جرثقیل لوئیس بود در هیبت زمانی که او کشیده تا به هلو-رنگ دیوار در شرق مرکز شهر و دیدم او گرافیتی-نقاشی تصویر ترکیدن کردن آجر.

مشهور هوستون هنرمند گرافیتی Donkeeboy نام Alex Roman جونیور قرار دادن یک نقاشی دیواری در 908 Live Oak Street – فقط در مورد هشت بلوک از تویوتا مرکز – به افتخار روز شنبه UFC 247 مبارزه با کارت. نقاشی دیواری ویژگی های UFC لوگو و همچنین شرکت کنندگان در رویداد اصلی – Jon Jones و Dominick ریس – به عنوان به خوبی به عنوان شرکت اصلی رویداد – والنتینا شوچنکو و Katlyn Chookagian – اما بیشتر از چهره های برجسته بر روی دیوار است هوستون خود Lewis.

همچنین در CHRON.COM: Joshua Lewis هدف قرار داده و پس از تولد نشان می دهد در UFC 247 در هوستون

لوئیس خواهد شد که مبارزه با Ilir Latifi در pay-per-view, کارت گفت: این یک دید خوش آمدید در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از او صرف بیشتر از روز انجام media تعهدات به ترویج دعوا.

“این حق در اینجا فقط یک برطرف کننده استرس,” لوییس گفت: به عنوان او با استفاده از تلفن خود را به گرفتن عکس از نقاشی دیواری. “برای دیدن آن می آیند به زندگی احساس بسیار خوبی است.”

رومی است که مسئول بسیاری از نقاشی های دیواری در اطراف East End, از جمله یکی از DJ پیچ. او همچنین برخی از Astros,’ نقاشی های دیواری در مسابقات جهانی و یک Astros نقاشی دیواری در داخل دقیقه خدمتکار پارک.

“(لوییس) تکرار ثانیه-شهر به کمال و من خیلی دوست دارم که,” رومی گفت.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای بیشتر از Joshua Lewis چک کردن نقاشی دیواری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de