جهانی رای-با-ایمیل بهره مند نیست هر حزب سیاسی, مطالعه می یابد

منتشر شده

مقامات جمهوری خواه در هفته های اخیر به دنبال به تصویر کشیدن جهانی رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک مسئله حزبی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت که سیاست را به معنای “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.” گرجستان جمهوری خواه مجلس گفت: VBM خواهد بود “بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران در گرجستان است.” تعصب نگرانی نیز انگیزه ویسکانسین آمریکا امتناع از گسترش رای گیری غایب در حالت اولیه انتخابات هفته گذشته است.

اما این مفاهیم آشکارا نادرست با توجه به یک مطالعه جدید که مجددا و گسترش پس از سالها تحقیقات قبلی: هیچ حزب مزایای هنگامی که یک دولت سوئیچ به جهانی رای توسط ایمیل.

سوال شده ارتباط جدید در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که فرد در رای گیری را افزایش خطرات بهداشتی به هر دو رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است.

از HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاس AG می گوید: ترس از ابتلا COVID-19 هیچ بهانه ای برای رای دادن از طریق پست

جهانی VBM به طور معمول کار می کند مانند این: برگه های رای به صورت خودکار فرستاده شده به هر ثبت نام رای دهندگان که به نوبه خود قرار است به آنها را پر کنید و ایمیل آنها را به انتخابات. در برخی از ایالت ها مانند کلرادو رای دهندگان گزینه های اضافی یا حذف برگه های رای در مکان مشخص شده در روز انتخابات و یا رای گیری در فرد در همان مکان است.

با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا در حال حاضر جهانی VBM. ششمین ایالت کالیفرنیا اجازه می دهد تا آن استان ها به اجرای رای توسط پست الکترونیکی در اختیار آنها است.

در تعدادی از این کشورها رای-با-ایمیل شد نورد در سطح شهرستان در یک مبهوت اساس. این اجازه راه اندازی یک تیم از دانشمندان علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد به انجام یک آزمایش: “با مقایسه شهرستانهای است که اتخاذ یک رای-با-پست الکترونیکی برنامه به استان ها در درون دولت است که با اتخاذ برنامه ما قادر به مقایسه نتایج انتخابات و میزان مشارکت رفتار رای دهندگان که باید متفاوت رای-با-ایمیل دسترسی, اما که همان مجموعه ای از نامزدها در انتخابات برای ایالت مسابقه” آنها را بنویسید.

برای تست حزبی اثرات آنها وارد یک مجموعه داده شامل شهرستان در سطح نتایج انتخابات و همچنین عمومی رای دهندگان داده های فایل حاوی حزب ثبت نام از رای دهندگان در کالیفرنیا و یوتا. داده ها تحت پوشش انتخابات از سال 1996 تا سال 2018 است.

پس از کنترل برای شهرستان در سطح تفاوت داده ها نشان داد “واقعا ناچیز اثر” در حزبی مشارکت نرخ. این اثر در حزبی رای بود و به طور مشابه غیر قابل تشخیص از صفر است.

یک چیزی که آنها پیدا شد افزایش متوسطی در سراسر-هیئت مدیره مردم در انتخابات. “رای-با-ایمیل باعث می شود در اطراف 2-درصد-افزایش (تخمین طیف وسیعی از 1.9 تا 2.4 درصد) سهم از رای گیری-سن جمعیت است که تبدیل به رای بدهند.”

هیچ یک از این یافته ها می آیند به عنوان یک شگفتی به دیگر دانشمندان علوم سیاسی که مورد مطالعه این موضوع است. مطالعات قبل را به همراه داشت یافته های مشابه.

استنفورد مطالعه این “باید افزایش اعتماد به نفس ما در این نمایش” نویسندگان, نوشتن “هر دو از آنجا که اطلاعات ما مجوز قوی تر طراحی پژوهش از قبلا امکان پذیر است و از آنجا که ما مجموعه داده ها اجرا می شود از طریق 2018 انتخابات میان دوره ای اجازه می دهد برای به تاریخ و تحلیل در دسترس است.”

داده ها را با یک نکته: این مطالعه نمی تواند پیش بینی آنچه (در صورت وجود) اثر جهانی VBM ممکن است در میان یک بیماری همه گیر صرفا به این دلیل که وضعیت می اندازد بسیاری از متغیرهای اضافی به مخلوط که آن را غیر ممکن است برای کنترل. خواهد افراد مسن ترس برای سلامت خود بود به احتمال زیاد به شرکت با VBM در نتیجه ایجاد یک حزبی استفاده برای فروش? خواهد در غیر این صورت ناراضی جوانتر رای دهندگان بود به احتمال زیاد رای به ایجاد یک مزیت برای دموکرات ها? آن را غیر ممکن است برای گفتن.

با اینحال انجام یافته تاکید است که حزبی مخالفت VBM بیش انتخاباتی نگرانی از یک نظر با هیچ پایه و اساسی در واقعیت تجربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>