به روز رسانی: سه شنبه مارس برای جورج فلوید در مرکز شهر هوستون

به روز شده

بزرگ و محترم جمعیت جمع آوری شده در روز سه شنبه جرج فلوید راهپیمایی و تجمع در مرکز شهر. همانطور که از 9:30 بعد از ظهر, جمعیت معترضان در حال لاغر کردن. در زیر Chron.com’s پوشش زنده از بعد از ظهر و شب.

9:27 بعد از ظهر: به عنوان افسران پلیس راه رفتن از George R. Brown مرکز کنوانسیون به راه اندازی موانع متعددی معترضان در حال فرار از منطقه کرونیکل عکاس خبری Marie De Jesus توییتی.

9:17 p. m. معترضان در کشف سبز منطقه را ترک کرده اند پس از ده ها تن از افسران پلیس نقل مکان کرد و به سمت پارک کرونیکل را Dylan McGuinness توییتی.

8:55 بعد از ظهر: شهرستان سالن است درخشان با سرخ و طلا, چراغ هوستون کرونیکل خبرنگار سنت جان Barned-اسمیت است.

8:13 بعد از ظهر: شهردار ترنر در توییتر اعلام کرد که تالار شهر را تب و تاب بودن این شب در شرف فلوید.

“پس از صلح آمیز مارس این بعد از ظهر ما را به نور شهرستان سالن زرشکی و طلا در حافظه #GeorgeFloyd. او فارغ التحصیل از جک یاتس دبیرستان. من افتخار می کنم از #هوستون برای نشان دادن وحدت و احترام است که چه فلوید خانواده می خواست” ترنر توییتی. “توسط روشنایی سالن شهر ما نشان می دهد که تمام زندگی سزاوار احترام است.”

7:56 بعد از ظهر: پلیس تا به حال از ماسک در اوایل در شب در خرده و Avenida de las Americas چرا که یک فرد ناشناس در جمعیت نمی افسران پلیس با استفاده از گاز اشک آور هوستون کرونیکل خبرنگار نیکول Hensley توییتی.

7:24 بعد از ظهر: شهردار سیلوستر ترنر در زمان به توییتر درخواست باقی مانده تظاهرکنندگان به ترک مرکز شهر. “برای کسانی که باقی مانده در منطقه مرکز شهر از ماه مارس لطفا برای روشن شدن این منطقه و بازگشت به خانه. این باور نکردنی است, روز برای #GeorgeFloyd و خانواده اش.”

7:10 بعد از ظهر: “ترک منطقه بلافاصله و یا شما خواهد بود موضوع را به دستگیری و نیروی اضافی ممکن است علیه شما استفاده می شود” به پلیس گفت: از طریق بلندگو با توجه به هوستون کرونیکل را Jay اردن.

7:08 p. m.: Chron.com خبرنگار Jay اردن گزارش او را دیدم مک استفاده می شود اما نه گاز اشک آور به معترضان باقی می ماند در مرکز شهر هوستون.

7:06 p. m.: در خرده و Avenida de las Americas, مرکز شهر, پلیس تا به حال ماسک گاز در, اما در زمان آنها را به تشویق از تظاهرکنندگان جی اردن توییتی.

6:52 بعد از ظهر: همه چیز شروع به تشدید کمی خارج از شهر هال به عنوان معترضان و پلیس چادری در صورت سپر می آیند چهره به چهره است. برخی از آنها شفاعت برای مردم نه برای شعله ور تنش هر بیشتر, با توجه به یک صدای جیر جیر از هوستون کرونیکل خبرنگار جاسپر شرر.

6:40 بعد از ظهر: “من را به Ballgame” بازی می کند در دقیقه, خدمتکار, پارک به عنوان معترضان مارس برای عدالت سابق هوستون ساکن جورج فلوید جی اردن گزارش شده است.


6:01 بعد از ظهر:
پلیس یک تظاهرکننده و یک آژیر پلیس و تلاش برای غرق کردن فریاد برای عدالت برای جورج فلوید با توجه به هوستون کرونیکل خبرنگار Jay اردن. 5:03 بعد از ظهر: سخنرانی پیچیده اند. جمعیت شروع به ترک سالن شهر.

5:00 p. m.: کارولینای جنوبی بی امان کلیسا کشیش جان خاکستری سابق Lakewood Church کشیش خطاب به جمعیت. سابق هوستون شهردار آنیس پارکر است که در ماه مارس است.

4:53 بعد از ظهر: “من عصبانی هستم چون نه تنها ما می خواهیم دستگیری ما می خواهیم یک اعتقاد” کنگره Al سبز گفت: به جمعیت از روی صحنه. “از آن زمان به اعلام جنگ با نژاد پرستی در ایالات متحده امریکا است.”

سبز اضافه شده: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند باید استیضاح برای خود پرستی.”

4:50 بعد از ظهر: برخی از اعضای که جمعیت را آغاز کرده اند که ساخت راه خود را به کشف سبز هوستون کرونیکل را Nicole Hensley گزارش.

4:49 بعد از ظهر: کنگره لیز فلچر و کنگره سیلویا گارسیا در حضور و غیاب.

4:46 بعد از ظهر: “شما از این ملت است. و من آمده ام اینجا به ملت خود (بازگشت)” گفت: Lee. آن زمان برای یک انقلاب تغییر می کند.”

4:45 p. m.: Rep. شیلا جکسون لی در حال حاضر صحبت به میان جمعیت. “من می خواهم ما را به دانستن درد این عزیزان. … که برخی از آنها من تا به حال افسران پلیس به من بگویید چه چیزی الهام بخش جورج فلوید بود.

4:43 بعد از ظهر: “هرگز من فکر می کنم ما می خواهم که این, بسیاری از مردم برای برادرم گفت:” فلوید را خواهر و برادر. “متوقف نمی تا زمانی که ما عدالت برای عموی من گفت:” فلوید برادرزاده.

:35 بعد از ظهر: این فلوید خانواده است که در حال حاضر روی صحنه. 16 وجود دارد اعضای فلوید خانواده در حضور و غیاب با توجه به ترنر.

4:33 بعد از ظهر: “در این روز است که در مورد شهرستان سالن. این است که شهرستان خود را. امروز در مورد خانواده جورج فلوید گفت:” ترنر. “ما می خواهیم آنها را به می دانم که جورج را بیهوده نمی میرند.”

4:32 بعد از ظهر: “ما کامل نیست. ما می دانیم که. در شهر ما ما احترام هر فرد هر فرد مهم است که هر محله از ارزش است. ما باید به خودمان متعهد به انجام بهتر هر روز” گفت: ترنر.

4:28: شهردار سیلوستر ترنر گرفته است بیش از این تریبون برای صحبت به میان جمعیت.

4:27: S. Lee مریت, حقوق مدنی, وکیل صحبت می کند. “ما خواستار جورج فلوید لایحه اصلاحات. ما نمی خواهد متوقف کردن مبارزه با, ما متوقف نخواهد شد اعتراض تا زمانی که آن را انجام داده است.”

4:20 بعد از ظهر کشیش لایحه لاوسون که راهپیمایی با دکتر کینگ است پرداختن به جمعیت. “(جمعیت) نیاز به ایجاد سر و صدا. ما شده اند آرام برای بیش از حد طولانی است.”

4:12 بعد از ظهر: سخنرانان از جمله هوستون خواننده رپ Bun B در حال حاضر پرداختن به جمعیت.

4:04 بعد از ظهر: برگزارکنندگان این فلوید خانواده و چند تن دیگر از جمله Houston Texans Deshaun واتسون و یعقوب Martin گرفته شده برای این مرحله در مقابل شهرستان سالن.

4:01 بعد از ظهر مقابل اعضای جمعیت رسیده اند شهرستان سالن.

3:50 p. m. کل شهر بلوک با مردم به عنوان هزاران نفر از راهپیمایان رویکرد شهرستان سالن. این فلوید خانواده و رهبران شهر در حال حاضر وارد به راهپیمایان در ادامه به در آمده است. Lakewood, کلیسا, کشیش, Joel Osteen است در حضور و غیاب.

3:42 p. m. اعضای جمعیت در حال فریاد جورج فلوید نام آنها به عنوان سریع و مسالمت آمیز را راه خود را به سمت شهرستان سالن.

3:37 بعد از ظهر: این فلوید خانواده است که منجر مارس به تالار شهر از کشف سبز. Rep. شیلا جکسون لی نیز در مقابل خط.

3:34 بعد از ظهر: هوستون پلیس مسالمت آمیز صف در دو طرف واکر در Fannin سنت به عنوان جمعیت باعث می شود راه خود را به شهرستان سالن. Drumbeats و شعار شنیده می شود از جمعیت است.

3:22 بعد از ظهر جورج فلوید خانواده فقط در کشف سبز در یک اتوبوس. ماه مارس به شهرستان سالن است که در حال حاضر شروع.

ژوئن Lozano با اسوشیتد پرس گزارش داد جمعیت آنها را در زمان زانو و سکوت کرده بود برای 30 ثانیه قبل از راهپیمایی و تجمع آغاز شد.

3 p. m. جمعیت زیادی جمع شده بودند در کشف سبز. به عنوان بسیاری از 20,000 هستند بنا به گزارش ها انتظار می رود به نوبه خود. ان بی سی نیوز’ مایک Hixenbaugh گرفتار Nonstop سواران در دوربین:

پست اصلی: یک جمعیت عظیم جمع آوری شده در مرکز شهر برای راهپیمایی و تجمع بزرگداشت جورج فلوید و در اعتراض به مرگ او در حالی که تحت بازداشت در مینه سوتا است.

هوستون خواننده های رپ Trae Tha Truth و Bun B ملحق خواهد شد شهردار سیلوستر ترنر و خانواده جورج فلوید در مرکز شهر مارس بعد از ظهر سه شنبه که مقامات انتظار دارند به طور گسترده ای حضور داشتند اما صلح آمیز است.

ترنر است که انتظار می رود برای رسیدن در 2:45 p. m. ترنر ارسال شده نماز در توییتر در مورد این رویداد است که انتظار می رود به گسترده مردم در انتخابات روز سه شنبه بعد از ظهر.

“من دعا که امروز خواهد بود, نشاط بخشی و تشویق برای #GeorgeFloyd خانواده ما در شهر و کشور به عنوان یک کل. و من دعا می کنم کسانی که از ما در موضع قدرت که گرفته اند سوگند به خدمت خواهد شنیدن پیام از کسانی که در راهپیمایی و متعهد به عدالت برای همه است.”

توییتر کاربران گزارش شده است که پارکینگ دشوار است برای پیدا کردن در این منطقه کشف سبز که در ماه مارس آغاز خواهد شد در 3 p. m. و در ادامه به شهرستان سالن.

به دنبال در اینجا برای ادامه به روز رسانی رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>