دانشگاه هوستون ایجاد صندوق اضطراری برای دانش آموزان متاثر از coronavirus بحران

دانشگاه هوستون دانش آموزان مالی مواجه مبارزات با توجه به این رمان coronavirus همه گیر می تواند دریافت کمک به لطف یک کمپین جمع آوری کمک های وحشی صندوق اضطراری.

“بسیاری از دانش آموزان ما در حال مبارزه در طول این بی سابقه بحران بهداشت عمومی و در عین حال من با الهام از خود انعطاف پذیری جمعی و عزم راسخ ما غلبه بر این موانع با هم” آه سیستم صدراعظم و رئیس جمهور Renu Khator گفت: در انتشار اخبار. “مقدار مالی خرید اینترنتی فراتر از کنترل کسی و من امیدوار هستم پول از خانمها صندوق اضطراری را قادر خواهد ساخت تا دانش آموزان ما به آدرس برخی از آنها نیاز مالی به طوری که آنها ممکن است در ادامه تحصیل خود را.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاس کالج ها کمک می کند در طول COVID-19 با کمک های مالی و پژوهش و اختراعات

دانشجویانی که واجد شرایط می توانید دریافت تا $1500 در کمک به هزینه های که شامل مسکن و آب و برق, مواد غذایی, تکنولوژی, کمک درسی, کمک, مواد درسی, هزینه های درمانی و هزینه های مربوط به کاهش دستمزد مانند عدم پرداخت اجاره و مهد کودک. برای واجد شرایط دانش آموزان باید در ثبت نام در مقطع کارشناسی و یا دوره های تحصیلات تکمیلی و در جایگاه خوبی دانشگاهی. اولویت داده شده است به دانش آموزان تمام وقت.

دانشگاه در صدد است به منظور بالا بردن $500,000 برای این صندوق است. کمک های مالی خواهد بود همسان دلار برای دلار توسط آه بنیاد و جیمز وید راکول صندوق و معافیت مالیاتی هستند.

“من عمیقا لمس توسط تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشگاه دوستان که در حال حاضر به درخواست برای کمک به. ما دانش آموزان هستند اولویت ما و حمایت از ما دریافت کمک خواهد کرد که آنها را به عقب بر گردیم روی پای خود را به سرعت در طول این زمان نامشخص,” Eloise برایس معاون رئیس جمهور برای پیشرفت دانشگاه گفت: در انتشار.

برای کمک به صندوق و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به آه سایت.

به پشت: در اینجا چگونه برای کمک به هوستون در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>