مهاجران مستند نشده, ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند ضربه سخت coronavirus

میامی — هنگامی که مهاجران مستند نشده تماس به فلوریدا مهاجرت ائتلاف خط تلفن این روزها Laura Munoz است تلاش برای کشف کردن آنچه به آنها بگویید.

اول Munoz آنها را می خواند آخرین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در مورد چگونه برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس با استناد به توصیه های به خود منزوی و جلوگیری از جمعیت 10 نفر یا بیشتر.

اما پس از آن Munoz به آنها بگویید که آن را بسیار مهم برای آنها به نمایش در فرد برای خود را اعلام حضورها در محلی اداره مهاجرت و گمرک (ICE) که در آن ده ها تن از مردم خودرا برای امتحان اماده به خطوط هر روز صبح برای ورود به ساختمان است.

“ما مردم گفت:” من مشکلات ریوی اما من نمی تواند جدا از خانواده من, بنابراین من باید برای رفتن به انتصاب'” Munoz گفت. “آنها در حال برخورد با این تناقض وحشتناک بین این سازمان های فدرال. که خوب است برای آنها برای جوامع مهاجر و یا بهداشت عمومی جامعه ما است.”

جمعه coronavirus به روز رسانی: کالیفرنیا تحت مستند مرگ و میر عبور 200

به عنوان آمریکایی ها در حال تلاش برای مقابله با یک راه جدید برای زندگی تحت حکومت صادر شده و محدودیت با توجه به سرعت گسترش ویروس در کشور 11 میلیون مستند نشده مهاجران در حال ضربه زدن به خصوص سخت خود را دستکاری ترس از اخراج با ترس خود را از اساسی بقا.

شغل خود را در حال ناپدید شدن آنها اغلب هیچ شرکت تحت حمایت بیمه سلامت به در تکیه می کنند وجود دارد و نمی توان هر 1000 $در چک آینده از واشنگتن دی سی برای آنها.

در کالیفرنیا ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر تکمیل یک نظرسنجی که روز یکشنبه از 500 نفر که یا مستند نشده و یا مربوط به یک مهاجر مستند نشده. این نظرسنجی نشان داد که مردم بیشتر نگران وضعیت اقتصادی خود را از آنها قرارداد COVID-19.

از 500 نفر مورد مطالعه 95 درصد در مورد پرداخت صورتحساب خود را و 89 درصد آنها نگران از دست دادن شغل خود را در مقایسه با 73 درصد که ذکر coronavirus به عنوان یک نگرانی است.

دیانا کالین مدیر سیاسی برای ائتلاف گفت: این نتایج نباید تعجب آور با توجه به موقت, نقدی بر اساس کارهایی که مهاجران مستند نشده به طور کلی انجام دهد. به عنوان رستوران نزدیک این مشاغل در حال خشک شدن است. به عنوان کسب و کار بیشتر شیفت به teleworking کمتر janitors مورد نیاز برای تمیز کردن ساختمان های اداری. و به عنوان پدر و مادر بیشتر از خانه کار می کنند و از خود جدا دایه می تواند به زودی شروع به از دست دادن شغل خود را به عنوان به خوبی.

“آنها در حال کار شغل ساعتی. بسیاری از زمان, آنها در حال پرداخت شدن زیر میز. و آنها نمی واجد شرایط برای بیکاری” کالین گفت.

که ترکیبی است رانندگی برای مهاجران مستند نشده در گرجستان شروع به فکر جایگزین برای دریافت از طریق آنچه که می تواند یک دوره طولانی مدت از مشکلات اقتصادی.

Adelina Nicholls, مدیر اجرایی, گرجستان, لاتینی, اتحاد برای حقوق بشر گفت که او تنها نیمی شوخی به تازگی هنگامی که او به نظر می رسد در یک برنامه رادیو اینترنتی و ارائه مجموعه خود را از سیلویو رودریگز رکورد را در ازای دو کیلو پیاز. با هیچ فدرال نجات یا سازمان های ملی پله به نجات جمعیت مستند نشده نیکولز گفت: آنها نیاز به شروع به کار بر روی hyper-سطح محلی برای کشف کردن راه برای زنده ماندن بلوک بلوک محله با محله.

به تحمل آنچه او به عنوان یک “econo-virus,” او می خواهد برای کمک به ایجاد دادوستد سیستم در میان همسایگان کار با مواد غذایی محلی بانک ها به اطمینان حاصل شود که نیازمندان می توانید پیدا کردن غذا و دیدن اگر وجود دارد در حال جمع آوری اعانه و یا راه های دیگر برای کمک به مستند نشده جوامع است.

“آنچه ما باید انجام دهید این است که سازماندهی در خانه ما با همسایگان و کمک به یکدیگر” Nicholls گفت.

همانطور که بیشتر مردم آلوده بعدی نگران خواهد بود که چگونه آنها برخورد خواهد شد.

Daniel Perez مصرف هماهنگ کننده در شمال غربی حقوق مهاجران پروژه در سیاتل گفت: او شده است فیلدینگ nonstop تماس از مهاجران مستند نشده پرسیدن که چگونه آنها می توانند کمک پزشکی دریافت کنید اگر آنها مریض است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نهاد “اتهام عمومی” حکومت در ماه گذشته است که باعث می شود مهاجران فاقد شرایط لازم برای اقامت و یا شهروندی اگر آنها تکیه بر منافع دولت و یا تلقی به احتمال زیاد به استفاده از آنها در آینده است. پرز گفت که اتحاد چپ طیف گسترده ای از مهاجران — مهاجران مستند نشده که در حال تلاش برای قانونی کردن وضعیت خود مهاجران قانونی که تقاضا برای گرین کارت و تابعیت — مردد به دنبال کمک های پزشکی در طول زمان شیوع.

که توضیح می دهد که چرا پرز امیدوار است از شبکه های موجود را از درمانگاه ها و افراد پزشکان که درمان مهاجران مستند نشده هیچ سوالات پرسیده شده می تواند گام در طول شیوع کروناویروس. و به همین دلیل پرز تاکید به مهاجران که آنها از نظر قانونی مجاز به استفاده از اتاق اورژانس در بیمارستان های محلی اگر آنها از جان گذشته.

“ما نیاز به مطمئن شوید که مردم متقاعد شده است که” او گفت:.

Munoz از ائتلاف مهاجر فلوریدا قرار داده و آن را این راه: “حتی اگر من به آنها بگویید که اگر آنها احساس ترس آنها فقط می تواند در خانه بمانند و امیدوارم که آنها نمی میرند.”

معلق در هوا بیش از همه کسانی که نگرانی برای مهاجران مستند نشده است ترس مداوم که یخ عوامل را بازداشت آنها.

آژانس قرار دادن یک بیانیه روز شنبه گفت: این امر تمرکز خود بازداشت در “امنیت عمومی خطرات” و “اعمال اختیارات” برای زمان حال با دستگیری کسانی که نمی. اما یخ را نادیده گرفته است تماس از طرفداران برای انتشار غیر کیفری مجرم از بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

این آژانس در حال حاضر محرومیت بستگان از بازدید مردم از قفل کردن در یخ مراکز بازداشت و محدود کردن وکلای مدافع و اعضای کنگره می توانید آن مراکز. مهاجرت بسیاری از دادگاه ها بسته شده اند اما در فرد check-ins در بسیاری از یخ امکانات همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

مهاجرت طرفداران می گویند آنها امیدوارند یخ مقامات شروع به نشان دادن برخی از همدردی در این هفته آمده است, به عنوان آنها ظاهرا هنگامی که آن را چهارشنبه اعلام کرد که این امر مقیاس بازداشت. اما با توجه به تاریخ خود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آنها نگه داشتن نفس خود را.

“وجود ندارد مقدار زیادی از اعتماد در حال حاضر با دولت فدرال” کالین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>