ما coronavirus مرگ و میر پیش بینی به اوج اواسط ماه آوریل اگر همه کشورها اعمال محدودیت

حتی اگر تمام ملت باعث می شود تمام تلاش خود را برای محدود کردن تماس coronavirus مرگ و میر را به اوج خواهد رساند در دو هفته آینده با قریب به اتفاق بیماران بیمارستان ها در اکثر ایالت ها با توجه به دانشگاه واشنگتن در مطالعه است.

با وجود آن چشم انداز تیره و تار مطالعه بیشتر ارائه می دهد خوش بینی از دیگر مشخصات بالا در پیش بینی در نظر چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی و هواکش ملت را به نبرد COVID-19 در ماه های آینده.

این مطالعه که هفته گذشته منتشر شد و روز سه شنبه نیز فراهم می کند یک دولت توسط دولت پیش بینی زمانی که مطالبات بیمارستان ها و مرگ و میر می نشست.

در سراسر کشور, دانشگاه واشنگتن مدل پیش بینی اوج روزانه مرگ و میر 2,214 در اواسط ماه آوریل با مجموع 84,000 آمریکایی مرده با پایان تابستان. که بیش از دو بار زندگی ادعا کرد در طول 2018-19 فصل آنفولانزا که کشته 34,000 مردم با توجه به آخرین اطلاعات موجود از CDC.

کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس

اما این رقم نشان دهنده این مدل به احتمال زیاد برآورد. طیف وسیعی از حالات دهانه از 36,000 مرگ و میر به بیش از 152,000 به گفته این تیم تحقیقاتی به رهبری توسط کریستوفر موری بنیانگذار و رئیس دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

روزانه مرگ و میر به احتمال زیاد نمی شیب کمتر از 100 قبل از ژوئن 11, مطالعه پیش بینی کرد.

اما تنها اگر تمام 50 ایالت را سه حداقل چهار مرحله عمده را در این هفته: بسته شدن مدارس و پایان غیر ضروری خدمات پناه در محل و اعمال دقیق محدودیت های مسافرتی.

“اگر آنها نمی, پس از دوره ما برای تجدید نظر به سمت بالا پیش بینی های خود” موری گفت. قبل از این مراحل در حال اجرا بزرگتر تاثیر خود را در نتیجه, او گفت:. “اگر ما در حال قرار دادن در اجتماعی فاصله آن را تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

این مطالعه پیش بینی پایین تر از دیگران است زیرا فرض آن در سراسر کشور پاسخ مشابه به اجرا در چین گفت: چند تن از کارشناسان از جمله دکتر اسکات Braithwaite یک استاد در دانشگاه دانشکده پزشکی.

“اگر مردم در تعامل با یکدیگر بودند به طور چشمگیری کاهش می یابد به عنوان به عنوان به طور ناگهانی و به طرز چشمگیری در شهر نیویورک به عنوان در چین و سپس برآورد خواهد بود درست” Braithwaite گفت. “اما واقعی تخمین می زنند که احتمالا 2-5 بار بالاتر”

در حالی که کاخ سفید بود سریع به استناد دانشگاه واشنگتن در مطالعه دیگر کارشناسان اشاره کرد و محدودیت های آن از جمله این که آن را به حال نشده است از طریق یک بررسی دقیق.

در این مطالعه فرض بر آمریکا پاسخ خواهد شبیه ووهان و عملکرد مشابه نتایج گفت: دکتر وینسنت Staggs یک استاد پژوهش در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی است. که یک فرض با توجه به این دو کشور فرهنگ Staggs گفت.

“ما یک ارزش بالا در آزادی فردی و محدود کردن دولت سرکوبگر قدرت و تا کنون دیده ایم اخلال سطح بی میلی از بسیاری از آمریکایی ها به این بیماری همه گیر به طور جدی و قوی فشار اجتماعی در برابر فاصله گرفتن از برخی از محله های” Staggs گفت. “امیدوارم که شروع به تغییر است.”

اگر هر دولت اتخاذ اقدامات سختگیرانه مشخص شده در این مطالعه در ایالات متحده نیاز 220,643 تخت بیمارستان — 15 درصد از آنها در بخش های مراقبت ويژه. همچنین این امر نیاز به 26,381 هواکش برای کمک به بیماران مبتلا به ویران ریه ها تنفس موری تیم پیش بینی کرد.

ملت به عنوان یک کل است که به اندازه کافی تخت بیمارستان برای دیدار با کسانی که نیاز به مطالعه گفت: اما بسیاری از کشورهای فردی سقوط خواهد کرد ، نه تنها پیش بینی شده به منابع در محل برای رسیدگی به نیازهای خاص خود و چند تن از کسانی که در میانهی شب اجرا اجتماعی فاصله اقدامات این مطالعه فرض می شود.

این قله در هر دولتی انتظار می رود که طیف وسیعی از هفته دوم مارس از طریق آخر هفته در ماه مه.مدل پروژه ها احتمال اپیدمی منحنی در هر کشور و بر اساس روند مرگ و میر گزارش شده در هر روز در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

آن مربوط این مرگ و میر به زمان اجتماعی فاصله اقداماتی است که دولت تصویب کرده اند.

این مدل با استفاده از مرگ و نه از موارد به دلیل تعداد بیشتر قابل اعتماد موری گفت. با استفاده از این مرگ و میر به عنوان یک نشانگر این مدل ارائه می شود که به احتمال زیاد تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و بیمارانی که نیاز ICU تخت و هواکش.

محققان به روز رسانی روزانه مدل با اطلاعات ارائه شده توسط دولت ها و بیمارستان ها و هر گونه محدودیت در تجمعات و سفر.

تغییرات روزانه پیش بینی بیشتر خواهد شد در کشورهای که در آن اعداد فقط شروع به افزایش موری گفت: در حالی که این تعداد در نیویورک و نیوجرسی کالیفرنیا و واشنگتن می تواند کمی تنوع.

محدوده درون هر گروه از اعداد طور گسترده ای متفاوت است گفت: موری به دلیل عدم قطعیت در مورد متحده محدودیت های تماس و زمان از زمانی که ایالات متحده در مقیاس خواهد شد تا پاسخ خود را برای دیدار با نیازهای شما.

پیش بینی تغییر از دولت به دولت

نیویورک نیاز ترین تخت در 60000 مطالعه پروژه های. نه متحده — کالیفرنیا, ایندیانا, کنتاکی, Missouri, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوهایو, اورگان و پنسیلوانیا — نیاز هیچ یک فرض آنها تصویب و یا ادامه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از طریق ممکن است.

برخی از ایالت ها مسطح منحنی با اقدام اولیه. کالیفرنیا به عنوان مثال صدور اقامت در خانه نظم و بسته های غیر ضروری کسب و کار در مارس 19, یک هفته قبل از کلرادو در زمان مشابه عمل است. کلرادو است که در میان کشورهای پیش بینی شده به تاخت و تاز کردن کل آن تخت بیمارستان ظرفیت در دو هفته آینده.

لوئیزیانا — که در آن نیواورلئان شده است به خصوص ضربه پس از جعل پیش با مردی Gras جشن در اواخر فوریه — چهره های بالقوه کمبود بیش از 1000 تخت.

میشیگان مواجه است و اوج تقاضا برای منابع مارس 10, محققان پیش بینی با پتانسیل کمبود بیش از 4000 تخت و 1500 تخت ICU.

تقاضا در اوهایو و اورگان پیش بینی شده است به اوج بعد در ماه آوریل یا اوایل ماه مه و هر دو کشور می تواند تجربه بدون تخت کمبود اگر جسمی فاصله اقدامات همچنان به طور مداوم.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine و دکتر امی Acton, مدیر وزارت امور خارجه از سلامت شده اند به طور گسترده ای مورد ستایش برای گرفتن تهاجمی اقدام به پهن کردن منحنی. در مطبوعات روزانه جلسات اکتون گفت: داده های اولیه نشان می دهد دولت اجتماعی-فاصله تلاش های کاهش مورد تعداد و تقاضا در سیستم مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد آن را به بهتر آماده کند.

“ما باید به سرکوب و حتی بیشتر,” او گفت: هفته گذشته زمانی که دولت اجرا اقامت در خانه سفارش برای تمام ساکنان نه در کسب و کار ضروری.

چندین ایالت از جمله ایالت کنتاکی مریلند و کارولینای شمالی محدود تجمعات فقط در چند روز گذشته. و اگر چه میسوری ندارد یک ایالت اقامت در خانه سفارش در محل بسیاری از استان ها و شهرستانها به اجرا خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>