آه استاد توسعه نوآورانه ضد آب برای N95 ماسک برای مبارزه با گسترش COVID-19

در پی رشد coronavirus همه گیر آه استاد دکتر سایپا کوران توسعه یک راه حل عملی برای مشکل فشار دادن. هنگامی که در کوران اول شنیده در مورد انتقاد از کمبود N95 ماسک, او می خواست برای کمک به.

“برای اینکه کاملا صادقانه با شما من وحشت زده شد زمانی که من برای اولین بار شنیده می شود این تماس در مورد پزشکان و پرستاران در شرایط نا امن,” او گفت:.

کوران در حال حاضر در انتظار تایید FDA از نوآورانه ضد آب راه حل او ایجاد شده برای N95 ماسک.

اقامت مثبت: 15 قطعه از اخبار خوب برای بیرون آمدن بیماری همه گیر کوروناویروس

“استاندارد ماسک ها تا حدودی متخلخل و به خصوص اگر آنها را مرطوب آنها می تواند اجازه می دهد ویروس به نفوذ” کوران گفت. “این ویروس نیاز به رسانه از آب است. آب مجرا جاده. بنابراین اگر ندارد آن را هیچ جایی برای رفتن.”

کوران است که به خوبی شناخته شده برای کار خود را در حوزه فناوری نانو با استفاده از یک پوشش آبگریز برای بهبود حفاظت از فولاد ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس است. او برای اولین بار راه اندازی یک کسب و کار در فناوری نانو در سال 2013.

شرکت خود Integricote مستقر در آه تکنولوژی پل ایجاد کرده است تولید پر کردن برای سنگ تراشی, چوب و بتن. از سال 2011 کوران کار کرده با نانو پوشش پارچه. او در حال حاضر اجرای این فن آوری به ارائه حفاظت بیشتر در برابر سارس و COVID-19.

تب او نمی توانست لرزش: Houston, ER, پرستار فاقد حفاظت مناسب در حال حاضر مبارزه برای زندگی خود را

“N95 ماسک استاندارد طلا قادر به فیلتر ذرات بسیار کوچک و ارائه حفاظت بهتر از استاندارد فولاد ماسک” کوران گفت. “اما آنها سخت به تولید و تقاضای جهانی برای ده ها میلیون نفر از ماسک است.”

کوران تلاش کرده است به انجام تحقیقات است که به طور خاص فراهم می کند راه حل برای مشکلات اجتماعی.

“ما شاهد این ویروس در سراسر جهان گسترش و فکر کردن در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد” او گفت:. “من نفرت بازی دفاع. من می خواستم برای انجام کاری.”

او خریداری ماسک حدود شش هفته پیش آغاز شده و تجربه با فن آوری است. “ما می توانید آنها را غیر قابل نفوذ به آب” او گفت:. “این راه حل می تواند در بهبود و حفاظت است.”

کوران را قوی ترین محرک این است که به سادگی کمک به کسانی که بهداشت و درمان کارگران در خط اول جبهه.

“من فقط در تلاش برای کمک به کسانی که مراقبت از کارگران چرا که آنها آنهایی که مبارزه با, مبارزه” کوران گفت و افزود: او در آغاز صحبت با سرمایه گذاران و تولید کنندگان به طور بالقوه سطح شیب دار تا ظرفیت تولید.

“ما در حال انتظار برای ماسک تولید را به ما می آیند و ما این را امتحان کنید,” او گفت:. کوران گفت که او مطمئن است که اگر ماسک تولید جلو آمده تایید FDA را به سرعت می آیند.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>