ما immunologist اروپا و آمریکا سخت ترین زمستان’ اگر ویروس ریباند

واشنگتن (AP) — امریکا چهره “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن” مگر اینکه رهبران عمل قاطعانه برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus می گوید دولت خلاف کاران که مدعی او سرنگون شد از کار خود را پس از هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر.

Immunologist دکتر ریک روشن می سازد خود را عاقلانه پیش بینی در شهادت آماده برای ظاهر خود را پنج شنبه قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته. جنبه های شکایت خود را در مورد اوایل دولت و مدیریت بحران به شمار می رود تا با حمایت شهادت از یک مدیر اجرایی یک شرکت که تولید کننده ماسک ماسک.

دفعات بازدید:همچنین: موریانه های نجومی در هوستون وارد. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

فدرال ناظر سازمان پیدا کرده است “دلایل منطقی” که روشن بود حذف شده از پست خود به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت پس از صدایی زنگ در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. روشن گفته او هدف از انتقاد زمانی که او خواست تلاش های اولیه برای سرمایه گذاری در توسعه واکسن و سهام تا در منابع است.

“ما پنجره ای از فرصت ها بسته است” روشن می گوید خود را آماده شهادت شده در خانه کمیته سایت. “اگر ما موفق به توسعه ملی هماهنگ پاسخ بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد به مراتب بدتر می شود و در طولانی مدت باعث بی سابقه بیماری و مرگ و میر.”

روشن است شهادت شرح زیر است این هفته هشدار توسط Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص که با عجله بلند کردن اجسام از فروشگاه-بسته شدن و ماندن در خانه محدودیت می تواند “را به عقب برگردانید,” بذر بیشتر درد و رنج و مرگ و پیچیده تلاش برای به دست آوردن اقتصاد نورد دوباره.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را رد کرد و روشن در یک صدای جیر جیر به عنوان “یک کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد و که با نگرش دیگر باید کار را برای دولت ما!” این تمایلات برخی از رئيس جمهور متحدان سیاسی باید بیان در مورد Fauci به عنوان به خوبی.

بیش از 84,000 که مردم در ایالات متحده به نمایندگی از بیش از یک چهارم مرگ و میر جهانی و جهان کمترین تلفات با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در این سیاره بیش از 4.3 میلیون نفر آلوده شده اند و در مورد 298,000 فوت کرده اند.

تجربی درمانی: هوستون متودیست مطالعه گزارش پلاسما درمانی امن کمک کرد تا سه چهارم از بیماران

مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن شده است اصرار متحده به لغو محدودیت و بسیاری از فرمانداران انجام می دهند تا به تدریج هر چند مصرف کنندگان باقی می ماند leery از رفتن به رستوران ها و رویدادهای اجتماعی و ورزشی و مسابقات.

خود را آماده شهادت و روشن گفت: “این واقعیت غیر قابل انکار است که وجود دارد خواهد بود یک تجدید حیات (COVID-19) این سقوط تا حد زیادی ترکیبات چالش های آنفلوانزای فصلی و قرار دادن یک فشار بی سابقه ای بر ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

“بدون پاک کردن برنامه ریزی و اجرای مراحل است که من و دیگر کارشناسان مشخص 2020 خواهد بود تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن” روشن نوشت.

روشن که دارای مدرک دکترا در ايران مشخص شده در یک مسیر رو به جلو خواهد بود که بر اساس علم حتی محققان به توسعه درمانهای بهتر و موثر واکسن. این مراحل عبارتند از:

— ایجاد یک ملی استراتژی تست. کاخ سفید خواست متحده را به سرب در تست حتی به عنوان دولت فدرال هل به تست های بیشتر و بهتر است آنهایی که به طور گسترده ای در دسترس است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده “غالب” در تست از طریق این استراتژی اما در کنگره دموکرات ها خواستار یک چارچوب فدرال برای در بر گرفتن تمام ملت است.

— دو برابر را در آموزش عمومی در مورد اقدامات ایمنی اساسی مانند مکرر دست شستن و پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به عنوان دستورالعمل نشان می دهد. “رک و پوست کنده رهبران ما باید منجر مدلسازي رفتار گفت:” روشن نیست-بیش از حد-مرجع ظریف به یک رئیس جمهور که آشکارا می رود maskless.

— Ramping تا تولید تجهیزات ضروری و لوازم از پنبه سواب برای تست به دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و کارگران ضروری.

— راه اندازی یک سیستم توزیع لوازم و تجهیزات که کمیاب و بسیار به دنبال. از بین بردن دولت در مقابل دولت رقابت را افزایش می دهد بهره وری و کاهش هزینه ها نوشت.

به عنوان بخشی از خلاف کاران شکایت روشن است که به دنبال به ابقاء خود ، HHS خود کارفرما می گوید: از آن به شدت مخالف با اتهامات او و آن reassigned او را به مشخصات بالا و موقعیت کمک به منجر به توسعه جدید کروناویروس آزمون در موسسه ملی بهداشت.

بردا آژانس روشن و مشغول به کار در مدت 10 سال ایجاد شده بود برای کمک به دولت در پاسخ به بیوتروریسم بیماری های عفونی و رادیولوژی حملات. آن را با تمرکز بر توسعه و گرداندن مراکز فساد مبارزه با اقدامات مانند واکسن و درمان است. قبل از انتقال روشن دریافت کرده بود یک “برجسته” بررسی عملکرد.

او می گوید اصطکاک با HHS رهبران تشدید و پس از او به مخالفت گسترده با استفاده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر که تهمت تبلیغ بدون اثبات به عنوان یک “تغییر بازی” برای درمان COVID-19 بيمار. مطالعات بعدی نشان داد که این دارو ممکن است انجام بیش از آسیب خوب. روشن شد شتابزده حذف شده در اواخر ماه آوریل است.

یکی از جنبه های روشن و شکایت این است که به انتظار برای دریافت حمایت در روز پنج شنبه در این جلسه از اجرایی تگزاس شرکت که تولید N95 ماسک ماسک. Michael Bowen, معاون اجرایی رئیس جمهور از اعتبار Ameritech ایمیل فرستاده شده و با روشن بارها و بارها با شروع در اواخر ماه ژانویه است. بون ارائه شده به خم کردن خط تولید است که بیکار نشسته در حالی که هشدار داد که جهان عرضه ماسک بود که جامعی توسط کشورهای دیگر است. روشن گفت: در شکایت خود که آن را در زمان پنج هفته به حرکت فدرال بوروکراسی.

نوشته شده در شهادت به کمیته بون گفت: روشن و دیگر بردا مدیران او می خواهم با کار کرده قبلا همه می خواستم برای رسیدگی به یک مشکل مزمن و نه به اندازه کافی ماسک در دولت ذخایر “اما به نظر من نمی باید به اندازه کافی قدرت.”

پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001 امریکا گفته بود که محدود “دولتی ‘سوله’ پاره شده بود ، به طوری که های مختلف سازمان های فدرال می تواند با هم کار کنند برای امنیت ملی” بون اضافه شده است. “اما من نمی بینم شواهد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>