آه دانشجو غلبه بر ضربه بودن در حین سرقت به تحصیلات تکمیلی در کلاس 2020

به روز شده

دانشگاه هوستون دانشجو DeSaviour Ikner تا به حال برای غلبه بر تیراندازی و تقریبا دو سال از درمان برای این ترم فارغ التحصیل.

Ikner خود را آغاز کرد کالج حرفه ای در دانشگاه ایلینوی جنوبی در علمی و ورزشی کمک هزینه تحصیلی. در مارس 28, 2016, همه چیز تغییر کرده است.

فارغ التحصیلی در طول یک بیماری همه گیر: کارشناسان ارائه ورودی در ایمنی از فارغ التحصیلی در طول همه گیر

“ترم دوم از سال دوم من به ضرب گلوله کشته شد در یک سرقت” گفت: Ikner. “وقتی که دزد قرار دادن تفنگ در صورت من فکر نمی کنم من واکنش طبیعی بود به مبارزه برای زندگی من است.

“در طول کشمکش های کلیپ سقوط از تفنگ خود را به همین دلیل است که او تنها قادر به شلیک من با یکی در اتاق و یا از آن می توانست بدتر” گفت: Ikner.

پس از تیراندازی Ikner گفت که او صدمه دیده بود و عصبانی و گیج و پارانوئید. “از آنجا که آن را یک چهره آشنا, من احساس می کردم که هر کسی در هر زمان می تواند به من گفت:” Ikner.

Ikner که به بازی بسکتبال و زد آهنگ گفت که او قادر به ادامه این ورزش پس از تیراندازی. “از آن زمان تقریبا دو سال به طور کامل به دست آوردن مجدد قدرت و تحرک است.

در روند گرفتن برخی از زمان برای بازیابی Ikner گفت: او از دست خود کمک هزینه تحصیلی و تصمیم به انتقال به دانشگاه هوستون.

آه قصد دارد به بازگشایی در پاییز: Texas A&M, آه, سیستم های برنامه ریزی برای باز کردن کالج ها در پاییز امسال

مصمم به حرکت رو به جلو Ikner گفت: این ارتباط قوی با خدا است که به او کمک کرد. “من درک می کنم که زندگی خیلی بزرگتر از من و یا هر فرد دیگر و او به من تایید است که من یک مقدار زیادی بیشتر برای انجام در اینجا بر روی زمین است.

پس از به دست آوردن قدرت خود را Ikner منتقل آه که در آن او موفق به دریافت کمک هزینه جدید که به وسیلهی او فارغ التحصیل شدن به بدهی رایگان با لیسانس زیست شناسی و جزئی در فلسفه است.

در حالی که در حال حاضر به دنبال فرصت های خود را در زمینه Ikner گفت که او به دنبال یک حرفه ای موسیقی به عنوان به خوبی. “من به نام پادشاه دی و من موسیقی را در سیب موزیک Spotify در و یوتیوب.”

به عنوان یک عضو از فارغ التحصیلی کلاس 2020, Ikner تا به حال توصیه های زیر برای به اشتراک گذاشتن با دیگران رفتن را از طریق یک زمان دشوار “هر آنچه که شما در حال رفتن را از طریق, است که مبارزه بود برای شما برای آماده سازی خود برای مرحله بعدی. در آغوش مبارزه و سختی آن ایجاد شخصیت خود را.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>