به روز شده در New Orleans-الهام در ریور اوکس خانه افکن ویژگی های

منتشر شده

واقع در نزدیکی Del Monte, پارک, این, New Orleans-الهام ریور اوکس خانه سفارشی ساخته شده توسط Abercrombie در سال 2006. این 8,306 فوت مربع خانه در 12,006 فوت مربع بسیاری است.

در داخل سالن انتظار منجر به رسمی زندگی و اتاق ناهار خوری و آشپزخانه با جزیره باز می شود به اتاق خانواده. اتاق خواب استاد عقب نشینی در طبقه اول ارائه می دهد نور طبیعی نمایش ها به پاسیو و استخر و یک شومینه به عنوان به خوبی به عنوان یک لوکس حمام استاد و بزرگ گنجه.

طبقه بالا امکانات گسترده ثانویه اتاق خواب, یک اتاق رختشویي, مرکزی, رسمی, زندگی در منطقه, بازی اتاق مطالعه و اتاق.

نیز وجود دارد یک انبار شراب در سطح زمین است که می بالد و دعوت اتاق مزه. خانه است و همچنین مجهز به آسانسور می رود که به تمام طبقات برای راحتی.

خارج از منزل, تحت پوشش و حشرات محافظت پاسیو با آشپزخانه تابستان مشرف شکوه کوکتل استخر و چشمه.

مالک بهبود شامل گسترش دایره در جلوی خانه با بفرس چهار جایگزین تهویه مطبوع واحد سیستم های امنیتی با دوربین های اتوماتیک پرده در اتاق خواب استاد جلوی خانه دروازه موتور نصب دوش در حمام, نزدیکی مطالعه جمع شدن صفحه نمایش برای کاهش, در بیرون ایوان و بالکن طبقه بالا, عمومی, حمام آشپزخانه در طبقه بالا suite و نرم کننده آب.

مشخصات ملک

عامل: والتر برینگ

لیست آژانس: مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

محل سکونت: ریور اوکس

داستان: 2

فضای زندگی: 8,306 فوت مربع

اتاق خواب: 5

حمام: 6 full, 2 نیم

قیمت: $4,490,000

قیمت $4,490,000 پنج اتاق خواب خانه با شش حمام کامل و دو نیمه حمام ذکر شده است توسط والتر برینگ با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

برای اطلاعات بیشتر www.sothebyshomes.com/houston.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>