مهاجران مستند نشده کار در همه گیر شدن خطوط ترس برای سلامت و خانه

ورونیکا Velasquez کار به عنوان یک درمانگر فیزیکی در لس آنجلس بیمارستان جامعه تبدیل شده است و ریسک به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران افزایش می یابد. اما خطر از دست دادن کار خود را از مقالات و اخراج تغییر نکرده و در همه.

Velasquez, 27 در میان حدود 700,000 افراد جوان به ارمغان آورد به طور غیر قانونی به ایالات متحده به عنوان کودکانی که با تکیه بر اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا DACA که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به فسخ. حکم دادگاه عالی می تواند هر روز.

گرفتاری او همراه با کسانی که از حدود 27,000 IF دریافت کنندگان کار به عنوان پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران است پر از طنز. در زمانی که او به تصویب رسید و کشور نیاز بیشتر او می تواند کشیده از نیروی کار است.

“من درمان افراد مظنون به داشتن COVID-19 و همه من درخواست برای اقامت در این کشور و ارائه آن مراقبت” Velasquez می گوید. “ما قطعا کمک به آنها برای زنده ماندن است.”

به عنوان دیوان عالی کشور نظر خود را به سرنوشت ایالات متحده آمریکا امروز با صحبت IF دریافت کنندگان مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی زمینه در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و در حومه شهر نیویورک که در آن coronavirus است سخت ترین ضربه. برخی از چهره کمبود تجهیزات حفاظت شخصی اغلب با پوشیدن همان ماسک برای کل یک شیفت بیمارستان. دیگران نیز عرضه شده اما عصبی با این وجود.

مرحله نهایی مسابقات: به عنوان دیوان عالی کشور طول می کشد تا تهمت به طرح end IF آمریکایی رویاهای در خطر حدود 700,000 مهاجران

عیسی Contreras کمک به مبارزه با طوفان هاروی در هوستون سه سال پیش یک هیولا طوفان که ریخته 40 اینچ باران و منجر به 17,000 نجات. ویروس او می گوید: مراتب بزرگتر را انتخاب کنید.

“ما دیده نمی شود پتانسیل کامل خود را هنوز” Contreras, 26, یک امدادگر که پاسخ 911 تماس می گوید. “بزرگترین نگرانی من این است که ما باید برای شروع به چرخش بیماران دور تصمیم گیری است که بیماران درمان است.”

که نه تنها نگرانی است. Contreras نیز باید نگرانی در مورد ابتلا به ویروس خود را به عنوان به خوبی به عنوان اقامت در این کشور او را از مکزیک در سال 1999.

“من بسیار نگران اما precautious بیش از حد-آگاهی از میزان خطر که خط من از کار به ارمغان می آورد” او می گوید. “ما نه تنها باید به نگرانی در مورد این بیماری همه گیر اما ما در حال رفتن به مجبور به نگرانی در مورد وضعیت مهاجرت و تبعید.”

‘فاجعه بار خواهد بود’

رئیس جمهور باراک اوباما به دنبال کاهش این نگرانی ها در سال 2012 با ایجاد این برنامه پس از عدم دریافت یک طرح بلند پروازانه از طریق کنگره است. چهار سال بعد دادگاه فدرال شلیک تلاش خود را برای گسترش مشابه حمایت به بیش از 4 میلیون مستند نشده بزرگسالان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود بکند به محدود کردن برنامه هنگامی که تگزاس تهدید به طرح دعوی در دادگاه. اما دادگاه فدرال از کالیفرنیا به نیویورک پا در خروج از برنامه در محل و راه اندازی فعلی دیوان عالی کشور در مرحله نهایی مسابقات.

در دهان استدلال در ماه نوامبر در دادگاه محافظه کار اکثریت به نظر می رسد به احتمال زیاد به سمت دولت. اگر قضات به سادگی حاضر به ابطال Department of Homeland Security تصمیم جدید رئیس جمهور فقط به عنوان به راحتی می تواند تمدید برنامه. اگر آنها اعلام کنند تمام برنامه های غیر قانونی کنگره را مجبور به مرحله.

در مقالات حقوقی ارسال شده در اکتبر گذشته, Association of American Medical Colleges ذکر فدرال هشدار در مورد “خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر” به عنوان یک دلیل برای حفظ IF دریافت کنندگان کمک به “مقاوم سلامت نیروی کار است.”

“بیماری های عفونی می تواند به گسترش در سراسر جهان در عرض چند روز به دلیل افزایش شهرنشینی و مسافرت های بین المللی” گروه هشدار داد. “این شرایط تهدیدی برای آمریکا امنیت سلامت – آن آمادگی و توانایی مقاومت در برابر حوادث با بهداشت عمومی عواقب.”

روز جمعه یک خدمات حقوقی سازمان در دانشکده حقوق دانشگاه ییل با ارسال نامه ای به دادگاه عالی خواسته است که دولت تصمیم به خاتمه IF باید مسدود شود در این بیماری همه گیر.

“ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ملت ما مبارزه با COVID-19 تکیه می کنند به طور قابل توجهی بر DACA گیرندگان برای انجام کار ضروری ، “ختم IF در طول این ملی اضطراری فاجعه بار خواهد بود” این نامه همچنین گفت.

که تلاش در زمان در لایههای سیاسی یکشنبه زمانی که دموکرات ریاست جمهوری سناتور جو بایدن هشدار داد که چنین تصمیم گیری “را ترک سوراخ خمیازه ما در سیستم مراقبت های بهداشتی است که مسئول به هزینه آمریکا زندگی می کند.”

فقط من تماس’

زندگی IF دریافت کنندگان, همچنین شناخته شده به عنوان خیال می تواند در میان آنها است.

در شمال کالیفرنیا آنا کووا کار کرده است تا 12 ساعت شیفت به عنوان یک پرستار در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان جامعه. در حال حاضر 27, او تصمیم گرفت در آینده حرفه ای در سن 9 داشتن به تازگی در ایالت یوتا از مکزیک است.

“بیمارستان ها راه underprepared به صورت یک بیماری همه گیر در این مقیاس است. آنها جیره تجهیزات را به طور خاص ماسک” کووا می گوید.

“من واقعا موافق بودن در معرض بیماری های خاص – ویروس ها و بیماری های همه گیر هر آنچه – از آنجا که دولت آماده نیست.”

در فورت مایرز, فلوریدا, paramedic آلدو مارتینز مشغول به کار 48 ساعت تغییر اواخر هفته گذشته کمک یک COVID-19 بيمار در روز دوم.

بومی مکزیک است که در ایالات متحده وارد زمانی که او 12 مارتینز در حال حاضر 26 دیده است چه اتفاقی می افتد زمانی که همکار کارکنان مراقبت های بهداشتی خود نیاز به قرنطینه منجر به کمبود کارکنان.

“آن بوده است گیج کننده باشد. آن بوده است ، ما در حال یادگیری به عنوان ما به” او می گوید. اگر IF گیرندگان به از دست دادن توانایی خود را به کار او می گوید آن را “ایجاد هرج و مرج بیشتر در حال حاضر وضعیت هرج و مرج.”

در شمال نیوجرسی حدود یک ساعت در خارج از شهر نیویورک یک پرستار ثبت شده که از کره جنوبی در سن 11 در ترس زندگی می کند که او ممکن است آلوده همسر و پدر و مادر. بیمارستان خود را مانند بسیاری از چهره های کمبود تجهیزات حفاظتی.

“این بسیار دشوار است می گوید:” دانیل 32 که نمی خواهید به استفاده از نام خانوادگی خود به دلیل وضعیت مهاجرت خود را. “همه بیشتر نگران آن است.”

برای Velasquez بومی فیلیپین که به ایالات متحده آمد وقتی که او 11 ساله بود coronavirus شده است یک بیداری بی ادب تنها پس از پنج ماه به عنوان یک درمانگر فیزیکی. او در بیمارستان راه اندازی سه چادر به آماده شدن برای انتظار هجوم بیماران.

“بسیاری از آنها ضعیف و آنها نمی توانند حتی خارج شدن از رختخواب به علت ضعیف تنفسی وضعیت است که باعث ضعف در ماهیچه های خود را,” او می گوید. “اینجا جایی است که فیزیوتراپی می آید.”

“این فقط من تماس. من خیلی سخت کار می کرد برای تبدیل شدن به یک فیزیوتراپیست به خصوص با DACA,” او می گوید. “من می دانستم که این چیزی بود که من می خواستم برای انجام همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>