ما می رسد از 1 ، 000 مرگ و میر در coronavirus بحران

مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1,000 چهارشنبه شب به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

اول آمریکا مرگ گزارش شده در فوریه. 29 و نرخ مشخصی در طول دو هفته گذشته به عنوان افراطی بهداشت عمومی اقدامات به اثر را برای مبارزه با ویروس. ایالات متحده تعداد مرگ تحت الشعاع 600 در روز سه شنبه و 900 اوایل روز شنبه قبل از رسیدن به 1,041 اواخر شنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد..

ایالات و شهرستانها برقرار پناهگاه در محل و اقامت در خانه سفارشات در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. تعداد موارد همچنان به سرعت در حال افزایش به عنوان تست در سراسر کشور گسترش می یابد.

در سراسر جهان تعداد مرگ پیشی گرفته 21,000 در روز چهارشنبه.

پنج کشور دیگر باید مرگ عوارض بالاتر از ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا, ایران, چین و فرانسه است. ایتالیا با تعداد بیش از دو برابر است که از اسپانیا.

مجلس سنا در آمد به یمن روز شنبه در $2 تریلیون دلار کمک بسته که شامل 150 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و مراکز درمانی برای رسیدگی به کنگره در مورد بارهای.

فرمانداران و دولت های محلی در حال بازی یک outsized نقش در طول بحران متحده به عنوان لذت بردن از گسترده خودمختاری در قانون اساسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ترک کرده است بسیاری از تصمیم گیری به آنها.

ایالات متحده تا به حال بیش از 55 ، 000 تایید coronavirus موارد اواخر شنبه شب بیش از هر کشور است اما چین و ایتالیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>