ما تبدیل به اولین کشور برای رسیدن به 100,000 تایید coronavirus موارد

ایالات متحده در روز جمعه شد اولین بار در کشور به ثبت 100,000 تایید موارد coronavirus.

به عنوان تست به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور ایالات متحده آمریکا است که شاهد بزرگ روزانه خوشه در تعداد موارد گزارش شده. وجود دارد حدود 10 ، 000 مورد در کشور به تازگی به عنوان یک هفته پیش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد.

اما تعداد شکست شش چهره روز جمعه در مدت کوتاهی پس از 6 p. m. و از 83,300 یک روز پیش از آن. انتظار می رود این تعداد به افزایش به طور پیوسته در روزهای آینده و هفته و مقامات بهداشتی می گویند تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بالاتر به دلیل عدم وجود تست.

پس از این کشور برای اولین بار گزارش مرگ در فوریه. 29 حداقل 1,544 نفر در ایالات متحده در سراسر جهان بیش از 26,000 نفر کشته شده اند.

نقشه: آهنگ coronavirus شیوع در سراسر ایالات متحده و دولت خود را

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

موارد گزارش شده در تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا, Puerto Rico, گوام و جزایر ویرجین ایالات متحده. نیویورک است که تا کنون بیشترین موارد گزارش شده توسط New Jersey, کالیفرنیا, آمریکا, میشیگان.

متخصصان پزشکی در حال نازک کشیده و لوازم در تقاضای بالا هستند. نیویورک به عنوان مثال خواسته است برای 30,000 هواکش یک درخواست که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوال.

ایالات و شهرستانها در سراسر کشور برقرار کرده اند سرپناه در محل و اقامت در خانه سفارشات در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. مجامع عمومی شده اند تا حد زیادی ممنوع در سراسر جهان به عنوان مقامات سعی کنید برای متقاعد کردن مردم به پیروی از پروتکل های.

چگونه coronavirus شروع کنم ؟

همانطور که با سارس و MERS جدید کروناویروس است منشاء آن در خفاش ها و دانشمندان گمان می کنند این ویروس در ابتدا انتقال به یکی دیگر از حیوانات – یک “واسطه میزبان” – قبل از گسترش آن به انسان است. در مورد سارس که میزبان بود civet گربه. برای MERS آن یک شتر است.

گزارش های اولیه از کروناویروس جدید پدید آمده در دسامبر 2019 و مرتبط شده اند به یک بازار در ووهان چین. دانشمندان گمان می برند که یک حیوان گسترش این ویروس به فرد که در آن بازار و افرادی که گسترش این ویروس را به افراد دیگر. متوسط میزبان ممکن است داخلی, حیوانات, حیوانات وحشی یا اهلی, حیوانات وحشی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

بیشتر بخوانید درباره مبانی coronavirus: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به عنوان ما می شود جدید کانون این بیماری همه گیر

چگونه است coronavirus گسترش یابد ؟

دانشمندان فکر می کنم این ویروس گسترش می یابد و عمدتا از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. مردم تصور می شود مسری ترین زمانی که آنها بدحال اما برخی از گسترش ممکن است قبل از مردم نشان می دهد علائم با توجه به CDC.

یک فرد می توانید این ویروس را با لمس یک سطح است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا چشم با توجه به CDC.

چگونه می توانم یک coronavirus آزمون ؟

اگر شما علائم و می خواهید برای آزمایش CDC توصیه می کند تماس خود را به دولت محلی و یا وزارت بهداشت و یا ارائه دهنده خدمات پزشکی.

در این زمان CDC توصیه می کند که پزشکان اولویت بندی تست بستری بیماران علامت دار بهداشت و درمان کارگران است. سطح دوم اولویت شامل بیماران در دراز مدت مراقبت از امکانات با علائم بیماران 65 سال سن و مسن تر با علائم بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای با علائم و اولین پاسخ دهندگان با علائم.

هنوز مطمئن شوید که اگر شما باید تست شده ؟ CDC ویژگی های وب سایت “خود-جستجوگر” برای کمک به شما تصمیم گیری در مورد به دنبال مراقبت های پزشکی. از ویژگی های در نظر گرفته شده است برای تشخیص و یا درمان COVID-19 و در نظر گرفته شده است تنها برای افرادی که در ایالات متحده آمریکا

8 گونه از coronavirus در حال چرخش جهان است. در اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>