آه دانشجویی سفر از تیراندازی به فارغ التحصیلی بدهی رایگان

به روز شده

دانشگاه هوستون دانشجو DeSaviour Ikner در حال حاضر فارغ التحصیل با وجود این شانس.

Ikner خود را آغاز کرد کالج حرفه ای در دانشگاه ایلینوی جنوبی در علمی و ورزشی کمک هزینه تحصیلی. در مارس 28, 2016, همه چیز تغییر کرده است.

فارغ التحصیلی در طول یک بیماری همه گیر: کارشناسان ارائه ورودی در ایمنی از فارغ التحصیلی در طول همه گیر

“ترم دوم از سال دوم من به ضرب گلوله کشته شد در یک سرقت” گفت: Ikner. “وقتی که دزد قرار دادن تفنگ در صورت من فکر نمی کنم من واکنش طبیعی بود به مبارزه برای زندگی من است.

“در طول کشمکش های کلیپ سقوط از تفنگ خود را به همین دلیل است که او تنها قادر به شلیک من با یکی در اتاق و یا از آن می توانست بدتر” گفت: Ikner.

پس از تیراندازی Ikner بستری او صدمه دیده بود و عصبانی و گیج و پارانوئید. “از آنجا که آن را یک چهره آشنا, من احساس می کردم که هر کسی در هر زمان می تواند به من گفت:” Ikner.

Ikner در زمان برخی از زمان برای بازیابی از تیراندازی از دست دادن بورسیه در روند و پس از انتقال به مدارس.

آه قصد دارد به بازگشایی در پاییز: Texas A&M, آه, سیستم های برنامه ریزی برای باز کردن کالج ها در پاییز امسال

مصمم به حرکت رو به جلو Ikner مشترک آن خود ارتباط قوی با خدا است که به او کمک کرد. “من درک می کنم که زندگی خیلی بزرگتر از من و یا هر فرد دیگر و او به من تایید است که من یک مقدار زیادی بیشتر برای انجام در اینجا بر روی زمین است.

پس از چند ماه از درمان و به دست آوردن قدرت خود را Ikner انتقال به دانشگاه هوستون که در آن او موفق به دریافت کمک هزینه جدید که به وسیلهی او فارغ التحصیل شدن به بدهی رایگان با لیسانس زیست شناسی و جزئی در فلسفه است.

به عنوان یک عضو از فارغ التحصیلی کلاس 2020, Ikner تا به حال توصیه های زیر برای به اشتراک گذاشتن با دیگران رفتن را از طریق یک زمان دشوار: “هر آنچه که شما در حال رفتن را از طریق, است که مبارزه بود برای شما برای آماده سازی خود برای مرحله بعدی. در آغوش مبارزه و سختی آن ایجاد شخصیت خود را.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>