ما نظامی پزشکان در نیویورک, Ellen DeGeneres, بازگشت به تلویزیون, GM ماسک صورت: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

ما برای اعزام 1000 نفر پرسنل نظامی به نیویورک به نبرد coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا استقرار 1,000 نظامی پرسنل پزشکی به نیویورک برای کمک به مبارزه با کروناویروس. در جلسه روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها ارسال خواهد شد یکشنبه و دوشنبه به نیویورک “که در آن آنها مورد نیاز است. پرسنل مستقر می شود شامل پزشکان و پرستاران و تنفسی متخصصان و دیگران تهمت را اعلام کرد. تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده در حال حاضر در صدر 337,000 و بیش از 9,600 مرگ و میر گزارش شده است. در سراسر جهان بیش از 1.2 میلیون نفر تایید شده است و بیش از 69,000 مرگ و میر گزارش شده است.

  • کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ و به همین دلیل نه هنوز حاضر به موضوع stay-at-home سفارشات.
  • که coronavirus بیماران خواهد شد صرفه جویی در زندگی هواکش? دستورالعمل نشان می دهد که چگونه بیمارستان در نیویورک آمریکا تصمیم خواهد گرفت.

الن و وندی بازگشت با تازه نشان می دهد

Ellen DeGeneres و وندی ویلیامز در حال بازگشت به خود را به طور منظم برنامه ریزی شده را نشان می دهد تلویزیون … از راه دور. “الن DeGeneres نمایش” خواهد بود فیلم برداری از کمدین خانه با حضور مهمان مانند دیگر نشان می دهد صحبت از طریق چت تصویری. جنیفر لوپز, Chrissy Teigen و جان افسانه همه برنامه ریزی شده به نظر می رسد در قسمت که شروع پخش مارس 6. “این Wendy Williams Show” همچنین انتظار می رود به بازگشت به تلویزیون آوریل 6 با قسمت های جدید از میزبان بحث نشان می دهد در شهر نیویورک است که عبارتند از او به خوبی شناخته شده به بخش “موضوعات داغ,” “درخواست وندی” و افراد مشهور مصاحبه. میزبان به دور از تنهایی. Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Al Roker و ساوانا اکلاهما همه کار از خانه بیش از حد.

  • سازمان دیده بان این: 100 تلویزیون را نشان می دهد که شما را حفظ خواهد کرد جریان هفته
  • اوایل end: این تلویزیون را نشان می دهد نیست در پایان فصل خود را

GM نوبت سوخته, توقیف گیاه به صورت ماسک تامین کننده

جنرال موتورز شروع به ساخت ماسک صورت به روز دوشنبه در یک بار-توقیف وارن انتقال گیاه برای جبران کمبود شدید از ماسک های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. هنگامی که تولید در مقیاس کامل, GM را 50,000 ماسک یک روز و یا تا 1.5 میلیون در ماه است. این ماسک ها در سطح یک معنی آنها را نمی توان در عمل بلکه در حال فرسوده توسط مردم تحویل و دیگران که در حفظ و بیمارستان ها و جوامع در حال اجرا است.

  • DIY: چگونه خود را, ماسک صورت (با الگوها و عزل دستورالعمل حذف)

LeBron James’ ‘من’ مستند آغاز بکار سری جدید, جریان, خدمات Quibi

Quibi یک برنامه مبتنی بر خدمات جریان امیدوار به ایجاد خود را در جهان از Netflix و Hulu و دیزنی+ با تورنت ستاره نکردم نیش اندازه, برنامه نویسی, راه اندازی پنج شنبه. طراحی شده به طور انحصاری برای تلفن های همراه Quibi قصد دارد به انتشار 175 اصلی را نشان می دهد و 8,500 “سریع نیش” از محتوا در سال اول آن. جریان خدمات خواهد شد از ویژگی های طیف گسترده ای از ستاره ها از جمله LeBron James که “من” سری مستند باعث می شود که اولین آن جمعه. Quibi نمایش خواهد 15 قسمت گرفتن های مختلف موفقیت ها و چالش های جیمز معلمان و دانش آموزان مواجه شده اند پس از افتتاح “من وعده مدرسه” در سال 2018 در جیمز’ زادگاه Akron, Ohio. اشتراک ماهانه هزینه خواهد شد $4.99 با تبلیغات و $7.99 برای نسخه آگهی رایگان.

التون جان ‘اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا’ عملکرد به re-هوا

این Elton John-چراغ ستاره نکردم کنسرت به نفع است که مطرح شده بیش از 10 میلیون دلار به مبارزه با کروناویروس را دوباره پخش دوشنبه ، Billie Eilish ماریا کری و آلیشا کیز انجام شده از خانه های خود را در “روباه ارائه iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا” مجازی کنسرت برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus که در اصل برای اولین بار روز یکشنبه گذشته در روباه و iHeartMedia, ایستگاه های رادیویی. پول مطرح شده در طول airings را به تغذیه امریکا و اولین پاسخ کودکان را پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>