ایالات مسافران که حاضر به ماسک کردن در حال حاضر خواهد شد از دست دادن سفر امتیازات

هواپیمایی متحده این هفته اعلام کرد که آن را تقویت اجباری ماسک سیاست بیشتر به سرعت گسترش COVID-19 و کمک به ادامه به نگه داشتن مسافر و خدمه امن است.

شرکت هواپیمایی گفت: با شروع ماه ژوئن 18, هر مسافری که حاضر به پوشیدن ماسک زمانی که پردازنده ایالات متحده پرواز قرار داده خواهد شد در یک سفر داخلی محدودیت لیست. مسافران قرار داده شده در این لیست خود را از دست ایالات سفر امتیازات انتظار جامع حادثه نقد و بررسی.

در حال حاضر و حداقل بعد از 60 روز هر کس نیاز به پوشیدن یک چهره پوشش برای مدت پرواز خود را; از جمله کارکنان که در حال سفر با استفاده از پرواز مزایای خلبانان عوامل خدمات مشتریان و سطح شیب دار کارگران هنگامی که در هیئت مدیره یک هواپیما.

“پوشیدن یک ماسک است که بخش مهمی از کمک به ایجاد سفر هوایی امن تر” گفت: دکتر جیمز Merlino ارشد بالینی تحول افسر در کلینیک کلیولند. “بیشتر مردم در یک فضای داده شده با پوشیدن ماسک کمتر ذرات ویروسی در حال ساخت آن را به فضای اطراف آنها را کاهش قرار گرفتن در معرض و خطر است.”

شرکت هواپیمایی گفت: تنها استثنا در سیاست های خود را در حال مسافران با یک وضعیت پزشکی یا ناتوانی است که آنها را مانع از پوشیدن چهره و پوشش مردم که نمی تواند قرار داده و یا حذف یک چهره پوشش خود و کودکان کوچک است.

COVID-19 روز رسانی: تعداد موارد در هوستون به صعود ادامه

“هر معتبر هیت موسسه می گوید پوشیدن ماسک یکی از موثر ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید برای محافظت از دیگران از انقباض COVID-19 به خصوص در مکان هایی مانند یک هواپیما که در آن اجتماعی فاصله یک چالش است” گفت: توبی Enqyist ایالات ارشد مشتری افسر. “ما شده اند نیاز به مشتریان ما را به پوشیدن ماسک پردازنده ایالات هواپیما پس از آوریل 4 و ما خوشحال شده است که اکثریت قریب به اتفاق مسافران به آسانی مطابق با سیاست های ما.”

Enqyist گفت: به روز شده سیاست یک “بی تردید سیگنال است که ما در حال آماده برداشتن گام های جدی در صورت لزوم برای محافظت از مشتریان و خدمه.”

تحت این سیاست جدید اگر یک پرواز اعلامیه و یا اطلاع از کسی پوشیده نیست در صورت پوشش و نمی افتد در داخل یک استثنا پرواز را در ابتدا توضیح ماسک سیاست و ارائه یک ماسک صورت اگر مورد نیاز است. اگر مسافر همچنان به چشم پوشی از سیاست پرواز خواهد فایل یک گزارش از این حادثه که آغاز رسمی فرایند بررسی.

ایالات گفت: هر گونه تصمیم نهایی و یا اقدامات مربوط به یک مشتری آینده پرواز مزایای برگزار خواهد شد پس از پرواز به مقصد خود رسید و تیم امنیت بررسی این حادثه است.

در علاوه بر این به پردازنده اقدامات ایران همچنان به تنظیم کلی شبانه روزی فرایند ارائه touchless چک در چمدان در بیش از 200 مکان و درخواست مشتریان برای تکمیل یک ارزیابی سلامت در چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>