آه لغو هفته آینده کلاس های برنامه تغییر به دوره های آنلاین

دانشگاه هوستون نخواهد برگزاری کلاس های هفته آینده دانش آموزان پس از بازگشت از رخصتی بهار و پس از آن تنها به برگزاری دوره های آموزشی از راه دور در تلاش برای متوقف کردن گسترش این رمان coronavirus مدرسه مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

با اعلام آه می پیوندد چند تگزاس آموزش عالي به طور موقت لغو کلاس ها با توجه به این رمان coronavirus و همچنین سه هوستون-منطقه K-12 مناطق و مدارس اعلام کرد که به طور موقت خاموش شدن ناگهانی شنبه.

آه آغاز خواهد شد و برگزاری آن کلاس های از راه دور در مارس 23.

منطقه دیگر مدارس و مناطق باز باقی می ماند در حال حاضر پس از هدایت از ناحیه مقامات بهداشتی است که تعطیلی ندارد و لازم است در این زمان. بیشتر محلی منطقه در حال شکستن بهار این هفته استثنا قابل توجه است که عبارتند از هوستون Alief و بهار شاخه ISDs.

مقامات بهداشت در فورت خم هریس و مونتگمری استان ها اعلام کرده بود 14 محلی موارد COVID-19 همانطور که از روز شنبه هر چند کارشناسان انتظار دارند که در مجموع رشد خواهد کرد در هفته های آینده.

آه رهبران خواست دانش آموزان را به ماندن در خانه و ارائه شده اعضای هیات علمی و کارکنان این گزینه از کار از راه دور به عنوان موسسات در سراسر هوستون بیشتر با هدف جلوگیری از اجتماعات بزرگ از مردم است. مسکن و خدمات ناهارخوری هنوز هم در دسترس خواهد بود به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید در حالی که دفاتر و آزمایشگاه باقی خواهد ماند و باز, دانشگاه, مقامات گفت.

“در این زمان وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در دانشگاه هوستون” مسئولان مدرسه در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم به شما لطفا دنبال بهداشت شخصی احتیاطی و ورزش اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان توصیه شده توسط (مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری) و بهداشت محلی مقامات.”

به غرب بیلور جمهور لیندا لیوینگستون گفت: خصوصی باپتیست دانشگاه را گسترش نوروزی برای دانش آموزان از طریق هفته آینده از سرگیری کلاس از طریق آنلاین قالب از 23 مارس تا آوریل 3.

Prairie View A&M اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در کلاس تا 23 مارس با اعضای هیات علمی و کارکنان هنوز هم مورد نیاز برای کار. برنج و دانشگاه تگزاس A&M دانشگاه به طور موقت متوقف شده در کلاس های حضوری در روزهای اخیر.

در محلی K-12 جلو, Montgomery, ISD یک 9,000-دانش آموز منطقه واقع شده در حدود 15 کیلومتری غرب کنر و دو کوچک خصوصی هوستون مدارس, Saint Thomas اسقفی مدرسه در Meyerland و شادی در موزه منطقه گفت: اواخر سه شنبه و چهارشنبه است که آنها در حال سازندگان: به عنوان یک اقدام احتیاطی.

Montgomery County مقامات گزارش روز سه شنبه منطقه مترو اولین غیر مربوط به سفر موردی از این ویروس در حالی که سنت توماس اسقفی و شادی رهبران مدرسه گفت: اعضای جوامع خود تا به حال تماس با افرادی که آزمایش مثبت یا تست می تواند مثبت برای ویروس.

مونتگمری ISD گفته آنها لغو کلاس های پنج شنبه و جمعه “خارج فراوانی از احتیاط و به منظور فراهم کردن زمان اضافی برای تمیز کردن عمیق” از امکانات منطقه. مقامات منطقه ندارد گفت: وجود هر گونه شناخته شده از nexus دانش آموزان و کارکنان به بیمار مثبت شناسایی شده به عنوان آلوده COVID-19.

“من مطمئن هستم که همه از مناطق در حال انجام این کار تمیز کردن عمیق که در حال حاضر وجود دارد یک Montgomery County گزارش” گفت: Sonja لوپز, منطقه دستیار سرپرست منابع انسانی است.

مونتگمری ISD برنامه ریزی شده است برای شکستن بهار در هفته آینده و بازگشت به کلاس پس از وقفه.

سنت توماس اسقفی مقامات گفتند که تعطیل 600-دانشجو K-12 پردیس “به عنوان یک اقدام احتیاطی” پس از یک دانش آموز بود در تماس با کسی که احتمالا در معرض COVID-19. مدرسه بسته باقی خواهد ماند برای دو هفته با شکستن بهار برنامه ریزی شده در هفته آینده.

شادی مدرسه نیز خواهد ماند توقیف دو هفته پس از دو “اعضای جامعه هر یک به طور جداگانه به حال برخی از سطح از قرار گرفتن در معرض” به فردی که یک تأييد رمان coronavirus مورد پردیس, مقامات گفت. 150 مدرسه برای دانش آموزان با ناتوانی طول می کشد رخصتی بهار هفته آینده.

“یک نفر تا به حال مستقیم فرد به فرد, تماس, دیگر زندگی می کند با کسی که تا به حال مستقیم فرد به فرد تماس” شادی رهبر مدرسه شارا Bumgarner گفت: در ضبط پیام به پدر و مادر ارسال شده در سه شنبه. “نه فرد در جامعه ما شده است هنوز و نه آنها برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم.”

در مقایسه با دانشگاه های مناطق آموزش و پرورش صورت چالش های اضافی در تعلیق مدرسه. بسیاری از کودکان با تکیه بر وعده های غذایی تحویل در پردیس, آیا دسترسی به لپ تاپ و اینترنت برای آموزش از راه دور و نیاز به نظارت بزرگسالان اگر مجبور به ماندن در خانه.

هنوز مناطق در سراسر منطقه در حال آماده سازی برای امکان اضافی تعطیلی و لغو شد. در حالی که هوستون مقامات بهداشتی توصیه کرده اند که در برابر لغو کلاس اشاره کرد که کودکان سالم باقی می ماند در کم خطر ابتال به این ویروس است که, حساب دیفرانسیل و انتگرال می تواند تغییر کند اگر گزارش COVID-19 ادامه خواهد داد به رشد است.

“ما درخواست شده است (مناطق) به طرح چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این را گسترده تر می شود,” هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو گفت.

هوستون ISD مدیران گفت که آنها برنامه ریزی برای ادامه کلاس ها از طریق پایان هفته با استناد به “هدایت از هوستون در بخش بهداشت و درمان.” هنگامی که به منطقه بازگشت از هفته آینده رخصتی بهار, HISD مقامات طرح به طور موقت محدود پردیس بازدید کنندگان از جمله پدر و مادر و داوطلبان و لغو تمام فعالیت های بعد از مدرسه و بزرگ پردیس تجمعات.

در Alief مقامات منطقه اعلام کرد که آنها به طور موقت به حال تعلیق تمام مدرسه-حمایت سفرهای پایان دادن به جامعه رویدادهای مدرسه توقف داوطلبان از دسترسی به امکانات مدرسه و منع پدر و مادر از مراجعه برای صبحانه و ناهار. دانشگاه Interscholastic لیگ حوادث ادامه خواهد داد تا اطلاع ثانوی.

بهار شاخه رهبران نیز لغو تصویب خود را از تمام منطقه با حمایت از سفرهای هر چند خانواده ها هنوز هم می توانید انتخاب کنید به سفر به آن وقایع.

خبرنگار بریتنی Britto کمک به این داستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>