ایالات رزومه سفر به تقریبا 60 ‘مکان های اوقات فراغت’ از IAH این تابستان

منتشر شده

UCSF cardiologist Ethan Weiss took a selfie to show a nearly full United Airlines flight to San Francisco. Photo: /Ethan Weiss

+ عکس /اتان Weiss

UCSF متخصص قلب و عروق اتان وایس در زمان عکاسی از خود به نمایش تقریبا کامل United Airlines پرواز به سان فرانسیسکو.

مسافران هنوز هم قادر خواهد بود برای لذت بردن از بسیار مورد نیاز تعطیلات اگر آنها را انتخاب کنید به این دلیل ایران را به پرواز نزدیک به 60 داخلی و بین المللی به مقصد از جورج بوش فرودگاه بین قاره ای, با توجه به IAH ارتباطات دیوید گونزالس.

ایران را در ماه اوت برنامه شامل محبوب تابستان مقصد هونولولو پونتا قانای ناسائو آنتیگوا Cozumel Montego, Colorado Springs, Portland, فیلادلفیا و لویی. شرکت هواپیمایی نیز رزومه مسافرت های بین المللی به مقصد آمریکای لاتین از جمله بلیز کاستاریکا و پاناما شهر لیما و, São Paulo است.

سفر باقی مانده کسری از آنچه در آن بود در پایان سال 2019 با توجه به COVID-19 نگرانی اما ایران گفت: مشتریان به آرامی در حال بازگشت به پرواز با یک اولویت برای اوقات فراغت مقصد سفر به اتحاد دوباره با دوستان و خانواده و academist:: دانشجویان برای مکان های است که تشویق اجتماعی فاصله.

“همانطور که ما را آهسته اما پیوسته افزایش تقاضای داخلی و بین المللی سفر ما در حال ساخت برنامه از هوستون به مطابقت آن را بنابراین ما می توانیم مردم را به این مکان ما می دانیم که آنها می خواهند برای رفتن گفت:” رادنی Cox, معاون رئیس جمهور برای IAH Hub. “ما همیشه به دنبال فرصت های اضافی برای کمک به مشتریان ما بازگشت به آسمان و دوباره با خانواده و دوستان در طول تابستان.”

اخبار ثانیه-شهر نیست همه ایالات در فروشگاه. هواپیمایی که قبلا گفته است که سه برابر اندازه آن اوت برنامه در مقایسه با ماه ژوئن خود برنامه اضافه کردن نزدیک به 25000 پروازهای داخلی و بین المللی نسبت به ماه جولای است. هواپیمایی پرواز خواهد کرد 40 درصد از آن در اصل برنامه ریزی شده به طور کلی برنامه در ماه اوت سال 2020 در مقایسه با ماه اوت سال گذشته است.

Covid-19 روز رسانی: تگزاس COVID-19 موارد پرش با 7K در یک روز بیشترین افزایش و در عین حال

با توجه به TSAبیش از 600,000 عبور مسافران از طریق فرودگاه های بازرسی در جمعه, ژوئن 29, اولین بار از مارس 19 تعداد کسانی که بیش از 25 درصد از پیش COVID سطوح.

“ما در حال گرفتن همان اطلاعات محور رویکرد واقع بینانه به رشد برنامه های ما را به عنوان ما در نقشه کشی آن را در شروع این بیماری همه گیر” گفت: Ankit Gupta, ایالات معاون رئیس جمهور از شبکه داخلی برنامه ریزی است. “تقاضا در حال آمدن است به آرامی و ما در حال ایجاد ظرفیت به اندازه کافی به ماندن بگیرید پیش از تعدادی از مردم سفر. و ما در حال اضافه کردن در پرواز به مکان های ما می دانیم که مشتریان می خواهند به سفر به مانند تفریحات مقصد که در آن اجتماعی فاصله آسان تر است اما انجام این کار در راه است که انعطاف پذیر و به ما اجازه می دهد برای تنظیم باید که تغییر تقاضا است.”

ایران است که هنوز اجرای بیش از یک دوجین سیاست های جدید پروتکل ها و نوآوری برای کمک به نگه داشتن همه مسافران امن و آرام گسترش COVID-19. تعداد کمی از تغییرات عبارتند از:

  • نیاز به همه مسافران از جمله خدمه به سایش پوشش صورت و به طور بالقوه لغو سفر امتیازات برای مشتریان که نیست به دنبال این الزامات
  • با استفاده از راندمان بالا فیلتر در تمام ایالات هواپیما به گردش هوا و حذف تا 99.97 درصد ذرات هوابرد
  • با استفاده از پاشش الکترواستاتیک در همه اصلی هواپیما قبل از خروج برای افزایش کابین بهداشت
  • نیاز مشتریان به اذعان طی بررسی که آنها لازم نیست که علائم COVID-19 و موافق به پیروی از سیاست های ایالات
  • ارائه به مشتریان touchless چمدان چک در تجربه در بیش از 200 فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>