ما گمرک و حفاظت مرزی تایید 160 COVID-19 موارد در میان افسران عوامل

TUCSON, Ariz. — آژانس فدرال مسئول تامین امنیت آمریکا از زمین و هوا و دریا مرزهای فاش دوشنبه که 160 از کارکنان آن از جمله ماموران گمرک و مرز عوامل باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اطلاعات منتشر شده در وب سایت خود را اختصاص داده شده به این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن شکسته شدن این موارد توسط محل.

اکثریت COVID-19 موارد در میان CBP کارکنان 113 در این کشور در شهرهای ساحلی به ویژه در شهر نیویورک مترو منطقه فعلی کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

وجود دارد 26 موارد مثبت در بين کارکنان شاغل در مرز ایالات متحده و مکزیک; 13 نفر همراه در ایالات متحده و کانادا مرز; شش مورد در کشور ایالات متحده; و دو در خارج از سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

آژانس هیچ تمایز به اینکه کارکنان که تست مثبت مشغول به کار به عنوان ماموران گمرک در گذرگاه های مرزی و فرودگاه ها و یا به عنوان عوامل گشت زنی در مرزها.

گمرک و حفاظت از مرزها ساخته شده است از سه جزء: از میدان عملیات ماموران گمرک در لباس آبی رنگ مستقر در زمین و دریا و بنادر از ورود و در فرودگاه; ایالات متحده گشت مرزی مردان و زنان در لباس سبز که گشت زنی در مناطق بين رسمی از مبادی ورودی و بسیار کوچکتر اما بسیار آموزش دیده دریایی و هوایی و عملیات.

تا این هفته آژانس تا به حال کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در مورد تعدادی از کارکنان خود را که تا به حال آزمایش مثبت یا تحت قرنطینه از COVID-19.

روز دوشنبه با انتشار تعداد موارد قرار می دهد CBP در خط با دیگر آژانس های فدرال در وزارت امنیت داخلی که ساخته شده اند که اطلاعات عمومی. اما CBP در ادامه به خودداری اطلاعات در مورد اینکه آیا هر مهاجران در آن بازداشت آزمایش مثبت است.

واقعیت بررسی: این کروناویروس در حال گسترش ‘سرعت’ از طریق پمپ گاز?

از مارس 21, هنگامی که یک سری از محدودیت های مسافرتی آغاز شد و در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک و کانادا CBP شده است بلافاصله اخراج اکثر مهاجران آنها روبرو می شوند در مرز بازگشت به یا مکزیک یا کانادا.

در یک به روز رسانی هفتگی منتشر دوشنبه, وزارت امنیت میهن گفت: گشت مرزی “عوامل مواجه حدود 4,200 عبور مهاجران غیر قانونی در ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی بارگیری در این هفته در مقایسه با نزدیک به 10 ، 000 برخوردهای هفته قبل از زمان مهار کردند.”

به دنبال رافائل کررنزا در توییتر: @RafaelCarranza

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>