عمو مشکوک به traumatically سوء استفاده پسر برگزار شد و در پیوند با توجه به عقب در دادگاه روز شنبه

یک السالوادور مرد جمعه برگزار شد در یک اتهام که او traumatically آزار خود را 2 سال با برادرزاده فشردن او را آنقدر تنگ است که او گفته شکسته پسر فک او شکست ترقوه و باعث تورم مغز و گسترده کبودی.

ملوین عمر مورالس-Gomez, 27 نه پست $500,000 باند در مجموعه اولیه دادگاه روز شنبه و او همچنان در زندان به اتهام جنایت باعث آسیب به کودک است.

2-year-old boy شد, پرواز به مرکز پزشکی تگزاس در روز پنج شنبه. او در حمایت از زندگی و “فرصت خوبی است که کودک نمی خواهد زنده بماند” دادستان گفت: جمعه در مورالس-Gomez’ دادگاه.

دادستان مرد گفت: محققان گفت که او کمی پسر لب پس از آن شروع به خونریزی و او هم فشرده او محکم. مورالس-Gomez گفت که چه چیزی باعث این پسر صدمات ماموران گفت: او به آنها گفت. روشن نیست چه چیزی باعث حمله.

بعد از آن او “متوجه چیزی اشتباه است با” پسر آورده و او را به یک بیمارستان دادستان گفت. پسر بود پس از انتقال به مرکز پزشکی در یک هلیکوپتر.

Harris County Sheriff اد Salazar به نام مورد “وحشتناک, دلخراش مورد سوء غفلت از گناه, دفاع کودک است.”

مورالس-Gomez به نظر می رسد در جلسه ایستاده در یک پیراهن سفید با سلاح های خود را عبور در حالی که دادستان دقیق این پسر صدمات.

او به خاک سپرده شد دست خود را در سر خود را پس از یک قاضی صادر پیوند داده و یک محافظ در برابر مورالس-گومز از طرف پدر و مادر این پسر. او گفت: وجود دارد فعال نگه دارید از مهاجرت و گمرک نیز هست.

او برنامه ریزی شده بود در دادگاه روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>