ایالات بریده بریده پروازهای 50 درصد به عنوان رزرو تبخیر در میان coronavirus: “از آن بدتر”

هواپیمایی متحده جمهور اسکات کربی گذاشته عذاب و دل تنگی سناریو در ارائه به سرمایه گذاران در روز سه شنبه در مورد هواپیمایی تهاجمی بازی کتاب برای مقابله با کروناویروس بحران است.

او گفت که او امیدوار وخیم پیش بینی — پیش بینی درآمد کاهش 70 درصد در آوریل و مه بدتر از بعد از 9/11 — نمی آمد درست است.

در چند روز آنها را انجام داد و شرکت هواپیمایی پرتاب شده است که راهکار و حتی عمیق تر به کاهش است.

در یک یادداشت به کارکنان اواخر یکشنبه کربی و ایالات مدیر عامل اسکار Munoz گفت: این شرکت هواپیمایی به قطع پروازهای 50 درصد در آوریل و مه و گسترش کاهش به اوج تابستان فصل مسافرت. حتی با یک شدت کاهش تعداد پروازهای این شرکت هواپیمایی گفت: هنوز هم انتظار دارد که هواپیما به کمتر از یک سوم ،

“فقط در چند روز گذشته تاثیر coronavirus واقعا آمار خانه و اختلال در روال روزانه صدها میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده و در سراسر جهان” این یادداشت گفت. “دولت و دولت های محلی

در ادامه به نزدیک مدارس و تشویق مردم برای جلوگیری از کافه ها و رستوران ها و لغو بیشتر در اجتماعات بزرگ. این آخر هفته رئیس جمهور تهمت جدید اعلام کرد محدودیت های مسافرتی برای انگلستان و ایرلند.”

نتیجه: شرکت هواپیمایی کسب و کار بدست “کمی بدتر است.”

اعداد متناوب: United انجام شده یک میلیون کمتر مسافران در دو هفته اول ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش. این انتظار مارس درآمد به $1.5 billionlower از مارس 2019. مارس هواپیمایی شلوغ ترین ماه است.

“خبر بد این است که آن را بدتر” مدیران گفت. “ما انتظار داریم هر دو تعدادی از مشتریان و درآمد به کاهش شدید در روزها و هفته های پیش رو است.”

شرکت هواپیمایی گفته است که صحبت کردن با اتحادیه های کارگری در مورد چگونه به کاهش حقوق و دستمزد و گفت: مسئولان شرکت را 50 درصد حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>