آه دانشکده پزشکی آموزش ‘بیماری کارآگاه’ برای مبارزه با COVID-19

منتشر شده

برای مبارزه با گسترش COVID-19 دانشگاه هوستون دانشکده پزشکی راه اندازی کرده است یک آنلاین رایگان تماس با ما-ردیابی و مورد شناسایی برنامه.

Epi سپاه (اپیدمیولوژی سپاه) برنامه در دسترس است به آه دانشجویان دانشکده و کارکنان با همکاری هوستون وزارت بهداشت و, شهرستان هریس, بهداشت عمومی.

برنامه ریزی: چای جزئیات آنچه 2020-21 سال تحصیلی ممکن است مانند نگاه

لقب “بیماری کارآگاه” این کارآموزان را متحمل خواهد شد 12 ساعت دوره آموزشی آنلاین و می تواند اعزام به کار در محل با شهر و شهرستان ادارات بهداشت. وظیفه خود را خواهد بود برای کمک به COVID-19 بيمار در یادآوری با آنها بوده ام, در, تماس, با توجه به آزادی مطبوعات.

“تماس با ردیابی همراه با مقیاس بزرگ آزمایش است که یک جزء حیاتی برای بازگشایی دولت ما و برای تحریک اقتصاد ملی و محلی بهداشت عمومی زیرساخت نیست و باید از این ظرفیت برای رسیدگی به این وظیفه به تنهایی,” دکتر گفت: Stephen Spann, موسس دین از آه دانشکده پزشکی.

تماس با ردیاب-در-آموزش را مطالعه COVID-19 علائم و نشانه ها, اپیدمیولوژی, اصطلاحات پزشکی و توانمندی های فرهنگی, در میان موضوعات دیگر.

“سرمایه گذاری در تماس با ردیابی برای COVID-19 خواهد نقش حیاتی در مسطح منحنی در منطقه ما گفت:” سلما Khuwaja یک بخش مدیر در اداره اپیدمیولوژی در هوستون در بخش بهداشت و درمان.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت برنامه ریزی برای بازگشایی تگزاس خواستار 4,000 تماس با ردیاب به استخدام ایالت در اواسط ماه مه گفت: در آزادی مطبوعات.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>