به روز رسانی: دنبال سه شنبه مارس برای جورج فلوید در مرکز شهر هوستون

به روز شده

Houstonians در حال ورود به مرکز شهر برای راهپیمایی و تجمع بزرگداشت جورج فلوید و در اعتراض به مرگ او در حالی که تحت بازداشت در مینه سوتا است.

هوستون خواننده های رپ Trae Tha Truth و Bun B ملحق خواهد شد شهردار سیلوستر ترنر و خانواده جورج فلوید در مرکز شهر مارس بعد از ظهر سه شنبه که مقامات انتظار دارند به طور گسترده ای حضور داشتند اما صلح آمیز است.

شهردار سیلوستر ترنر است که انتظار می رود برای رسیدن در 2:45 p. m. ترنر ارسال شده نماز در توییتر در مورد این رویداد است که انتظار می رود به گسترده مردم در انتخابات روز سه شنبه بعد از ظهر.

“من دعا که امروز خواهد بود, نشاط بخشی و تشویق برای #GeorgeFloyd خانواده ما در شهر و کشور به عنوان یک کل. و من دعا می کنم کسانی که از ما در موضع قدرت که گرفته اند سوگند به خدمت خواهد شنیدن پیام از کسانی که در راهپیمایی و متعهد به عدالت برای همه است. st”

کاربران توییتر همچنین گزارش داده است که پارکینگ دشوار است برای پیدا کردن در این منطقه کشف سبز که در ماه مارس آغاز خواهد شد در 3 p. m. و در ادامه به شهرستان سالن.

به دنبال در اینجا برای ادامه به روز رسانی رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>