هواپیمایی متحده اسلش پرواز در نیوآرک لاگاردیا در میان coronavirus همه گیر

هواپیمایی متحده به شدت کاهش عملیات در دو نیویورک-منطقه فرودگاههای coronavirus بیماری همه گیر.

به طور موقت کاهش در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی و فرودگاه لاگاردیا اثر را یکشنبه خواهد شد و حداقل سه هفته با توجه به نامه ای به ایالات کارکنان به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

شهر نیویورک شده است و آمار به خصوص سخت به عنوان COVID-19 اسپرد با بیش از 63,300 مورد تأیید و 1,905 مرگ و میر ناشی از شنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

در سراسر کشور وجود دارد در حال حاضر بیش از 308,530 تایید COVID-19 موارد و 8,376 مرگ و میر.

در نیوآرک یکی از ایالات این هاب حامل افت خواهد کرد و از آن زمان 139 پرواز در روز به 62 مقصد تا 15 پروازهای روزانه به فقط نه مقصد.

در لاگاردیا ایران را از 18 پرواز در روز به چهار مقصد به دو پروازهای روزانه به مقصد.

به ارائه یک بیت از متن بیش از 550 پرواز در زمان خاموش از لاگاردیا جان اف کندی و فرودگاه نیوآرک یکشنبه گذشته به تنهایی با توجه به FlightAware flight tracker.

داخلی محدودیت های مسافرتی: اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود-قرنطینه

“به عنوان وضعیت در نیویورک و نیوجرسی بدتر ما در حال گرفتن یک قدم بزرگ در نیوآرک و لاگاردیا برای کمک به نگه داشتن کارکنان امن و بازی بخشی از ما در کمک به کاهش گسترش شیوع این بیماری در سه کشور منطقه” گرگ هارت ایالات اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس عملیات افسر گفت: در نامه ای به کارکنان.

چرا هواپیمایی پرواز به نقاط گرم مانند نیویورک و در همه ؟ دولت فدرال تأکید موقعیت خود را با یک کلید ارائه در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک های تایید شده در هفته گذشته: هواپیمایی که قبول سهم از 50 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای این صنعت باید حفظ حداقل سطح خدمات از طریق حداقل سپتامبر.

چرا شرکت های هواپیمایی هنوز پرواز در داخل و خارج از ما coronavirus نقاط داغ? آنها را ادامه دهید ؟

پرواز خالی هواپیما: برخی از شرکت های هواپیمایی بلک در پیشنهاد قوانین فدرال بسته محرک

هارت تاکید کرد که ایالات کارکنان تحت تاثیر کاهش در عملیات خود ادامه خواهد داد به پرداخت می شود.

“همه مهمتر این که آیا شما در انجام وظیفه هستند یا نه ما را حفظ پرداخت و مزایای تمام * * * * * کارکنان محلی برنامه ریزی شده به کار در آن مکان در طول این کاهش موقت,” او نوشت. “و ما انعطاف پذیر خواهد بود در انطباق هر نفر است که رفت و آمد به هر کدام از این ایستگاه ها و درخواست ما زمینی کارکنان به باقی می ماند در فراخوان مهم و فوری نیازهای عملیاتی به عنوان آنها بوجود می آیند مانند انحرافات و بشردوستانه پرواز.”

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده هارت گفت: ایران به طور بالقوه می تواند مشابه حرکت در فرودگاه ها در آینده پشتیبانی کنند.

ایران مانند همه حامل به کاهش پروازها در هفته های اخیر به عنوان کسب و کار و اوقات فراغت سفر خشک شده است تا با توجه به coronavirus نگرانی.

کشور به کشور لیست: Coronavirus محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان

ایران ارائه می دهد حمل و نقل رایگان برای پزشکی داوطلبان به نیویورک

در ضمن حامل در روز جمعه گفت که از آن ارائه شده است رایگان پرواز به پزشکی داوطلبان رفتن به نیویورک برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

در آزادی مطبوعات, ایالات گفت: این کار با شهردار صندوق برای پیشبرد شهر نیویورک و پزشکی داوطلب سازمان برای هماهنگ کردن سفر برای پزشکان و پرستاران و همچنین ترتیبات مسکن و حمل و نقل هنگامی که آنها می رسند.

“کارکنان بهداشت و درمان ما قهرمان هستند و آنها نیاز به تقویت” شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: در آزادی مطبوعات. “این سخاوتمندانه و با همکاری هواپیمایی متحده را تضمین پزشکی حرفه ای از سراسر کشور می آیند به شهر نیویورک برای کمک به ما در ساعت نیاز است.”

این برنامه به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به شهرهای دیگر در هفته های آینده ایالات گفت.

نقطه به خطوط هوایی: توقف انکار بازپرداخت در طول coronavirus بحران

کمک: سحر Gilbertson بارت یانسن, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>