ما با از دست دادن شغل کوه به عنوان برگ برنده پرس به طرح بازگشایی کسب و کار

واشنگتن (AP) — صفوف امریکا بیکار دارای عقاید به سمت رکود بزرگ-دوره سطح چهار شنبه, رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به فشار بر اقتصاد با ترسیم یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی بخش هایی از کشور که در آن coronavirus است که تحت کنترل در آورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران که محدودیت می تواند کاسته اجازه می دهد تا کسب و کار به بازگشایی بیش از چند هفته آینده در مکان هایی که باید آزمایش های گسترده و کاهش مشخص در COVID-19 موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن چک: نام رئيس جمهور را به چاپ محرک امداد چک

“ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دستورالعمل های جدید به فرمانداران آزادی عمل به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

نظرات خود را مشخص شده یک تغییر ناگهانی پس از یک هفته که او در درگیری با فرمانداران خود ادعا می کنند که او “کل” اقتدار بیش از چگونگی و زمانی که این کشور بازگشایی.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران استقبال متوسط کاخ سفید رویکرد که خواستار تدریجی سه فاز بازگشایی کسب و کار و مدارس.

در فاز یک, برای مثال, تئاتر, سالن های ورزشی و کلیساها خواهد باز “تحت سخت فیزیکی فاصله پروتکل” اما میله های زندان باقی خواهد ماند بسته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بازگشایی می تواند قریب الوقوع در برخی از اماکن و او اظهار داشت که داده ها نشان می دهد coronavirus موارد به اوج خود رسید در این دانشمندان در آمریکا گفت: روشن نیست که در مورد آنها هشدار متحده را با احتیاط برای جلوگیری از این ویروس از طوفان بازگشت.

رئیس جمهور خود پرده برداری بازگشایی طرح همان روز دولت گزارش 5.2 میلیون بیشتر آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته چهار هفته در مجموع به 22 میلیون — به راحتی بدترین کشش آمریکا زیان کار در ضبط. تلفات ترجمه برای مورد 1 در 7 کارگران آمریکایی.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها باید chafed در آسیب به معیشت خود رهبران کسب و کار و فرمانداران هشدار داده اند که بیشتر تست و دنده محافظ مورد نیاز قبل از آنها می توانید شروع به بلند کردن مستندات و محدودیت های دیگر.

“من شماره 1 تمرکز است برای نگه داشتن خانواده سالم, بنابراین من واقعا نه در عجله برای پایان دادن به این” گفت: دنیس Stockwell که در مورد از دست دادن شغل خود در بازاریابی در دانشگاه کورنل در ایتاکا نیویورک.

اما محافظه کار اقتصاددان استیون مور یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت: وجود خواهد داشت 30 میلیون نفر از کار در کشور اگر اقتصاد باز نمی گردیم تا به زودی. “و این یک نتیجه فاجعه بار برای کشور ما است. دوره” او گفت:.

در چین اطلاعات رسمی منتشر شد جمعه نشان داد تولید ناخالص داخلی کاهش 6.8% از یک سال پیش در سه ماهه منتهی به مارس آن بدترین رکود از بازار به سبک اصلاحات اقتصادی آغاز شد و در سال 1979. هزینه های مصرف کننده و تولید فعالیت باقی می ماند و ضعیف با وجود کارخانه ها و دفاتر بازگشایی شروع ماه گذشته نشان می دهد بازیابی ممکن است طولانی تر و سخت تر از ابتدا انتظار می رود.

محرک توسعه: پیشنهاد جدید 2K دلار در هر ماه COVID-19 پرداخت خواهد عبارتند از: بیشتر آمریکایی ها

برخی از پیش بینی های قبلی گفت: چین ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در اوایل این ماه شده است اما برش پیش بینی رشد و عقب هل دادن بهبود جدول زمانی به عنوان منفی تجارت خرده فروشی و دیگر داده های شمع تا.

در سراسر جهان شیوع آلوده بیش از 2.1 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 140,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر است. مرگ و میر در ایالات متحده رسیده در مورد 31,000 با حدود 650,000 تایید عفونت.

گسترش این ویروس در حال کاهش است در مکان هایی همچون ایتالیا و اسپانیا و فرانسه اما افزایش و یا ادامه در سطح بالا در بریتانیا, روسیه و ترکیه, مقامات گفت.

در تحولات دیگر:

— ولادیمیر پوتین در روسیه به تعویق افتاد مراجع رژه روز پیروزی 9 مه در میدان سرخ به مناسبت سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است. پس از اتحاد جماهیر شوروی روز پیروزی شده است و ملت مهم ترین تعطیلات, بازتاب جنگ به ضرر و زیان را در بیش از 27 میلیون نفر مرده.

نیویورک — New York, کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده گزارش شده بیشتر نشانه های دلگرم کننده با افت روزانه تعداد مرگ و میر در سطح ایالت و کلی تعداد از مردم در بیمارستان است. “ما کنترل وحش” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. هنوز کومو تمدید دولت مستند از طریق حداقل مارس 15 و شهر نیویورک است تا پوشش 11,000 خالی اتاق های هتل به قرنطینه زندگی مردم در شلوغ ساختمان های آپارتمانی.

— پلیس اقدام ناشناس نکته در بر داشت حداقل 18 بدن بیش از دو روز در یک خانه سالمندان در Andover Township, نیوجرسی که در حال انتظار برای برداشت یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقشه راه مکان های که در حال تبدیل گوشه این ویروس آغاز خواهد شد سه فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس با هر فاز ماندگار حداقل 14 روز به اطمینان حاصل شود که شیوع را ندارد تجدید حیات.

بسیاری از آمریکایی ها به ویژه در مناطق روستایی و دیگر نقاط کشور است که باید دیده نمی شود عمده شیوع بیماری باید فرمانداران خواست برای بازگشایی اقتصاد خود را. بیش از 3000 تبدیل این هفته به نگرانی میشیگان فرماندار محدودیت های پلیس را شکست تظاهرات در ایالت کارولینای شمالی و اعتراض نیز صورت گرفت در اوکلاهما کنتاکی و ویرجینیا است.

“کسانی که می دانم که آنها آسیب پذیر خود شده است. و هر کس دیگری به آنها اجازه بازگشت به کار” هارون کارور گذاشته خاموش کارگر ساختمانی گفت: در یک تظاهرات در ریچموند, ویرجینیا.

تصمیم گیری که آیا برای استراحت محدودیت استوار نیست با کاخ سفید اما با دولت و رهبران محلی که اعمال آنها در وهله اول. هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد که آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد خود را پس از شبیه معاهدات میان کشورها در شرق و در غرب ساحل.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت: ظرفیت و تماس با ردیابی نیاز خواهد بود به طور قابل ملاحظه ای یافت و تا قبل از محدودیت می تواند با خیال راحت برداشته.

“همه خواهد فراموش شود بسیار به سرعت اگر ما را به یک مرحله سریعتر از ما باید, و سپس ما را به یک وضعیت که در آن ما تا به حال مردم در حال مرگ مانند مگس” عدالت گفت.

اورگان دولتی کیت براون گفت که کاخ سفید هدایت روشن می سازد “بهترین راه برای بازگشایی این است که هنوز هم با احتیاط یکی که حاصل دقت و تدریجی.”

دو در سه آمریکایی ابراز نگرانی می کند که محدودیت خواهد بود کاسته بیش از حد به سرعت با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد پنج شنبه.

اقتصاددانان گفت: بیکاری می تواند به 20 ٪ در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود از دهه 1930 ، اخراج در حال گسترش فراتر از فروشگاه ها و رستوران ها و هتل ها به یقه سفید حرفه ای مانند نرم افزار برنامه نویسان و دستیاران حقوقی.

لغو محدودیت, زمانی که آن اتفاق می افتد نمی تواند مانند کوه در می رم سوئیچ. رستوران ها و کسب و کارهای دیگر ممکن است بازگشایی در مرحله شاید با تعداد محدودی از ورودی و یا کاهش مناطق صندلی در حالی که سوپر مارکت ها ممکن است با چوب یکی از راه راهرو و سپر حفاظتی در ثبت پول نقد ،

“ممکن است آن را” بازگشت به حالت عادی ” برای هر کس دیگری اما مردم هنوز هم احساس نمی راحت گردهمایی در رستوران ها و کافه ها گفت:” ارمیا یونکر مدیر Rappourt میخانه در آن آربور میشیگان.

بسیاری از کشورهای اروپایی مانند ایالات متحده دیده می شود سنگین زیان کار اما جاهایی مثل آلمان و فرانسه با استفاده از یارانه های دولتی برای نگه داشتن میلیون ها نفر از مردم در روز رسید.

ایتالیا سخت است-آمار لمباردی منطقه است فشار به راه اندازی مجدد تولید در اوایل ماه مه در حالی که بریتانیا تمدید محدودیت حداقل سه هفته بیشتر. سوئیس اعلام کرد مبهوت دوباره دهانه.

“انتقال آغاز شده است” سوئیس خانه و وزیر بهداشت آلن Berset گفت. “ما می خواهیم برای رفتن به همان سرعتی که ممکن است و به عنوان آرام به عنوان لازم است.”

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

این داستان ویرایش شده است درست است که هارون کارور است گذاشته و ساخت و ساز کارگر پیمانکار مسکن.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>