به روز رسانی: دفتر معاینات پزشکی شناسایی مرد کشته در تیراندازی در ضلع شمالی هتل

گشت مرزی عامل ضرب گلوله کشته شد, توسط, همسر, مقامات می گویند

به روز شده

به روز رسانی:

یک گشت مرزی عامل با 21 سال خدمت به ضرب گلوله کشته شد و مرگ او 47 ساله در یک هتل سان Antonio اوایل روز شنبه, مقامات گفت.

جان تراویس Marburger همچنین 47 داشت با چند زخم گلوله در حدود 8:30 صبح روز سه شنبه در لا کوئینتا اتاق هتل در 1017 حلقه شمالی 1604, San Antonio, پلیس گفت:.

پلیس با انجام صرفه جویی در زندگی اقدامات در Marburger قبل از او منتقل شد به بیمارستان دانشگاه, جایی که او درگذشت.

مرز مستند: آمریکا, مکزیک, برای جلوگیری از, مرز, مسافرت در تگزاس به کنترل coronavirus

شری لی Marburger بود و بعد دستگیر شده و به اتهام قتل با توجه به سوابق. جان Marburger اختصاص داده بود به گشت مرزی را در دل ریو ایستگاه.

به روز رسانی:

یک زن 47 ساله پس از یک تیراندازی در یک سنگ اوک هتل در روز سه شنبه.

این دفتر معاینات پزشکی شناسایی قربانی جان تراویس Marburger.

اصلی:

یک مرد به بیمارستان منتقل شد در شرایط بحرانی پس از یک تیراندازی در یک ضلع شمالی هتل در روز سه شنبه با توجه به سن آنتونیو اداره پلیس.

افسران در پاسخ به تیراندازی در پیشرفت گزارش در 8:22 صبح توسط یک فرد در یک La Quinta اتاق هتل در 1000 بلوک از شمال حلقه 1604. وقتی ماموران وارد اتاق آنها دریافتند یک مرد در اواخر 40s با چند زخم گلوله.

HOUSTONCHRONICLE.COM: Border عامل مرگ برگ بسیاری از سوالات

پلیس با انجام صرفه جویی در زندگی در حالی که اقدامات اورژانس بود که در مسیر. قربانی شد و سپس انتقال به بیمارستان دانشگاه با آسیب مهم.

یک زن در اواخر 40s اعتقاد بر این بود که انسان شریک بود بازداشت و برای بازجویی. این زن و شوهر بودند از سن آنتونیو با توجه به SAPD سخنگوی Alisia the team.

مراقبت از حیوانات خدمات خواهد شد مراقبت از یک حیوان خانگی کوچک موجود در اتاق هتل تا یک خانه دائمی می توان یافت. پلیس گفت: تحقیقات ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>