد تا برای منافع ایالات متحده.” بایدن به ثمر رساند بهتر است در چه بوده است rallying cry برای مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروهای نظامی خود را. 58%-34% کسانی که مورد بررسی قرار گفت که توصیف بایدن; با 53%-43% آنها گفت: آن را توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • “صادق و قابل اعتماد است.” این بود که تهمت بدترین امتیاز. بیش از 2-1 64 درصد -31% کسانی که مورد بررسی قرار گفت که صفت نیست توصیف او. نمایش بایدن بهتر بود البته نه دقیقا درخشان: 47%-43% کسانی که در نظر سنجی گفت که او صادق و قابل اعتماد.
  • “می توانید با رهبران خارجی.” بایدن شد خیلی بیشتر احتمال دارد دیده می شود به عنوان کسی که می تواند انجام این کار; 64% گفت: آن را توصیف معاون سابق رئیس جمهور; 45 درصد گفت: این توصیف رئیس جمهور فعلی.

“نظرسنجی روشن است که در مورد نامزد کیفیت چین با رای دهندگان گفت:” دیوید Paleologos مدیر بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات. “مرکزی کمپین تم برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در مورد چیزهایی که انجام می شود در حالی که بایدن را شکل مبارزات انتخاباتی خود در اطراف در مورد مراقبت از مردم هر روز در صفحه اصلی در حالی که کار بهترین با رهبران خارجی در خارج از کشور.”

نظرسنجی از 1000 رای دهندگان ثبت نام گرفته شده توسط تلفن ثابت و تلفن همراه روز سه شنبه از طریق شنبه, دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای سه درصد است.

یک پرچم قرمز در میان آفریقایی-آمریکایی ها

این یافته نیز تا به حال برخی از پرچم قرمز برای بایدن که پس از آخرین نظرسنجی ها پدید آمده است به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد.

Coronavirus همه گیر: آن زمان به نگرانی در مورد نوامبر انتخابات ؟

حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه کاهش یافته است در فرضی سه راه مسابقه با تهمت و شخص ثالث نامزد شده است. در حالی که حجم نمونه کوچک است, ساخت دقیق مقایسه غیر قابل اعتماد حدود دو سوم از رای دهندگان آمریکایی حمایت بایدن در حال حاضر نزدیک به 8 در 10 حمایت کرده بود او را در ماه دسامبر. کسانی که رای دهندگان حرکت نمی کند به تهمت پشتیبانی شده توسط فقط 8 درصد است. اما یکی در چهار سیاه و سفید رای دهندگان در حال حاضر می گویند که آنها مردد هستند یا را برای رای دادن به یک شخص ثالث نامزد شده است.

رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در کارولینای جنوبی اولیه و در روز سه شنبه شد بسیار مهم در بایدن اصلی پیروزی و تحلیلگران معتقدند ضروری است برای او برای تولید مشتاق پشتیبانی در میان آنها در ماه نوامبر. او وعده داده است برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا و برخی از فعالان اصرار او را به انتخاب یک زن سیاه و سفید مانند کالیفرنیا سن. کامالا هریس فلوریدا در کنگره وال Demings یا استیسی آبرامز که از دست یک پیشنهاد برای گرجستان فرماندار در سال گذشته است.

بایدن نیاز خود را بایدن: در اینجا نگاهی به زنانی که می تواند در خود VP لیست کوتاه

در پی مقدماتی بایدن ساخته شده است پیشرفت در تحکیم حمایت در میان دموکرات ها; 87 درصد از رای دهندگان دموکرات در حال حاضر و او تایید کرده است ابتدایی خود را رقیب سابق باراک اوباما و دیگران. او به دست آورده به زمین در میان رای دهندگان زیر 35 گروهی بود که به احتمال زیاد در مقدماتی برای حمایت از ایالت ورمونت برنی ساندرز. در حال حاضر بایدن حمایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان جوان با 50%-25%.

که گفت: یک چهارم از کسانی که 18 تا 34 سال هنوز بلاتکلیف هستند و یا ترجیح می دهند یک سوم نامزد حزب.

“من لازم نیست که هر چیزی در برابر بایدن; من فقط امیدوار بود برای چیزی متفاوت” گفت: Kate Elliott, 33, یک دموکرات از سینسیناتی که ترجیح داده اند ساندرز ماساچوست ایالت الیزابت وارن یا پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا – هر دو از آنها را تایید فرمودند.

اما هیچ سوال او ترجیح بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس تلفنی با رئیس جمهور, رهبری, در طول همه گیر غیر منطقی و غیر قابل پیش بینی. “من رای بایدن” او گفت: “اما با یک آه سنگین است.”

یکی دیگر از coronavirus امداد بیل: در اینجا آنچه در آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>