میزان بیکاری در آمریکا موج به افسردگی دوران سطح 14.7%

واشنگتن (AP) — coronavirus بحران فرستاده است نرخ بیکاری در ایالات متحده صعودی به 14.7 درصد سطح گذشته دیده می شود زمانی که کشور در تلاطم افسردگی و پرزیدنت فرانکلین روزولت بود اطمینان آمریکایی ها که تنها چیزی که به ترس بود ترس خود را.

وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت که 20.5 میلیون شغل از بین رفته در مارس در بدترین کاهش ماهانه در ثبت باعث ساحل به ساحل خاموش شدن ناگهانی از کارخانه ها و فروشگاه ها و دفاتر و کسب و کارهای دیگر. بیکاری است که در حال حاضر در بالاترین نقطه آن از سال 1939.

کوتاهی مو در هوستون: هوستون مو سالن آرایشگاه, آماده به مشتریان به عقب در صندلی

و از آنجا که دولت خطا و راه خاص آن اقدامات بازار کار, تصویر واقعی است و حتی بدتر از این اعداد نشان می دهد.

نفس سویفت ضرر و زیان خاصی برای تشدید فشار-کشش در سراسر ایالات متحده بیش از چگونگی و زمانی که به سهولت اقامت در خانه محدودیت و اجتماعی-دورى قوانین. و آنها را غارت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از توانایی به نقطه را به یک اقتصاد قوی به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد.

“شغل گزارش از جهنم است که در اینجا” گفت: Sal Guatieri ارشد اقتصاد در BMO Capital Markets “یکی هرگز قبل از دیده می شود و بعید است دیده می شود دوباره محرومیت دیگر همه گیر و یا شهاب سنگ برخورد به زمین است.”

سهام بسیج در وال استریت در صبح هنگامی که معلوم شد این گزارش نبود کاملا به عنوان وحشتناک به عنوان اقتصاددانان پیش بینی کرده بود. میانگین صنعتی داو جونز به دست آمده بیش از 300 امتیاز یا 1.3%.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است حداقل 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 270,000, از جمله بیش از 76 ، 000 در ایالات متحده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بر اساس داده های رسمی.

بیکاری گزارش نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق مارس را زیان کار — تقریبا 75% در نظر گرفته موقت یک نتیجه از کسب و کار است که مجبور شدند به ناگهان اما امید به بازگشایی و یاد خود را گذاشته و کارگران است.

آیا بسیاری از این کارگران می تواند در هر زمان به زودی هر چند مشخص خواهد شد که چگونه به خوبی سیاستگذاران کسب و کار و مدیریت خود را در پاسخ به بحران بهداشت و درمان. و اقتصاددانان نگران آن را سال به بازیابی تمام مشاغل از دست داد.

COVID-19 تست: هوستون به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا coronavirus تست تماس با ردیاب تا پایان مارس

فروپاشی رخ داده است با سرعت خیره کننده. در ماه فوریه نرخ بیکاری در بیش از 50 سال گذشته 3.5 درصد و کارفرمایان اضافه شده بود شغل برای یک رکورد 9 1/2 سال است. در ماه مارس نرخ بیکاری بود فقط 4.4 درصد.

“فقط در دو ماه نرخ بیکاری رفته از پایین ترین نرخ در 50 سال به بالاترین میزان در حدود 90 سال گفت:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی.

تقریبا تمام این رشد کار به دست آورد در طول 11 سال بهبود از بحران مالی در حال حاضر از دست داده است و در یک ماه.

آخرین زمان بیکاری بود این بود که در پایان دم از افسردگی قبل از ایالات متحده وارد جنگ جهانی دوم است. بیکاری به اوج خود رسید و در 25% در طول دهه رکود است.

Hai Nguyen که نظافت حیوان خانگی کسب و کار در لوئیزویل کنتاکی شده است تعطیل از اواسط ماه مارس است اعمال را برای دولت کسب و کار کوچک وام بدون سود از دست رفته پرداخت اجاره اجازه رفتن کارکنان در زمینه بیکاری و متصلب بدهی کارت اعتباری برای پرداخت صورتحساب.

او مجاز به بازگشایی دوشنبه اما گفت: “کسب و کار “برای رفتن به صدمه زدن به.”

“یک ماه دیگر و آن را مانند, هرج و مرج,” او گفت:.

به عنوان بد به عنوان اعداد آنها نمی گرفتن کامل قدر از ویرانی.

وزارت کار گفت: بررسی آن-داوطلبان به اشتباه طبقه بندی شده میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان شاغل در مارس حتی اگر کارفرمایان خود را به حال تعطیل. در صورتی که شمارش صحیح نرخ بیکاری شده اند که نزدیک به 20 درصد به دولت گفت.

همچنین افرادی که در حال کار هستند اما در واقع به دنبال یک کار جدید به طور رسمی شمارش به عنوان بیکار. حدود 6.4 میلیون نفر در مشاغل از دست رفته در ماه گذشته اما جستجو برای آنهایی که جدید و به احتمال زیاد دلیل آنها را دیدم کمی چشم انداز پیدا کردن کار با اقتصاد تعطیل.

شمارش آنها را به عنوان بیکار خواهد فشار نرخ بیشتر به 24 درصد با توجه به محاسبات توسط هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره چشم انداز نرخ بیکاری بالا از طریق نوامبر انتخابات گفت: این اعداد و ارقام “جای تعجب ندارد.”

“آنچه که من می توانید انجام دهید این است که من آن را” او گفت:. “کسانی که شغل تمام خواهد شد به عقب و آنها خواهید بود به زودی. و در سال آینده ما باید فوق العاده سال.”

اما حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است که نرخ بیکاری هنوز هم 9.5 درصد در پایان سال 2021.

هر چند برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی در برخی از کشورهای خاص, کارخانه ها, هتل ها, رستوران ها, تفریحی, ورزشی و سالن های سینما و بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز هم تا حد زیادی توقیف.

دولت با توزیع نزدیک به 3 تریلیون دلار برای کمک به خانواده ها و کسب و کار کشیدن از طریق از جمله 1200 $در هر فرد امداد چک و اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند به شدت به کسب و کار و در حال اجرا دوباره در میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که کاهش بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک کشنده موج دوم از عفونت. به عنوان روز انتخابات نزدیک رئیس جمهور در نظر گرفته خواهد شد چگونه او دسته نه تنها بحران اقتصادی اما سلامت یکی.

تنها چند ماه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه ریزی شده به چکش خود را دموکراتیک حریف این بهار با تبلیغات منفی در حالی که شعار اقتصادی. اما از آنجا که شیوع مجدد انتخابات تیم رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران رئیس جمهور ایستاده در ایالت های مهم مانند میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا. بیش از یک پنجم از میشیگان کارگران در بیکاری است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ضمن کشف و ضبط شده است در بحران به عنوان بخشی از خود را به طور کلی تلاش برای بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مراقبت تنها در مورد ثروتمندترین آمریکایی ها.

سلامت معضل گرفته است چنین سنگین اقتصادی و میر در سراسر جهان است که اقتصاددانان مجبور به شکستن کتاب های تاریخ.

این هفته بانک مرکزی انگلیس پیش بینی شده است که بریتانیا را ببینید بزرگترین آن سالانه رکود اقتصادی پس از 1706 زمانی که قدرتهای اروپایی بودند درگیر در جنگ جانشینی اسپانیا.

نرخ بیکاری در 19 کشور حوزه یورو است که انتظار می رود به پیش افتادن از 10 درصد در ماه های آینده به عنوان بیشتر مردم گذاشته است. این رقم انتظار می رود که باقی می ماند پایین تر از نرخ بیکاری در ایالات متحده در بخشی به دلیل میلیون ها نفر از کارگران در مکان هایی مانند فرانسه و آلمان در حال ماندن در payman با کمک دولت و کمک های اولیه را پوشش می دهد که بخش بزرگی از حقوق خود را.

بیش از گذشته هفت هفته حدود 33.5 میلیون کارگران آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری. روز جمعه کار گزارش های مختلف شکل: این برنامه فقط پنج هفته است در اواسط ماه مارس بررسی کسب و کار و خانواده و این شبکه شکل — است که در آن طول می کشد به حساب استخدام که برخی از شرکت ها مانند آمازون و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی انجام داده اند.

برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در حالی که بالا کاهش یافته است به مدت پنج هفته و یک نشانه آن است که بدترین اخراج را تصویب کرده است. اما چند انتظار می رود که سریع برگرد.

اقتصاددان دانشگاه هاروارد راج Chetty گفت: اقتصاد سلامت خواهد لولا در هنگام شیوع این بیماری فروکش کرده است به اندازه کافی است که اکثر آمریکایی ها احساس راحتی خواهد کرد بازگشت به رستوران ها, کافه ها سینما ها و مغازه ها.

کسب و کارهای کوچک هستند امید است که هزینه و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به زودی او گفت: “اما “وجود دارد تنها تا زمانی که شما می توانید نگه دارید.”

اقلیت ها و مردم فقیر رنج می برد بیشتر از اقتصادی shutdown. زیان کار شدند به خصوص شدید میان Latinos که نرخ بیکاری همگانی روندی به 18.9 درصد از 6 درصد در ماه مارس است. آفریقایی-آمریکایی رای شروع به پریدن کرد به 16.7 درصد در حالی که برای سفید پوستان آن افزایش یافت به 14.2%.

تقریبا نیمی از 14 میلیون دلار در ایالات متحده هتل و رستوران کارگران شغل خود را از دست ماه گذشته. اما ضرر و زیان را به تقریبا هر صنعت و حتی مراقبت های بهداشتی ریختن 1.4 میلیون شغل تقریبا همه آنها از پزشکان و دندانپزشکان دفاتر به عنوان آمریکایی ها را قطع کرده و در همه اما لازم بازدیدکننده داشته است.

در علاوه بر این به میلیون ها نفر از تازگی بیکار 5.1 میلیون نفر دیگر تا به حال خود را در ساعت کاهش می یابد در ماه آوریل است.

___

AP نویسنده جاناتان Lemire و AP تصویری روزنامه نگار جف رابرتسون کمک به این داستان.

__

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>