اثبات نشده تست. نتایج نادرست. بهداشت عمومی آزمایشگاه نگرانی ‘داده های بد’ می تواند لکه دار کردن ما بازیابی از coronavirus بحران است.

شرکت های پوشش تا به بازار نوظهور نوع آزمایش خون برای تشخیص اینکه آیا یک فرد تا به حال رمان coronavirus. این آنتی بادی آزمایش بحرانی می تواند به بازگشایی ایالات متحده آمریکا, اطلاع رسانی بهداشت عمومی و مقامات دولتی در مورد چگونگی و زمانی که آمریکایی ها می توانند رزومه فعالیت های روزمره.

برخی از آزمایشگاه کارشناسان هشدار می دهند آرام قوانین غذا و دارو اجازه می دهد تا اثبات نشده و به طور بالقوه غیر قابل اعتماد آزمایشات در بازار است. شرکت های بازاریابی 90 آنتی بادی آزمایش باید به اطلاع آژانس فدرال از برنامه به ارائه تست که ارزیابی اینکه آیا یک فرد تا به حال شده است شما با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

FDA را بررسی آنتی بادی آزمایش در پرتو دقت و نگرانی های مطرح شده توسط انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما آزمون در بازار باقی می ماند.

مقامات با APHL اذعان دقیق و قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش یک ابزار مهم در کشور همه گیر پاسخ اما موج اثبات نشده تست به فروش می رسد از طریق دفاتر پزشکان و یا در جای دیگر ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به بازگشایی امریکا: در اسناد داخلی مقامات بهداشت فدرال هشدار می دهند این بار به انجام این کار با خیال راحت ممکن است بیش از حد بالا است.

“ما در حال حاضر حداقل 90 آزمون در بازار است و ما نمی دانیم که در مورد دقت و صحت نتایج گفت:” کلی Wroblewski, APHL مدیر از بیماری های عفونی و برنامه های. “داشتن بسیاری از نادرست آزمون بدتر از داشتن بدون آزمون در همه.”

این آزمایش خون و اندازه گیری آنتی بادی است که بخشی از پاسخ سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت. آزمون متفاوت از مولکولی نسخه های تجویز شده با یک بینی گرد و خاک برای تشخیص کسی که با این ویروس آلوده.

از آنجا که این آزمایش خون و اندازه گیری آنتی بادی حتی در افرادی که تا به حال چند یا بدون علائم و به دنبال هیچ درمان, دانشمندان, گفت, آنها را با دقت بیشتری منعکس کننده چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند. این تست ممکن است نشان دهد که آیا کسی به توسعه ایمنی است که محافظت از عفونت.

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: داده ها از جمله آزمون های سرولوژیک به عنوان آنها نامیده می شوند که بشدت مورد نیاز است.

“آنچه ما واقعا نیاز است سرولوژيک مطالعات به شکل چه تعداد از جمعیت است (ایمنی),” Lipsitch گفت. “و پس از آن وجود دارد یک سوال بیشتر از نحوه محافظ که پاسخ ایمنی است.”

بهترین سناریو خواهد عملکرد از مطالعات دقیق تست که اطلاع رسانی بهداشت عمومی و مقامات منتخب در زمانی که به استراحت دولت-در-خانه سفارشات. آزمایش نشان می دهد که یک پرستار از بهبود COVID-19 به عنوان مثال ممکن است اجازه می دهد که فرد به کار طبقه پر از coronavirus بیماران و نه نگران آلوده شدن. و یا به صورت تصادفی تست می تواند اطلاع رسانی superintendents زمانی که به بازگشایی مدارس و یا مواد غذایی گیاه وقتی کارگران برای بازگشت به کار.

غیر قابل اعتماد آزمایش ممکن است خوراک به موج دوم عفونت اگر فدرال و رهبران دولت بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی و یا پایه تصمیم گیری های نادرست داده است.

APHL هشدار FDA از کیفیت مشکوک’ از برخی از آنتی بادی آزمایش در بازار

FDA آرام سیاست با هدف سرعت بخشیدن به دسترسی اجازه می دهد شرکت های خصوصی به بازار سرولوژی آزمون پس از شرکت ها تعیین محصولات دقیق و قابل اعتماد است. شرکت ها و یا آزمایشگاه نمی تواند ادعای FDA مجاز آزمون و باید شامل تکذیبنامهها مانند آزمون ممکن است دروغ نتیجه گیری کرد که آیا یک فرد تا به حال قبل از عفونت است.

“این سیاست داده است آزمایشگاه ها و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی اولیه دسترسی به این آزمون به خود را به انجام اعتبار سنجی و تعیین اگر آنها موجه بودن استفاده می شود که در آزمایشگاه و یا مرکز بهداشت و درمان” FDA در بیانیه ای گفت.

سریع نتایج: Coronavirus تست های غول پیکر انجام می دهد بالا-سیم عمل به وعده در مقابل واقعیت

آزمون دهندگان باید این گزینه به دنبال دقیق تر بررسی از طریق آژانس های اضطراری مجوز. تنها یک شرکت Cellex حال FDA اضطراری مجوز به بازار سرولوژی برای SARS-CoV-2 تا سه شنبه که FDA مجاز دو آزمون های اضافی است.

APHL دیدار نمایندگان FDA کمیسر Stephen هان دو بار در دو هفته گذشته و هشدار سیل آنتی بادی آزمون “که رک و پوست کنده به حال کیفیت مشکوک گفت:” اسکات بکر APHL مدیر عامل شرکت.

FDA مورد توافق برای بررسی سرولوژی آزمون و قول داد به گام تا اجرای شرکت های متقلبانه بازاریابی آزمون بکر گفت.

مرگ کوه: هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی بیمار توسط COVID-19 و 27 مرده CDC گزارش می گوید

مقامات FDA تایید کرد در یک بیانیه این سازمان خواهد شد پیوستن به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت را به “سرعت در حال ارزیابی عملکرد ویژگی های این آزمون است.”

FDA ذکر شده نیاز به تعادل “ارزش سرولوژی آزمون در بازگشایی اقتصاد” در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دسترسی به آزمایش دقیق.

APHL می خواهد سرولوژی تستهای بررسی از طریق FDA دقیق تر اضطراری مجوز بررسی که نیاز به آزمایشگاه برای نشان دادن اعتبار داده ها را قبل از به دست آوردن تایید بکر گفت.

اریک خالی APHL ارشد برنامه افسر گفت: بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال کار برای توسعه قابل آزمون است. عجله به تجاری اجازه می دهد آزمون ها در بازار ممکن است اشتباه جامعه علمی با آزمون است که تولید نتایج بد.

“اگر شما بد داده ها در خارج وجود دارد, شما نمی توانید تصمیم گیری خوب” Blank گفت.

قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش می تواند ‘کاهش اضطراب در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی

وجود دارد در مقیاس پایلوت برنامه با استفاده از آزمایشات سرولوژی در CDC و NIH و همچنین تلاش در لس آنجلس و نیویورک. این مطالعات ممکن است عملکرد محوری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم با آلوده چگونه کشنده ویروس است و اینکه آیا مردم می توانند توسعه ایمنی برای مبارزه با عفونت.

NIH مطالعه را جمع آوری نمونه خون از 10,000 داوطلبان که هیچ سابقه شناخته شده از SARS-CoV-2 عفونت و تست برای آنتی بادی است. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نتایج “به ما کمک خواهد کرد اندازه گیری تاثیر سلامت در جامعه ما در حال حاضر تلاش و راهنمای ما COVID-19 دیدگاه در حال حرکت رو به جلو است.”

بیش از 200 ، 000 آمریکایی ها خواسته اند در مورد کار داوطلبانه برای NIH مطالعه که ممکن است گسترش فراتر از 10,000 رقم با توجه به مطالعه محققان.

تست پرونده: آزمایشگاه های تست 100000 نفر در هر روز برای coronavirus. که هنوز هم کافی نیست.

این مطالعه به دنبال پاسخ یک سوال کلیدی در مورد تست سرولوژی دقت است. ساده آنتی بادی آزمایش با هدف قرار دادن COVID-19 ممکن است متقابل واکنش نشان می دهند با دیگر عوامل بیماری زا مانند کروناویروس که باعث سرماخوردگی. این ایجاد خواهد شد “مثبت کاذب” که نادرست هستند.

دولت های بزرگ و علمی labs می توانید برای کنترل این مسئله و آزمون مجدد نمونه برای اطمینان تست دقیق گفت: Kaitlyn Sadtler بخش ارشد در موسسه ملی تصویربرداری پزشکی و مهندسی زیستی.

آنتونی هریس استاد دانشگاه و اپیدمیولوژی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی مرکز پزشکی گفت: دقیق سرولوژی تستهای می تواند نشان دهد که آیا کارکنان مراقبت های بهداشتی توسعه یافته ایمنی. چنین اطلاعاتی را کاهش دهد این کشور تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی است.

ایمنی کارگران خواهد بود اختصاص داده شده به واحدهای بیمارستان درمان COVID-19 بيمار. Nonimmune کارگران خواهد مراقبت از noninfected بیماران هریس گفت.

“این امر به طور چشمگیری کاهش اضطراب برای کارکنان مراقبت های بهداشتی” هریس گفت.

لس آنجلس به دنبال یادگیری ‘کلی’ coronavirus عفونت رای

لس آنجلس راه اندازی فاز اول آن پروژه آزمایشی با نمونه گرفته شده از 1 ، 000 نفر در مارس 10-11. آزمون تولید شده توسط مینه سوتا مبتنی بر برتر بیوتکنولوژی طراحی شده است برای تولید نتایج در 10 دقیقه از چند قطره خون گرفته شده از یک انگشت ،

اهدا کنندگان انتخاب شده از پایگاه داده از یک شرکت تحقیقات بازار انتخاب شده بودند به عنوان نمونه آماری معکوس سن, نژاد, توزیع جغرافیایی و دیگر نشانگر این شهرستان است.

یک تست دوم از 1000 اضافی مردم برنامه ریزی شده است در دو تا سه هفته. محققان امیدوارند به ادامه تست اگر آنها می تواند امن بودجه اضافی.

یکی از اهداف آزمایش برای تعیین “چگونه بسیاری از مردم در جامعه باید آن را (coronavirus) و یا تا به حال آن بودند و یا در معرض آن,” دکتر گفت: Neeraj Sood, معاون دین پژوهش در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی سل قیمت دانشکده سیاست عمومی.

“گرفتن که مهم است زیرا قبل از در حال حاضر ما فقط تست شده واقعا بیمار است. بنابراین ما نمی دانیم که چه به طور کلی عفونت رای برای شهرستان” Sood گفت.

هنگامی که به کشور بازگشایی? تست آنتی بادی ممکن است کمک به مقامات تصمیم, کارشناسان می گویند

ردیابی عفونت در طول زمان قادر خواهد ساخت محققان برای تعیین این که آیا ماندن در خانه و سیاست های اعمال شده در کالیفرنیا کمک به محدود کردن این بیماری گسترش Sood گفت.

تست ممکن است فعال محققان برای تعیین این که آیا کسانی که جان سالم به در معرض قرار گرفتن به کروناویروس به دست آمده ایمنی و همچنین چگونه قوی از جمله ایمنی است و چه مدت آن طول می کشد گفت: Dr. Paul Simon ارشد علوم افسر در لس آنجلس وزارت بهداشت.

او اذعان کرد که او و دیگر محققان نگران بودند در مورد پتانسیل منفی کاذب و مثبت کاذب نتایج آزمون. سیمون گفت: Sood vetted برتر بیوتکنولوژی قبل از انتخاب این شرکت است. محققان زد اولیه چک است که تولید نتایج دقیق قبل از خون تساوی گرفته شد.

بیشتر: جدید تست بزاق برای coronavirus می تواند بازی تعویض محدودیت های قرار گرفتن در معرض به کارگران

“ما تنظیم نتیجه ما را به حساب که (بالقوه کاذب منفی یا مثبت),” Sood گفت.

سیمون گفت: درصد کمی از نادرست منفی یا مثبت نمی خواهد که تأثیر عمده ای بر countywide نتایج. با این حال او اذعان کرد که گزارش نادرست “می تواند نتایج فاجعه بار” برای فردی که مورد آزمایش قرار گرفت.

“اگر ما می بینیم که عفونت نرخ بسیار پایین است و آن را افزایش در همه است که ما را نشان می دهد (stay-در-خانه) تلاش در حال کار” سیمون گفت. “اما ما نمی تواند نگه داشتن همه چیز تعطیل برای همیشه.”

این امکان وجود دارد که بازگشایی بخش اقتصاد به برخی از فعالیت های عادی می تواند منجر به افزایش تعداد COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان سیمون گفت.

“برخی از نام این نوع رقص به عنوان شما سعی می کنید برای رسیدن به تعادل. شاید شما باز کردن چیز کمی شاید پس از آن شما را کمی,” او گفت:. “تغییر است و اگر ما به باز کردن همه چیز ما در نظام سلامت خواهد غرق شود مانند آن را در نیویورک بود. اما ما می دانیم که ما می توانیم نگه داشتن همه چیز کاملا تعطیل. ما می دانیم که مردم واقعا رنج می برند.”

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo: ‘ما باید هوشمند در مورد بازگشایی

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پیش بینی تست خواهد شد و بخش مهمی از دولت استراتژی برای راه اندازی مجدد زندگی مدنی.

“پاسخ این است که ما می خواهیم برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است … بیایید فقط پایان دادن به این کابوس” کومو گفت: در اخبار جلسه در روز یکشنبه عید پاک. “این نکته است که ما باید هوشمند در راه ما بازگشایی شده است. ما نیاز به یک استراتژی بهداشت است که امن و سازگار با یک استراتژی اقتصادی.”

به این منظور کومو گفت: بازگشایی مدارس کسب و کار جمعی و حمل و نقل باید هماهنگ و در یک برنامه را پوشش می دهد که نه تنها در شهر نیویورک و بقیه دولت اما نیوجرسی و کانکتیکات میباشد.

این طرح نیاز به آنتی بادی, تست “تست بیشتر و سریع تر آزمایش از ما در حال حاضر و ما در حال رفتن به نیاز فدرال کمک” کومو گفت.

او اعلام کرد قصد دارد برای امضای یک فرمان اجرایی به اجازه آزمایشگاه تست اینکه آیا نیویورکی باید COVID-19 به انجام تست آنتی بادی بیش از حد.

دولت ارائه labs با انعطاف پذیری اجازه می دهد تا بیشتر کارگران برای انجام تست برای COVID-19; منظور اجرایی گسترش می یابد که قدرت پس همان کارگران می تواند آنتی بادی انجام تست های کومو دفتر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

تست را می توان روی حیله و تزویر. San Miguel County, Colorado, معلق یک برنامه برای تست تقریبا هر کس در این جامعه که شامل پیست اسکی شهر تلورید.

شهرستان تست شریک ایالات پزشکی جمع آوری نمونه خون از 5500 نفر در ماه گذشته اما تحویل کمتر از 2000 نفر به عنوان نتایج از سه شنبه. ده نفر تست مثبت برای گذشته عفونت و گفت: سوزان لیلی, شهرستان اطلاعات عمومی افسر.

این شرکت گفت: شهرستان خود را تست آزمایشگاه در نیویورک بود “واقعا ضربه سخت با COVID,” کاهش تست پردازش, لیلی گفت. این شهرستان را بالا افسر بهداشت می خواهد به ارزیابی داده های مورد آزمون از جمله دقت همراه با نتایج. ایالات پزشکی بازگشت نیست پیام های از ایالات متحده آمریکا امروز.

“قطعا با هر آزمون ما در حال رفتن به دنبال آن داده ها (تست دقت),” لیلی گفت.

اهمیت دقیق تست آنتی بادی به یک منطقه در تلاش برای بهبود یافتن از یک بیماری همه گیر نشان داده شده است شیوع بیماری ابولا در 2014-2016 در غرب آفریقا کریستوفر روبرت کیرشهوف گفت.

سابق شورای امنیت ملی رسمی نوشت: پس از گزارش اقدام ایالات متحده در پاسخ به بحران ابولا. در گینه سیرالئون و لیبریا افرادی که آزمایش مثبت به ابولا آنتی بادی قرار داده شد در مراقبت های بهداشتی و دیگر مشاغل.

“آن را مضاعف مفید چرا که آنها قادر به کار در ضروری مشاغل” روبرت کیرشهوف گفت. “که او نیز یک منبع بزرگ درآمد برای افرادی که حمایت از خانواده های خود. در برخی موارد آنها مشغول به کار در کنار پزشکان و پرستاران که جان خود را نجات داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>